×
Filtras
Kaina
-
Spalva
Medžiaga
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

BDSM aksesuarai – tai sekso žaisliukai bei jų priedai, skirti į seksualinį gyvenimą įnešti naujų, intensyvių potyrių. Jų asortimentas – labai platus, tad kiekvienas nesunkiai ras jam geriausiai tinkantį produktą. Nesvarbu, ar jums reikalingas sėklidžių spaustuvas, ar suvaržymo juosta, šiuos BDSM aksesuarus greitai ir paprastai įsigysite iš Glamonek.lt elektroninės parduotuvės. Visos prekės, esančios kataloge, yra atrinktos itin kruopščiai, todėl pasižymi ne tik prieinama kaina, bet ir aukšta kokybe. Nieko nelaukite ir įsitikinkite tuo patys! Garantuojame, jog jau dabar rasite dėmesio vertą pasiūlymą!

BDSM aksesuarai

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)
BDSM aksesuaras OHMAMA FETISH TONGUE PRICK SPIKE WHEEL

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
BDSM aksesuaras OHMAMA FETISH RESTRAINT BAR 4 HOOKS

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai – tai sekso žaisliukai, skirti analinei angai stimuliuoti ir sukurti papildomam malonumui atnešti. Nors jų dizainas gali kiek skirtis, įprastai visi analiniai kaiščiai pasižymi ta pačia forma – tai kūgio formos žaisliukai su siauru kakleliu ir praplatintu pagrindu, kas užtikrina patogų ir saugų jų nešiojimą. Priklausomai nuo turimos patirties...

Analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai – tai sekso žaisliukai, skirti analinei angai stimuliuoti ir sukurti papildomam malonumui atnešti. Nors jų dizainas gali kiek skirtis, įprastai visi analiniai kaiščiai pasižymi ta pačia forma – tai kūgio formos žaisliukai su siauru kakleliu ir praplatintu pagrindu, kas užtikrina patogų ir saugų jų nešiojimą. Priklausomai nuo turimos patirties bei norų, analiniai kaiščiai gali būti skirtingų dydžių bei pagaminti iš įvairių medžiagų. Pačios populiariausios: silikonas, stiklas, metalas ar guma. Būtent dėl to tiek pradedantieji, tiek jau pažengę naudotojai nesunkiai ras sau tinkamiausią variantą. 

Analiniai kaiščiai gali būti naudojami ir solo žaidimų metu, ir intymiai leidžiant laiką su antrąja puse. Pasitelkiant juos vaginalinės sueities metu, yra sustiprinami jaučiami pojūčiai bei kur kas greičiau pasiekiamas pasitenkinimas, jis būna intensyvesnis. 

Žinoma, kartu su analiniais kaiščiais būtina naudoti ir lubrikantą, kuris sumažina trintį, apsaugo nuo bet kokio jaučiamo diskomforto ar net analinės angos gleivinės įtrūkimų. Tiesa, turėkite omenyje, jog su silikoniniais analiniais kaiščiais nereikėtų naudoti silikono pagrindo lubrikanto, kadangi jis gali negrįžtamai pažeisti šių sekso žaisliukų paviršių. Vietoje jo rinkitės vandens pagrindo priemonę. 

Suvaržymo priemonės

Vienas populiariausių BDSM aksesuarų neabejotinai yra suvaržymo virvės, raiščiai ir antrankiai. Jų pagalba yra apribojami partnerio ar partnerės judesiai, todėl šie aksesuarai yra puikus būdas, svajojant išbandyti dominuojančiojo ir paklusniojo roles. Surišdami ar prirakindami partnerį (-ę), visą kontrolę galėsite perimti į savo rankas ir mėgautis sprendimų priėmimo laisve. 

Suvaržymo priemonės dažniausiai yra naudojamos riešams, kulkšnims bei gali būti pritvirtinamos prie baldų, pavyzdžiui, miegamojo lovos ar kėdės, taip visai seksualinei patirčiai suteikiant dar daugiau aistros. Žinoma, nepamirškite, jog norint, kad tokie BDSM žaidimai būtų smagūs abiem partneriams, labai svarbus pasitikėjimas vienas kitu. Prieš užsiimant šia intymia veikla rekomenduojama net nusistatyti konkretų žodį ar signalą, kuris reikštų, jog kažkuris iš jūsų patiria diskomfortą ir nori viską baigti. 

Spaustukai ir gnybtukai

Tiems, kuriems norisi papildomų, intensyvių pojūčių sekso metu, siūlome išmėginti BDSM spaustukus ir gnybtukus. Jais gali būti stimuliuojamos tokios kūno dalys kaip speneliai ar net lytiniai organai, pavyzdžiui, klitoris ar sėklidės. Priklausomai nuo to, kokią patirtį turite su BDSM žaisliukais, rinkitės iš švelnų spaudimą ar itin intensyvius potyrius garantuojančių spaustukų. Kai kurie iš jų turi net papildomus svarelius, grandinėles ar kitus elementus, kurie gali sukelti net skausmą. Būtent dėl to šiuos BDSM aksesuarus rinkitės itin atidžiai, gerai apgalvoję, kokių pojūčių norite. 

BDSM aksesuarų naudojimas poroje – ką svarbu žinoti?

Jei norite paįvairinti savo poros seksualinį gyvenimą ir miegamojo kambarį papildyti BDSM aksesuarais, vienas pagrindinių dalykų, ką turite padaryti, iki kol jų neįsigijote – pasidalinti šia idėja su savo antrąja puse. Jį ar ją supažindinkite su žaisliukais, kuriuos norėtumėte išbandyti intymaus laiko metu, bei pasidomėkite, ar jūsų partneris (-ė) tam pritaria, kokie yra jo/jos lūkesčiai bei ribos, kurių nenorėtų peržengti. Turėkite omenyje, jog siekiant malonios ir aistringos patirties, būtina, jog tam pritartų abu partneriai. Nuoširdus pokalbis gali sustiprinti jūsų tarpusavio ryšį bei sukurti saugią aplinką, kurioje būtų nebaisu atskleisti savo slapčiausius troškimus. 

Be abejo, naudojant BDSM aksesuarus, reikėtų nepamiršti laikytis gamintojo nurodytų rekomendacijų, kurios užtikrintų maksimalų saugumą. 

Kaip tinkamai prižiūrėti BDSM aksesuarus?

BDSM aksesuarų priežiūra gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo to, kokį jį nuspręsite įsigyti. Visgi, tam tikri patarimai galioja visais atvejais. Vienas iš jų – prieš ir po kiekvieno naudojimo kruopščiai nuvalykite turimus žaisliukus. Tam naudokite švelnų muilo tirpalą arba specialiai sekso prekėms pritaikytą valiklį. Tokiu būdu būsite užtikrinti, jog ant BDSM aksesuarų nesikaupia nešvarumai bei bakterijos, kas gali daryti neigiamą įtaką žmogaus organizmui. 

Be viso to, BDSM žaisliukus laikykite sausoje, uždaroje ir tamsioje vietoje. Ne paslaptis, jog drėgmė, dulkės bei UV spinduliai gali būti tie veiksniai, dėl kurių įvairios sekso prekės greičiau praranda savo pradinę išvaizdą. 

BDSM aksesuarai internetu

Domina BDSM aksesuarai internetu, tačiau nežinote, kur juos įsigyti? Glamonek.lt elektroninė parduotuvė tam yra puiki vieta. Visos prekės, esančios kataloge, yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurių sudėtyje nėra toksiškų junginių. Dėl to BDSM žaisliukai yra saugūs žmogaus kūnui. 

Taip pat Glamonek.lt šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma ir papildoma akcija, kurios pagalba norimą aksesuarą galima įsigyti dar mažesne kaina nei įprastai. Tad, pirkti internetu – paprasta, greita ir itin apsimoka. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge – garantuojame, jog jau dabar rasite dėmesio vertą pasiūlymą!

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: