×
Filtrai

Jei norite į savo intymų gyvenimą įnešti naujų spalvų, šaldantis ar šildantis lubrikantas yra tai, kas gali jums padėti. Šie lubrikantai yra specialiai sukurti taip, jog seksualinės veiklos metu suteiktų unikalių, stimuliuojančių potyrių, t. y. šildantį arba vėsinantį poveikį. Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje rasite didelį šaldančių ir šildančių lubrikantų asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Šildantys ir šaldantys lubrikantai

Rodoma 1-27 iš 27 prekės(-ių)
BRUMA - SATIVA SĖKLŲ ALIEJUS SLIDANTIS GELIS ŠILDANTIS KANAPŲ SKAIČIUS 100 ml
 • −25%
BRUMA - SATIVA SEED OIL SLIDING GEL...

Kanapių kvapo, šilumos poveikio slydimo gelis su kanapių sėklų aliejumi iš prekės ženklo "BRUMA", yra tikra naujovė suaugusiems skirtų produktų pasaulyje. Sukurtas sustiprinti jūsų intymias akimirkas su unikaliu ingredientų mišiniu, šis gelis suteikia jausmingą ir jaudinančią patirtį, kuri meta iššūkį įprastoms riboms. Speciali šio gelio formulė sujungia kanapių sėklų aliejaus galią su stimuliuojančia šiluma. Garantuojamas pojūtis, generuojantis laipsnišką temperatūros padidėjimą, kuris padidina susijaudinimą. Be to, kanapių aromatas prideda intriguojančią ir provokuojančią dimensiją jūsų intymiems susitikimams.

4.9 42
KIKÃÂ TRAVEL COOLING EFFECT LUBRICANT 50 ml
 • −25%
KIKÍ TRAVEL COOLING EFFECT LUBRICANT 50 ML

"Nina Kiki" pristato moterišką kolekciją - „Maksimalus našumas“. Didelio našumo lubrikantai, pasižymintys ilgalaikiu tepimu ir unikaliais skoniais. Šie lubrikantai yra vandens pagrindo ir suteikia labai malonų ir minkštą prisilietimą. Jo unikali formulė sujungia geriausius skonius ir natūralius pojūčius. Jis taip pat turi drėkinamąjį poveikį, kad prižiūrėtų jūsų odą.

4.9 42
LUXURIA FEEL HOT SENSATION VANDENS PAGRINDO LUBRIKANTAS 60 ml
 • −25%
LUXURIA FEEL HOT SENSATION WATER BASED...

"Luxuria Feel Hot Sensation", yra vandens pagrindo intymus lubrikantas, turintis šildantį ir stimuliuojantį poveikį, specialiai sukurtas makšties arba analiniam drėkinimui ir tepimui prieš lytinį aktą. Sukurta siekiant palengvinti lytinį aktą esant nepakankamam natūraliam tepimui. Išskirtinė formulė sukuria stimuliuojantį karščio pojūtį. Šiuos gaminius lengva nuplauti, nepalieka riebių ar lipnių nuosėdų.

4.9 42
SENSILIGHT HOT INTIMATE LUBRICANT HOT SENSATION 60 ML
 • −25%
SENSILIGHT HOT INTIMATE LUBRICANT HOT...

"Sensilight Hot Sensation", yra vandens pagrindo intymus lubrikantas, turintis šildantį ir stimuliuojantį poveikį. Sukurtas taip, kad palengvintų lytinį aktą esant nepakankamam natūraliam tepimui. Išskirtinė formulė sukuria stimuliuojantį karščio pojūtį. Šį lubrikantą lengva nuplauti, nepalieka riebių ar lipnių nuosėdų, juose nėra riebalų.

4.9 42
SHUNGA CREAM MAKING SENSITIVE BLACK LOTUS 60ml
 • −25%
SHUNGA SENSITIZING LOTUS NOIR CREAM 60 ML

Lotus Noir, išorinis, jautrinantis gelis, skirtas sustiprinti moters ir vyro orgazmą. Pagamintas iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų, veikia kaip stimuliatorius ir pagerina pojūčius. Jis pasižymi švelniu vėsinamuoju poveikiu.

4.9 42
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR STIMULIATORIUS UNISEX STRONG 15 ml
 • −25%
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR STIMULATOR...

Hot skystas vibratorius, skirtas naudoti abiems lytims. Intymus gelis su braškių kvapu, kuris dėl vibracijos bangų ir šilumos povekio, sukelia stimuliuojančius pojūčius. Suteikia didesnį malonumą lytinių santykių metu.

4.9 42
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR UNISEX STIMULIATORIUS 15 ML
 • −25%
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR UNISEX...

Hot skystas vibratorius, skirtas naudoti abiems lytims. Intymus gelis su braškių kvapu, kuris dėl vibracijos bangų ir šilumos povekio, sukelia stimuliuojančius pojūčius. Suteikia didesnį malonumą lytinių santykių metu.

4.9 42
NINA KIKI COOLING EFFECT LUBRICANT 125 ML
 • −25%
NINA KIKI COOLING EFFECT LUBRICANT 125 ML

"Nina Kiki" pristato moterišką kolekciją - „Maksimalus našumas“. Didelio našumo lubrikantai, pasižymintys ilgalaikiu tepimu ir unikaliais skoniais. Šie lubrikantai yra vandens pagrindo ir suteikia labai malonų ir minkštą prisilietimą. Jo unikali formulė sujungia geriausius skonius ir natūralius pojūčius. Jis taip pat turi drėkinamąjį poveikį, kad prižiūrėtų jūsų odą.

4.9 42
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR FRESH RETARD 15ml
 • −25%
SECRETPLAY LIQUID VIBRATOR FRESH RETARD...

"Fresh", skystas vibratorius ir unisex intymus gelis su mėtų kvapu, kuris dėl savo šaldančio poveikio ir vibracijos bangų, sukelia stimuliuojančius pojūčius. Suteikia didesnį malonumą lytinių santykių metu.

4.9 42
CONTROL LUB GEL LUBRICANT HEAT EFFECT 75 ML
 • −25%
 • Išparduota
CONTROL LUB GEL LUBRICANT HEAT EFFECT 75 ML

Control Lub Gel Warm Touch, išsausėjusios makšties ir lytinių organų lubrikantas, turintis malonų šildantį poveikį, sukurtas palengvinti įsiskverbimą lytinių santykių metu, suteikiant didesnį malonumą ir intensyvumą. Pagamintas vandens pagrindu, gerbianti natūralią fiziologiją. Jis nėra riebus ir lengvai nuplaunamas vandeniu.

4.9 42
D ŠILDANTIS TEPUOS SENSACIJA 30 ML
 • −25%
ID SENSATION WARMING LUBE 30 ML

Laukinė šiluma! Naujos formulės vandens pagrindu sukurtas "ID Sensation®", yra šildantis tepalas, kuriuo galėsite mėgautis! Ši nauja šildančioji formulė, suteikia šilumą tokiais būdais, kokių net neįsivaizdavote. Ta nuostabi jausmingo, malonumo kibirkštis persistengs, kai būsite apimtas ekstazės liepsnų. "Sensation" žino, kaip tai padaryti miegamajame. Šiek tiek užtepus, šildantis pojūtis lengvai perkels jus į susijaudinimo priepuolį. Paspauskite uždegimo jungiklį ir padidinkite šilumą savo miegamajame jau šiandien!

4.9 42
LUXURIA FEEL FRESH SENSATION VANDENS PAGRINDINIS LUBRIKANTAS 60 ml
 • −25%
LUXURIA FEEL FRESH SENSATION WATERBASED...

"Luxuria Feel Fresh Sensation", yra vandens pagrindu sukurtas intymus lubrikantas, turintis vėsinantį ir stimuliuojantį poveikį, specialiai sukurtas makšties ar analiniam drėkinimui ir tepimui prieš lytinį aktą. Sukurtas taip, kad palengvintų lytinį aktą esant nepakankamam natūraliam tepimui. Išskirtinė formulė sukuria stimuliuojantį gaivų pojūtį. Šiuos gaminius lengva nuplauti, nepalieka riebių ar lipnių nuosėdų ir nėra riebalų.

4.9 42
CONTROL LUB TROPIC LUBRICANT GEL 75 ML
 • −25%
CONTROL LUB TROPICAL LUBRICANT GEL 75 ML

Control Lub Gel Tropical, išsausėjusios makšties ir lytinių organų lubrikantas, pasižymintis maloniu, šiluminiu poveikiu. Sukurtas palengvinti įsiskverbimą lytinių santykių metu ir suteikti didesnį malonumą bei intensyvumą. Pagamintas vandens pagrindu, gerbianti natūralią fiziologiją. Jis nėra riebus ir todėl lengvai nuplaunamas vandeniu.

4.9 42
SATISFYER LUBRICANT MEN VĖSINIMO
 • −30%
SATISFYER LUBRICANT MEN COOLING

Mūsų „Gentle Light“ lubrikantas, yra puikus pasirinkimas natūraliam slydimui. Jokių efektų, tik pojūčiai be trinties ir lengvo prisilietimo efektas. Jis tinkamas naudoti sekso metu, tačiau dėl vandens pagrindo sudėties jis taip pat yra švelnus sekso žaislams.

4.9 42
LOVEE FRESH PLESURE INTIMATE LUBRICANT 150 ML
 • −25%
 • Išparduota
LOVEE FRESH PLEASURE INTIMATE LUBRICANT...

"Lovee Water Pleasure", yra natūralus, vandens pagrindu pagamintas, neutralus ir odai nekenksmingas intymus lubrikantas. Sudėtyje nėra parabenų ar dažiklių. Itin glotnus, bekvapis, neriebus, nelipnus ir nuplaunamas paprastu vandeniu. Jo formulė užtikrina maksimalų suderinamumą su visais sekso žaislais.

4.9 42
SENSILIGHT FRESH SENSATION INTIMAS LUBRIKANTAS 60 ML
 • −25%
SENSILIGHT FRESH SENSATION INTIMATE...

"Sensilight Hot Sensation", yra vandens pagrindo intymus lubrikantas, turintis vėsinantį ir stimuliuojantį poveikį. Sukurtas taip, kad palengvintų lytinį aktą esant nepakankamam natūraliam tepimui. Išskirtinė formulė sukuria stimuliuojantį karščio pojūtį. Šį lubrikantą lengva nuplauti, nepalieka riebių ar lipnių nuosėdų, juose nėra riebalų.

4.9 42
EROS FETISH LINE LUBRIKANTAS VANDENS PAGRINDO 100 ML
 • −25%
EROS FETISH LINE WATER BASED LUBRICANT...

"EROS Fetish", vandens pagrindo lubrikantas suteikia ypač malonų ir vėsų jausmą mylėjimosi metu - dėl specialios vandens pagrindu pagamintos formulės. Jis ne tik pagerina slydimą, bet ir prideda vertingos drėgmės, todėl yra ypač tinkamas išsausėjusiai makščiai ir jūsų kūnui. Dėl šio lubrikanto, lipnios žymės ant odos taps praeitimi. Linkime sveiko ir jaudinančio, naujo kūno pojūčio.

4.9 42

Šaldančių ir šildančių lubrikantų savybės

Tam, kad geriau suprastumėte, kokie yra šaldantys ir šildantys lubrikantai, aptarkime pagrindines jų savybes. Šaldančių lubrikantų sudėtyje galima rasti tokius ingredientus, kaip mentolis ar pipirmėtė, kurie ir sukelia vėsinimo pojūtį, panašų į švelnų dilgčiojimą. Tai ne tik sustiprina pojūčius sueities metu, bet ir atneša gaivumo jausmą,...

Šaldančių ir šildančių lubrikantų savybės

Tam, kad geriau suprastumėte, kokie yra šaldantys ir šildantys lubrikantai, aptarkime pagrindines jų savybes. Šaldančių lubrikantų sudėtyje galima rasti tokius ingredientus, kaip mentolis ar pipirmėtė, kurie ir sukelia vėsinimo pojūtį, panašų į švelnų dilgčiojimą. Tai ne tik sustiprina pojūčius sueities metu, bet ir atneša gaivumo jausmą, kuris papildomai stimuliuoja. 

Tuo tarpu šildantys lubrikantai įprastai yra papildyti tokiomis medžiagomis kaip kapsaicinu ar cinamonu, kurios ir sukelia švelnų kaitinimo pojūtį. Būtent tai neretai suaktyvina kraujotaką intymiose vietose, kas gali padidinti susijaudinimą bei malonumą, greičiau įžiebti aistrą. Taip pat šildantis lubrikantas atpalaiduoja ir ramina, sumažina įtampą bei padidina komfortą seksualinio akto metu. 

Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, šaldantys ir šildantys lubrikantai gali būti vandens pagrindu arba silikoniniai. Turėkite omenyje, jog abu lubrikantų tipai yra tinkami naudoti su latekso prezervatyvais, tačiau silikoninių priemonių nerekomenduojama derinti su silikoniniais sekso žaislais, kadangi jos gali pažeisti jų paviršių. 

Galiausiai, šildantys ir šaldantys lubrikantai pasižymi ir prieinama kaina. Ji priklauso nuo priemonės sudėties, tūrio, gamintojo bei poveikio. Visgi, norintiems sutaupyti – gera žinia, kadangi Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje neretai šioms ir kitų kategorijų prekėms yra taikoma akcija, leidžianti norimą produktą įsigyti kur kas mažesne kaina. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite Glamonek.lt kataloge!

Šildančių ir šaldančių lubrikantų naudojimas

Šildančius ir šaldančius lubrikantus naudoti itin paprasta. Tiesiog užtepkite nedidelį priemonės kiekį pasirinktoje intymioje vietoje ir švelniai paskirstykite pirštais. Taip pat vandens pagrindo lubrikantu galite ištepti ir sekso žaisliukus. 

Tam, kad apturėtumėte kuo geresnę patirtį, laikykitės gamintojo nurodytų instrukcijų ir rekomendacijų. Negana to, jei lubrikantą naudosite ne solo žaidimų metu, o kartu su partnere ar partneriu, iš anksto aptarkite, kokie yra jūsų lūkesčiai, kokius pageidavimus turite bei kur yra jūsų ribos. Tokiu būdu galėsite pilnai atsipalaiduoti ir pasitikėti vienas kitu. 

DUK

Kokia yra šaldančių lubrikantų paskirtis?

Šaldantys lubrikantai yra sukurti tam, kad papildomai stimuliuotų ir suteiktų naujų pojūčių. Jie idealiai tinka ne tik sueičiai, bet ir preliudijai ar solo žaidimams. Kadangi jų sudėtyje yra tokių medžiagų kaip mentolis ar pipirmėtė, šie lubrikantai sukelia vėsinimo pojūtį, švelnų dilgčiojimą bei skleidžia malonų, gaivų aromatą. 

Ar šildantys lubrikantai nesudirgina odos?

Šildantys lubrikantai yra visiškai saugūs naudoti, tačiau, jei turite itin jautrią odą, rekomenduojama imtis tam tikrų atsargumo priemonių. Neskubėkite tepti didelį šildančio lubrikanto kiekį ant odos, vietoje to ištestuokite nedidelį jo kiekį ant mažo odos lopinėlio. Tokiu būdu galėsite matyti, ar priemonė nedirgina odos, ar nesukelia nepageidaujamų reakcijų: niežulio, bėrimo ar kito diskomforto. 

Taip pat, rinkdamiesi šildantį lubrikantą, būtinai atkreipkite dėmesį į jo sudėtį, ar joje nėra ingredientų, kuriems esate alergiški. Jei atlikus šiuos du veiksmus, viskas atrodo gerai, tuomet drąsiai naudokite šildantį lubrikantą bei mėgaukitės jo teikiamais privalumais. Visą informaciją apie kiekvieną iš lubrikantų galite rasti internetu, patinkančios prekės puslapyje iš Glamonek.lt. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: