×
Filtrai

Ne paslaptis, jog klitoris – viena jautriausių moters kūno vietų, todėl, kai ji yra tinkamai veikiama, suteikiamas maksimalus malonumas. Būtent tokiai išorinei stimuliacijai buvo sukurti klitorio stimuliatoriai. Šie vibratoriai moterims gali būti įvairių dizainų, dydžių bei skirtingo galingumo, todėl kiekviena moteris nesunkiai ras sau tinkamiausią modelį. Jei susidomėjote ir norėtumėte susipažinti su visu šių stimuliatorių asortimentu, užsukite į Glamonek.lt internetinę parduotuvę, kur rasite gerą jų kainos ir kokybės santykį. 

Klitorio stimuliatoriai

Rodoma 1-39 iš 187 prekės(-ių)
CALIFORNIA EXOTICS – OVATION ACCLAIM STIMULATOR AQUA GREEN
 • −15%
 • Nauja
CALIFORNIA EXOTICS - OVATION ACCLAIM...

Patirkite intensyvų malonumą su "Ovation Acclaim", kuris pasižymi ergonomiškomis kreivėmis, užtikrinančiomis tikslią stimuliaciją ten kur reikia. Išbandykite 10 pulsuojančių režimų, kad pajustumėte įvairius intymius pojūčius. Sekso žaislo magnetinis dėklas garantuoja privatumą, todėl jį galite pasiimti su savimi betkur, kur tik norite! Tyrinėkite ekstazę su ergonomiškais vingiais ir galingomis vibracijomis, pakelkite intymų malonumą į naujas aukštumas.

4.9 42
KALIFORNIJOS EGZOTIKA – OVACIJA PLOJIMAI STIMULIATORIUS AQUA GREEN
 • −15%
 • Nauja
CALIFORNIA EXOTICS - OVATION APPLAUSE...

Pristatome „Ovation Applause“ – vibruojantį stimuliatorių, sukurtą maksimaliam malonumui. Patenkinkite visus savo intymius norus kartu su 10 intensyvumo režimų. Sekso žaislo magnetinis dėklas garantuoja privatumą, todėl jį galite pasiimti su savimi betkur, kur tik norite! Tyrinėkite ekstazę su ergonomiškais vingiais ir galingomis vibracijomis, pakelkite intymų malonumą į naujas aukštumas.

4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS – RIDER MASAGER DOUBLE MOTOR REMOTE CONTROL MĖLYNAS
 • −15%
 • Nauja
CALIFORNIA EXOTICS - RIDER MASSAGER...

Patirkite neapsakomą malonumą naudodami "CalExotics Dual Rider Remote Control Bump & Grind" – nuotoliniu būdu valdomą, dviejų variklių masažuoklį, skirtą mylėti ir tyrinėti save. Pradžiuginkite savo intymią vietą su 12 intensyvių vibracijos režimų, 2 galingais varikliais ir kūnui itin švelniu dizainu. Viliojantis masažuoklis yra išklotas provokuojančia tekstūra, užtikrinančia gilų stimuliavimą. Naudokite nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte pereiti per 12 įdomių vibracijos ir eskalacijos režimų. Mėgaukitės malonumu taip, kaip jums patinka, su nepriklausomai valdomais varikliais.

4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS - OVATION RAVE STIMULATOR AQUA GREEN
 • −15%
 • Nauja
 • Išparduota
CALIFORNIA EXOTICS - OVATION RAVE...

Pristatome „Ovation Rave“ – stimuliatorių, turintį malonų laižymo režimą, sukurtą maksimaliai ir tiksliai stimuliacijai. Patenkinkite visus savo intymius norus kartu su 10 intensyvumo režimų, kad patirtumėte geriausias malonumo bangas. Sekso žaislo magnetinis dėklas garantuoja privatumą, todėl jį galite pasiimti su savimi betkur, kur tik norite! Tyrinėkite ekstazę su ergonomiškais vingiais ir galingomis vibracijomis, pakelkite intymų malonumą į naujas aukštumas.

4.9 42
PRETTY LOVE - MINA TONGUE STIMULIATORIUS ŠVIESI RAUDONAS
 • −15%
 • Nauja
 • Išparduota
PRETTY LOVE - MINA TONGUE STIMULATOR...

Ištyrinėkite malonius pojūčius naudodami mūsų funkcinį - oralinį sekso žaislą, kruopščiai sukurtą taip, kad tiksliai ir greitai pataikytumėte į jautriausias vietas. Realus didelės burnos ir minkšto liežuvio dizainas leis pasinerti į tikroviškus pojūčius, kuriuos suteikia imituotas burnos ir minkšto liežuvio dizainas. Mėgaukitės grynu malonumu ir pagerinkite savo intymius potyrius.

4.9 42
PATINKANTIS – GREITAI ATSIŽVELKITE KLITORIO SIŪKLĮ
 • −30%
SATISFYER - SEAL YOU SOON CLITORIS SUCKER

"Satisfyer Seal You Soon Air Pulse" yra čia, kad patenkintų jūsų poreikius! Stimuliatorius pagamintas iš vientiso silikono, todėl sekso žaislo korpusas neturi jokių sujungimo siūlių ir yra pasirušęs sušlapti. Pasinerkite į prabangų ir galingą jausmą! Dėl galingų oro impulso virpesių, šis stimuliatorius pasiruošęs įgyvendinti jūsų norus. Pradėkime!

4.9 42
SATISIFYER - PIXIE DUST LILAC AIR PULSE STIMULIATORIUS
 • −30%
SATISFYER - PIXIE DUST AIR PLUSE STIMULATOR

Jums patiks maloni klitorio stimuliacija - naujoviškos ir mėgstamos „Satisfyer Air Pulse“ technologijos dėka, šis vibratorius stimuliuoja klitorį be tiesioginio kontakto, todėl pasiekiamos išskirtinės kulminacijos. Uždėkite angą ant klitorio ir patirkite tikrą magiją rinkdamasi iš 11 skirtingų, intensyvių slėgio bangų režimų. Tačiau "Satisfyer Pixie Dust" turi dar magiškesnę galią su 12 vibracijos režimų, kuriais galėsite mėgautis atskirai arba derinti su slėgio bangų programomis, kurias lengvai valdysite dėl dviem atskirai valdomais varikliais.

4.9 42
SATISSFYER - CLOUND DANCER GREEN AIR PULSE VIBRATOR
 • −30%
SATISFYER - CLOUND DANCER AIR PULSE...

Ar esate romantikė? Ar jums reikia žvakių šviesos ir švelnios muzikos? Tuomet „Satisfyer Cloud Dancer“ yra puikus intymaus malonumo žaislas jums! Šis žavingas slėgio bangų vibratorius su naujoviška "Satisfyer Air Pulse" technologija turi unikalią ir svajingą išvaizdą - permatomą išorinį sluoksnį, pagaminta iš minkšto silikono, patrauklias kreives ir žavų debesies dizainą.

4.9 42
SATISFYER – MISIJA CONTROL ALYVINĖ MAŽAS DVIGUBAS IMPULSINIS VIBRATORIUS
 • −30%
SATISFYER - MISSION CONTROL SMALL DOUBLE...

Šis mažas dvigubo oro impulso vibratorius puikiai tinka pradedantiesiems dėl savo kompaktiško, linksmo dizaino ir nuostabių savybių. Tyrinėkite malonumo ir klitorio stimuliavimo visatą su „Satisfyer Mission Control“. Padovanokite savo klitoriui „Satisfyer Air Pulse“ technologiją ir patirkite bekontakčio slėgio bangas, kurios suteiks jums kulminaciją, kurios dar neesate patyrę. Pati nuspręskite kaip greitai norite kilti su šia raketa. Galėsite rintis iš 11 pulsavimo režimų ir 12 vibracijos režimų kuriuos galėsite derinti su "Air Pulse Technology". Dėl savo smagios išvaizdos ir mažo formato jis yra puikus žaislas pradedantiesiems ir lengvai telpa į bet kokį krepšį...

4.9 42
LELO - YVA MASTURBATOR SU AUKSO VIBRACIJA
 • −15%
LELO - YVA MASTURBATOR

"YVA" yra elegantiškas ir prabangus malonumo objektas, pagamintas iš 18 karatų aukso plokštės, turintis gilią ir rezonansinią atmosferą. Tai galingas mini vibratorius, sukurtas maksimaliai stimuliuoti klitorių. Metalas - viliojantis ir sukeliantis jausmus ant plikos odos. Suteikia įdomių perspektyvų vartotojams, linkusiems jausmingai naudoti šaltį ar karštį savo intymiuose žaidimuose.

4.9 42
SATISFYER - AIR PULSE PRO 2 MODERN BLOSSOM VIBRATOR
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER - AIR PULSE PRO 2 MODERN...

Leiskite savo troškimui klestėti kaip niekad anksčiau ir perkelkite savo vienatvės akimirkas į kitą lygį su "Satisfyer Pro 2 Modern Blossom" – slėgio bangų vibratoriumi, kuris puikiai derina modernią estetiką su "Satisfyer" technologijų galia. Jo elegantišką ir naujovišką dizainą įkvėpė žydinčios rožės grožis, todėl šis malonumo prietaisas paverčiamas autentišku meno kūriniu. "Satisfyer Pro 2 Modern Blossom" turi vertinamą "Satisfyer Air Pulse" technologiją, taip pat nepaprastą, naują "Satisfyer Liquid Air" technologiją. Pasirinkite "Air Pulse" galvutę, kad galėtumėte mėgautis bekontakčiu klitorio malonumu arba "Liquid Air" galvutė su plona žiedlapių membrana, imituojančia jausmingą pulsuojančio vandens bangą.

4.9 42
SATISFYER - AIR PULSE PRO 2 CLASSIC BLOSSOM VIBRATOR
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER - AIR PULSE PRO 2 CLASSIC...

Pristatome "Satisfyer Pro 2 Classic Blossom" - gamtos grožis ir naujovės! Atraskite naujausią slėgio bangų vibratorių iš "Satisfyer" – nuostabų šedevrą, sukurtą taip, kad žydėtumėte su kiekviena diena. Sukurta kaip gležna, žydinti gėlė, tai ne tik vibratorius, bet ir gamtos dizaino elegancija. Jame atrasite oro impulso technologija, kuri padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje pasiekti neprilygstamą kulminaciją, šis nepaprastas malonumo produktas stimuliuos jūsų klitorį visiškai be jokio kontakto. Ir tai dar ne viskas: įtraukta „Liquid Air“ galvutė rūpinasi klitoriumi. Naudodama naujovišką „Satisfyer Liquid Air" technologiją, kuri sukuria pojūtį, panašų į pulsuojančio vandens srovės pojūtį.

4.9 42
SHUNGA - OBI INTYMUS MASAŽUOTOJAS ROŽINIS
 • −15%
SHUNGA - OBI INTIMATE MASSAGER

"OBI™" yra puikus stimuliatorius moteriai, ieškančiai intensyvių klitorio orgazmų. Šis apgalvotas dizainas, apimantis klitorį, lytines lūpas ir tarpvietę, suteikiant jums neapsakomą malonumą. Platus pojūčių spektras, jo galinga vibracija atves jus iki dangaus vartų...

4.9 42
SATISFYER – PINGVINŲ ŠVENTINIS EDITION
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER PENGUIN HOLIDAY EDITION

Satisfyer Pro Penguin - naujos kartos klitorio stimuliatoriaus, slėgio bangos ir vibratorius turi mielą, spalvingą formą, išlenktą galvutę ir garantuoja nuostabius malonumo pojūčius. „Satisfyer Pro Penguin“, siūlo malonumą be kontakto, kurį galima patirti bet kur. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medicininio silikono.

4.9 42
IBIZAÃÂ - CLIT POCKET STIMULIATORIUS (KAKLĖLIS) USB ĮKROVIKLIS 12 VIBRACINIŲ REŽIMŲ GOLDEN 12,2 X 1,5
 • −15%
IBIZA - CLIT POCKET STIMULATOR...

Pristatome prekės ženklo "IBIZA" įkraunamą, kišeninį klitorio stimuliatorių - pakabuką. Šis aptakus prietaisas siūlo išskirtinius intymius pojūčius su 12 vibracijos režimų. Grandinėlė su pakabuku sukuria puikų stilių, tuo tarpu jūsų jausminga, intymi patirtis yra visuomet pasiekiama. Pasimėgaukite autentiško malonumo akimirkomis tyrinėdami įvairaus intensyvumo ir vibracijos rėžimus, kuriuos gali pasiūlyti šis klitorio stimuliatorius.

4.9 42
SATISSFYER TOP SECRET VIBRATOR ROŽINĖ
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER TOP SECRET VIBRATOR

Dėl plataus ir plokščio pagrindo, iš minkšto silikono, „Top Secret“ galima diskretiškai ir patogiai nešioti keliaujant. Gilios ir galingos, stambios veleno vibracijos taip pat gali būti intuityviai, ir individualiai valdomos naudojant mūsų programėlę.

4.9 42
SATISSFYER SEXY SECRET KELNĖLĖS
 • −30%
SATISFYER SEXY SECRET PANTY

Ššš – tai paslaptis, SEXY PASLAPTIS! Sveiki atvykę į nuostabų diskretiškiausių malonumų pasaulį. Skirkite laiko sau bet kuriuo paros metu, nes „SEXY SECRET“ sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir komfortą. Jis patogiai įsideda į kelnaites, todėl juo labai lengva naudotis ir valdyti naudojant „Satisfyer Connect“ programą. Naudokite mūsų programėlę ir daugybę jos funkcijų kaip nuotolinio valdymo pultą, kad sukurtumėte naują, kitokią nei iki šiol atmosferą.

4.9 42
RITHUALÃÂ – SHUSHU PRO STIMULATOR CLITORAL 2 POERFULL MOTORS AQUA BLACK
 • −15%
RITHUAL - SHUSHU PRO STIMULATOR CLITORAL 2

Klitorio stimuliatorius "SHUSHU PRO", yra sėkmingojo "SHUSHU", priklausančio garsiajam "RITHUAL" prekės ženklui - evoliucija. Šis elegantiško, juodo atspalvio vibratorius buvo sukurtas didžiausią dėmesį skiriant juo besinaudojančių žmonių pasitenkinimui ir malonumui. Dėl 11 cm aukščio ir 4,5 cm pločio matmenų jis yra kompaktiškas ir lengvai valdomas asmeninis malonumo draugas. Trumpai tariant, "SHUSHU PRO" yra universalus ir elegantiškas klitorio stimuliatorius, suteikiantis asmeniniams poreikiams pritaikytą ir malonią patirtį. Dėl patrauklaus dizaino, įvairių stimuliavimo režimų ir aukštos kokybės medžiagų, šis sekso žaislas yra puikus pasirinkimas ieškantiems maksimalaus pasitenkinimo ir komforto.

4.9 42
RITHUALÃÂ- SHUSHU 2.O NAUJOS KARTOS CLITORAL SUCKER AQUA
 • −15%
RITHUAL- SHUSHU 2.O NEW GENERATION CLITORAL

Nuostabus klitorio orgazmas! "Ritual Shushu", yra visiška naujovė moterims. Įspūdinga technologija, apjungianti tuštumą ir energingus pulsavimus, kurie stimuliuoja klitorį jo neliečiant ir netikėtai ateina orgazmai... Kompaktiškas ir elegantiškas klitorio stimuliatorius yra labai paprastas naudoti. Naujasis "Shushu Vibration Ritual", įgyvendins jūsų drėgniausias svajones.

4.9 42
HALLO FOCUS VIBRATOR RED
 • −15%
HALLO - FOCUS VIBRATOR RED

Ar norite intensyvesnių orgazmų? "Hallo" yra galingas klitorio stimuliatorius, idealiai tinkantis labai tiksliai mėgautis malonumu, nes jis gali suteikti orgazmą per 60 sekundžių. Jis buvo sukurtas išskirtinai moterų ir moterims, pabrėžiant natūralias moters kūno formas. Jame yra 10 nuolatinės vibracijos režimų. Jis taip pat gali būti naudojamas poroje įvairioms erogeninėms zonoms stimuliuoti ir nepakartojamiems pojūčiams patirti.

4.9 42
MIA - TWO HEDS CLITORAL STIMULATOR LUXURY EDITION
 • −15%
MIA - TWO HEADS CLITORAL STIMULATOR...

"MIA ROSÉ 2.0™" – tai kitos eros klitorio siurbtukas, idealiai tinkantis toms, kurios nori patirti ilgesnius ir intensyvesnius orgazmus. "MIA ROSÉ 2.0™", pagamintas iš aukštos kokybės kūnui saugaus silikono ir yra visiškai atsparus vandeniui. Jis buvo sukurtas tam, kad pasiektumėte daugkartinius ir intensyvius orgazmus. Jame yra dešimt siurbimo režimų, kurių kiekvienas turi didelį intensyvumą. Jame taip pat yra dvi visiškai revoliucinės galvutės, kurios modifikuoja žaislo funkciją, pridedant stimuliatoriui galvutę su trimis liežuviais ir dar vieną galvutę su fantastišku tapšnojimu, intensyviai stimuliuojančiu klitorį.

4.9 42
MIA - VIENA DOUBLE PEASURE LICKING + AUKŠTYN IR ŽEMYN
 • −15%
MIA - VIENNA DOUBLE PLEASURE LICKING +...

Moterys menopauzės metu pradeda patirti pokyčius, tokius kaip karščio bangos, prakaitavimas ir miego sutrikimai, dėl su šiuo etapu susijusių hormoninių pokyčių, pvz., sumažėjusios estrogeno ir progesterono gamybos. Dėl hormonų sumažėjimo sumažėja kraujotaka dubens srityje, todėl makštis išsausėja, sumažėja elastingumas, o tai gali sukelti diskomfortą ir dirginimą žaidimų ir lytinių santykių metu. Menopauzės metu neturėtų sumažėti seksualinis aktyvumas ir, žinoma, malonumas. Naujasis "MIA" sekso žaislų asortimentas, o ypač pastaraisiais metais išpopuliarėję vibratoriai ir klitorio stimuliatoriai, gali būti moterų sąjungininkai menopauzės metu. Tai, kas prasideda kaip stimuliuojantis masažas, gali greitai virsti gundančia preliudija...

4.9 42
MIA - VIENA DOUBLE PEASURE LICKING + KIAUŠINIŲ VIBRATORIUS
 • −15%
MIA - VIENNA DOUBLE PLEASURE LICKING +...

Moterys menopauzės metu pradeda patirti pokyčius, tokius kaip karščio bangos, prakaitavimas ir miego sutrikimai, dėl su šiuo etapu susijusių hormoninių pokyčių, pvz., sumažėjusios estrogeno ir progesterono gamybos. Dėl hormonų sumažėjimo sumažėja kraujotaka dubens srityje, todėl makštis išsausėja, sumažėja elastingumas, o tai gali sukelti diskomfortą ir dirginimą žaidimų ir lytinių santykių metu. Menopauzės metu neturėtų sumažėti seksualinis aktyvumas ir, žinoma, malonumas. Naujasis "MIA" sekso žaislų asortimentas, o ypač pastaraisiais metais išpopuliarėję vibratoriai ir klitorio stimuliatoriai, gali būti moterų sąjungininkai menopauzės metu. Tai, kas prasideda kaip stimuliuojantis masažas, gali greitai virsti gundančia preliudija...

4.9 42
OHMAMA POCKET DEVIL VIBRATOR XMAS EDITION
 • −15%
OHMAMA POCKET DEVIL VIBRATOR STIMULATOR...

Džiaukitės šia nauja mini atmosfera, kad ir kur eitumėte pasimėgauti. Pakankamai mažas, kad tilptų į krepšį, pagamintas iš nuostabiai minkšto aukščiausios kokybės silikono, o šakotos uodegos ir rago vibracijos neabejotinai privers jus raudonuoti iš malonumo.

4.9 42
VIBRATORIUS SATISFYER TWIRLING JOY CLIT TIP - ROŽINĖ
 • −30%
SATISFYER TWIRLING JOY CLIT TIP VIBRATOR

Iš silikono pagamintas Satisfyer Twirling Joy cirkuliuojančiomis vibracijomis stimuliuoja visas erogenines zonas, tokias kaip klitoris, lytinės lūpos ar net speneliai. Virpesius galima valdyti naudojant valdymo skydelį arba „Satisfyer Connect“ programą.

4.9 42
IBIZAÃÂ - CLIT STIMULATOR USB CHARGER 10 VIBRATION MODES GOLDEN 13 X 2,9
 • −15%
 • Išparduota
IBIZA - CLIT STIMULATOR USB CHARGER 10...

Įkraunamas "IBIZA" klitorio stimuliatorius yra elegantiškas ir rafinuotas seksualinis žaislas, sukurtas teikti malonumą ir intymų pasitenkinimą. Jo ergonomiškas dizainas patogiai telpa rankoje, todėl jį galima tiksliai valdyti ir lengvai naudoti asmeninio ar partnerio stimuliavimo metu. Šis stimuliatorius, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, turi minkštą medicininio silikono sluoksnį, kuris yra švelnus liesti ir saugus kūnui. Šis klitorio stimuliatorius pasižymi įvairiais vibracijos režimais ir stimuliavimo modeliais. Maloniu korpusu ir tyliai veikiantis, įkraunamas "IBIZA" klitorio stimuliatorius yra ideali galimybė tyrinėti naujus pojūčius ir pakelti intymias akimirkas į aukštesnį lygį.

4.9 42
MIA - AMALFI DOBLE PEASURE SUCTION + AUKŠTYN IR ŽEMYN
 • −15%
MIA - AMALFI DOUBLE PLEASURE SUCTION +...

Naujasis "MIA" sekso žaislų asortimentas - pastaraisiais metais itin populiarūs vibratoriai ir klitorio stimuliatoriai, gali būti moterų sąjungininkai menopauzės metu. Klitorio stimuliavimas reiškia padidėjusį makšties tepimą, labai naudinga esant sausumui, kurį sukelia hormonų sumažėjimas, susijęs su menopauze. Stimuliacija padeda moteriai geriau suprasti savo kūną, be to, daugelis gali susigrąžinti sugebėjimą mėgautis sekso žaislu ir masturbacija.

4.9 42
MIA - PRAGA DOUBLE PEASURE LICKING + ANAL
 • −15%
MIA - PRAGUE DOUBLE PLEASURE LICKING + ANAL

Tvirtai paimkite silikoninę rožę į delną. Uždėkite "MIA DOUBLE PEASURE" ant klitorio ar kitų erogeninių zonų ir mėgaukitės giliomis vibracijomis. Naršykite įvairias aplinkas ir pozicijas, kad pritaikytumėte savo patirtį. Puikiai tinka stimuliuoti klitorį, taip pat naudoti vibruojančią rankenėlę analinei sričiai. Dviguba ir galinga stimuliacija.

4.9 42
IBIZA – 3 viename čiulpimo, laižymo ir pulsavimo VIBE
 • −15%
IBIZA - 3 IN 1 SUCKING, LICKING &...

"IBIZATECHNOLOGY™ 2 Sucking + Licking + Pulsing Vibe", yra kitos eros klitorio čiulptukas, idealus tiems, kurie nori patirti ilgesnį ir intensyvesnį orgazmą. "IBIZATECHNOLOGY ™ Sucking + Licking + Pulsing Vibe", pagamintas iš aukštos kokybės kūnui saugaus silikono ir visiškai yra visiškai atsparus vandeniui. Jis buvo sukurtas tam, kad pasiektumėte daugybinius ir intensyvius orgazmus. Jame yra 8 siurbimo režimai, kiekvienas su didesniu intensyvumu, taip pat 8 vibracijos režimai su "Licking" sistema, nuo minkšto iki gilaus ir galiausiai, 8 pulsavimo režimai, intensyviai stimuliuoja klitorį.

4.9 42
BLACK&SILVER – DRAKE DELUXE SUCKING VIBE SILICONE PARKKRAUJAMAS JUODAS
 • −15%
BLACK&SILVER - DRAKE DELUXE SUCKING VIBE...

Mėgaukitės naujuoju "Black&Silver™ Drake" klitorio siurbimo stimuliatoriumi. Pasiekite maksimalią galią vienu paspaudimu. Modelis pagamintas iš ypač minkšto silikono ir ABS, su ergonomišku dizainu, kad būtų patogu naudoti. Jūsų klitorį užlies malonumas kaip niekada anksčiau - "Black&Silver™ Drake 3"! Su mūsų novatoriška siurbimo technologija ir naujausia šios klasikos karta, imituojame jausmingą, pulsuojančio vandens bangą.

4.9 42
INTENSE - SAMANTHA REMOTE CONTROL PANTIE MĖLYNA
 • −15%
INTENSE - SAMANTHA BLUE REMOTE CONTROL...

Ar norėtumėte patirti dilgčiojimą vakarienės metu ar intensyvaus orgazmo kine? Kelnaitės diskretiškai lydi Jus visur ir garantuoja intensyvias akimirkas. Iš šilko glotnaus silikono pagamintą, lenktą vibratorių galima lengvai pritvirtinti prie intymių drabužių. Dėl savo ergonomiškos formos ir banguotos struktūros, kelnaitės puikiai prisitaiko prie jūsų kontūrų ir stimuliuoja jautrias kūno dalis tiek viduje, tiek išorėje. Šios kelnaitės yra puikus žaislas poroms, jeigu ieškote gilesnio ryšio tiek fiziškai, tiek emociškai. Jo varikliai leidžia tyrinėti daugybę vibracijos modelių, kurie prisitaiko prie jūsų kūno anatomijos. Jame yra nuotolinio valdymo pultas, kurį galite naudoti labai diskretiškai, o tai padės pasiekti harmonijos orgazmą.

4.9 42
INTENSE - MINDY NUOTOLINIO VALDYMO PULTIE PANTIE PURPLE
 • −15%
INTENSE - MINDY PANTIE REMOTE CONTROL

Ar norėtumėte patirti dilgčiojimą vakarienės metu ar intensyvaus orgazmo kine? Kelnaitės diskretiškai lydi Jus visur ir garantuoja intensyvias akimirkas. Iš šilko glotnaus silikono pagamintą, lenktą vibratorių galima lengvai pritvirtinti prie intymių drabužių. Dėl savo ergonomiškos formos ir banguotos struktūros, kelnaitės puikiai prisitaiko prie jūsų kontūrų ir stimuliuoja jautrias kūno dalis tiek viduje, tiek išorėje. Šios kelnaitės yra puikus žaislas poroms, jeigu ieškote gilesnio ryšio tiek fiziškai, tiek emociškai. Jo varikliai leidžia tyrinėti daugybę vibracijos modelių, kurie prisitaiko prie jūsų kūno anatomijos. Jame yra nuotolinio valdymo pultas, kurį galite naudoti labai diskretiškai, o tai padės pasiekti harmonijos orgazmą.

4.9 42
IBIZA - SILICONE PANTIE VIBRATORIUS NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −15%
IBIZA - SILICONE PANTIE VIBRATOR REMOTE...

Sukurtas su praktišku magnetu "Ibiza™ Silicione" kelnaičių vibratorius, diskretiškai pritvirtinamas prie kelnaičių ir stimuliuoja klitorį dėl savo ergonomiškos formos ir intensyvių vibracijų. Odai saugus silikonas ir visiškai diskretiškas nuotolinio valdymo pultelis sukuria unikalų žaislą. Vibratorius suteikia itin stiprę seksualinę stimuliaciją keliaujant. Kelnaičių vibratorius prisitvirtina prie kelnaičių dėka patogaus magneto, todėl gali palepinti jus galinga, tylia vibracija ir pagyvinti kasdienybę. Dėl savo ergonomiškos formos jis puikiai prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų ir randasi tiesiai ant klitorio, todėl galite patirti ypač intensyvų stimuliavimą. Kūnui saugi silikoninė konstrukcija yra ypač minkšta ir užtikrina subtilų žaidimą vos keliais lubrikanto lašais.

4.9 42
SATISFYER LOVE TRIAMPLE ORO PULSE STIMULIATORIUS IR VIBRATORIAUS - JUODAS
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER LOVE TRIANGLE AIR PULSE...

"Satisfyer Love Triangle" - žavingas klitorio stimuliatorius, sukurtas taip, kad stimuliuotų bekontakčiu būdu. "Satisfyer Love Triangle" suteiks Jums smagių nuotykių ir nukels Jūsų intymius žaidimus į kitą lygį. Jis turi 10 vibracijos režimų, ir 11 oro pulsacijos rėžimų, kurias galėsite valdyti atskirai. Žaisliukas taip pat reaguoja į muziką, todėl leis mėgautis saldžiais orgazmais, stimuliatoriui atliekant savo darbą, pagal muzikos garsus. "Satisfyer Love Triangle" klitorio stimuliatorius, gali būti valdomas išmaniąja „Satisfyer Connect“ programėle, kurią galėsite atsisiūsti nemokamai per App Store ar Google Play, į savo išmanųjį įrenginį.

4.9 42
PRETTY LOVE – CLITORAL MASAGER HEARTBEAT 10 VIBRATION MODE PURPLE
 • −15%
PRETTY LOVE - CLITORAL MASSAGER...

Parodykite šiek tiek meilės "Pretty Love", naujos "kelnaitės" su 10 klitorio stimuliacijos režimų.Įjunkite vibratorių naudodami paprastą, vieno spustelėjimo mygtuką ir ištirkite 10 siūlomų vibracijos nustatymų. Užsidėkite tiesiai ant ryškios keteros žaislo centre, mėgaukitės intensyviu malonumu, nes kulka skleidžia vibracijas jūsų klitoriui. Šis vibratorius žada pavogti jūsų širdį.

4.9 42
SATISSFYER LOVE SUCCIONADOR BREEZE COPPER
 • −30%
SATISFYER LOVE SUCCIONADOR BREEZE COPPER

Oro pulso stimuliatorius. Jau praėjo laikai, kai stengiamasi pasiekti orgazmo malonumo tikslus. Leiskite šiam unikaliam ir ergonomiškos formos malonumo klavišui puikiai įsitaisyti delne, kai naršote, naudojant „Air Pulse“ technologiją. Leiskite klitoriui patogiai laikytis minkštoje, silikoninėje kameroje.bMėgaukitės atpalaiduojančia vonia arba dušu su papildomu "LOVE BREEZE" pranašumu, kuris padidina jūsų malonumą dėl IPX7 atsparumo vandeniui įvertinimo."LOVE BREEZE", yra 3 elegantiškų pastelinių spalvų. Žinome, kad rasite tobulai tinkantį sekso žaislą ir niekada jo nepamiršite pasiimti su savimi bet kur!

4.9 42
GANA MEILĖS FLIRTAS – SIURBIMAS IR STIMULIAVIMAS – Aistringas meilužis
 • −15%
PRETTY LOVE FLIRTATION SUCTION AND...

"Pretty Love Passionate", nuostabus klitorio ir spenelių stimuliatorius su automatiniu siurbimu ir galinga vibracija, užtikrinančia stiprią stimuliaciją. Labai paprasta naudoti ir valyti, nes silikoninė rankovė yra nuimama. Norėdami pradėti naudoti, tiesiog paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką ir, kai baigsite, paspauskite vakuuminį atleidimą, kad pašalintumėte slėgį.

4.9 42
CALEX HIDE & PLAY LŪPDAŽO RECHARGE
 • −15%
CALEX BALA RECHARGEABLE LIPSTICK HIDE &...

Ploni, glotnūs ir pasiruošę kitam nuotykiui. Diskretiški, pakartotinai įkraunami lūpų dažai „Hide & Play™“, yra linksmi kelionių mėgėjai. Mėgaukitės visišku malonumu įmesdami mini stimuliatorių į krepšį ir paįvairinkite naktį, kai tik to prireiks. Šie ryškūs lūpų dažai turi 10 galingų, vienu mygtuku valdomų vibracijos režimų. Intensyvios vibracijos siunčiamos per kompaktišką kulką išorinei stimuliacijai. Unikalus lūpų dažų formos antgalis sukurtas taip, kad būtų daroma galinga, taškinė stimuliacija arba viso kontakto erzinimas.

4.9 42

Klitoriniai vibratoriai

Jei ieškote, koks klitorio stimuliatorius būtų tinkamiausias pasirinkimas jums, pirmiausia, kviečiame susipažinti su pagrindiniais jų tipais. Įprastai šie sekso žaisliukai moterims yra skirstomi į:

 • Oro impulsinis vibratorius moterims. Šio prietaiso pagalba klitoris yra veikiamas skirtingo slėgio oro impulsais, kurie suteikia kvapą gniaužantį...

Klitoriniai vibratoriai

Jei ieškote, koks klitorio stimuliatorius būtų tinkamiausias pasirinkimas jums, pirmiausia, kviečiame susipažinti su pagrindiniais jų tipais. Įprastai šie sekso žaisliukai moterims yra skirstomi į:

 • Oro impulsinis vibratorius moterims. Šio prietaiso pagalba klitoris yra veikiamas skirtingo slėgio oro impulsais, kurie suteikia kvapą gniaužantį malonumą. Neretai toks klitorinis vibratorius turi kelis skirtingus režimus, tad galima nesunkiai pasirinkti sau tinkamą intensyvumą. 
 • Klitorio masažuoklis. Tokie moteriški vibratoriai pasižymi skirtingo stiprumo pulsacijomis ir vibracijomis. Taip pat šie masažuokliai įprastai turi smailią viršūnėlę, kuria patogu pasiekti klitorį ir jį stimuliuoti. 
 • Kulkos vibratorius klitoriui. Tai – itin maži, diskretiško dizaino klitorių vibratoriai, kuriuos patogu nešiotis su savimi. Iš tiesų toks silikoninis vibratorius gali būti naudojamas ir G taškui ar spenelių stimuliacijai – svarbu nebijoti eksperimentuoti!
 • Stimuliatorius – liežuvėlis. Toks klitorio vibratorius išsiskiria tuo, jog turi dalį, primenančią liežuvėlį. Būtent jo judėjimas ir vibravimas be galo jaudina bei padeda greičiau pasiekti pasitenkinimą. Vibratorius rožė įprastai yra sukurtas, remiantis tokiu pat principu. 
 • Vibruojančios kelnaitės. Šis sekso žaisliukas lengvai prisitvirtina prie klitorio, jo nereikia papildomai laikyti, todėl jį itin patogu naudoti. Kai kurios iš kelnaičių turi nuotolinio valdymo pultelį. Tokiu atveju rekomenduojama jas išbandyti vakarienės metu, kada partneris valdys vibracijos intensyvumą. Tai santykiams suteiks daugiau aistros bei naujų potyrių!

Klitorio stimuliatorių priežiūra

Tam, kad klitorio stimuliatorius tarnautų kaip įmanoma ilgiau, o jį naudoti būtų saugu, būtina tinkamai jį prižiūrėti. Po kiekvieno naudojimo sekso žaisliuką kruopščiai nuvalykite, geriausia – jei tai darytumėte specialiu, tam skirtu valikliu. Taip pat klitorių vibratoriai turėtų būti laikomi tamsioje, vėsioje ir uždaroje vietoje. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog jis nėra veikiamas UV spindulių, aukštos/žemos temperatūros ar dulkių. 

Jei susidomėjote ir norėtumėte įsigyti klitorio stimuliatorių, didelį jų asortimentą galite rasti internetu, Glamonek.lt. Siekiame, jog kiekviena moteris turėtų progą išbandyti šiuos sekso žaisliukus, todėl juos parduodame itin prieinama kaina. Negana to, šios kategorijos prekėms Glamonek.lt reguliariai taikoma ir papildoma akcija, leidžianti dar daugiau sutaupyti. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: