×
Filtras
Kaina
-
Dydis
Spalva
Medžiaga
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Jei manote, jog jūsų seksualiniame gyvenime įsivyravo rutina ir niekas nebestebina, tuomet seksualūs kostiumai vyrams yra kaip tik tai, ko jums reikia. Tokia seksuali apranga yra puikus būdas savo intymiam gyvenimui suteikti naujų potyrių. Įsitikinkite tuo patys ir išbandykite vaidmenų žaidimus savo miegamajame! Glamonek.lt internetinė parduotuvė siūlo didelį seksualių kostiumų vyrams asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu, tad kiekvienas nesunkiai ras savo norus geriausiai atitinkantį modelį. 

Seksualūs kostiumai vyrams

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)
OBSESSIVE – MR CLAUS SET S/M
  • −15%
OBSESSIVE MR CLAUS

Padovanokite savo vyrui puikią dovaną Kalėdų proga! Kalėdų Senelio rinkinio dėka, kartu sukurkite nepamirštamą Kalėdų atmosferą, kuri išliks su Jumis ilgam. Raudoni šortai su petnešėlėmis ir klasikinė Kalėdų senelio kepurė, nušvies Jūsų Kalėdų rytą! Kas gi nenorėtų tokio Kalėdų senelio savo miegamajame?

4.9 42
OBSESSIVE - PILOTMAN SET KOSTIUMAS S/M
  • −15%
OBSESSIVE PILOTMAN SET COSTUME

Norite įdomių žaidimų miegamajame? Susipažinkite su neįtikėtinai žaismingu Pilotmeno kostiumu ir leiskite sau nuvežti į kruizą savo antrą pusę. Prisisekite saugos diržus ir tvirtai laikykitės, nes tuoj bus labai karšta! Ar jau žinote, kokiame aukštyje patirsite visišką malonumą?

4.9 42
OBSESSIVE – MR REINDY SET S/M
  • −15%
OBSESSIVE MR REINDY SET

Žaismingasis ponas elnias nusiteikęs smagiai praleisti laiką! Pikantiški raudoni pakinktai ir viliojantys bokseriniai šortai, yra labai seksualus ir gundantis derinys, paruoštas išdykavimui miegamajame. Galvos juostelė, su šiaurės elnio ausimis, yra nepaprastai žavus elementas, puikiai papildantis visumą.

4.9 42

Kostiumų įvairovė: nuo gydytojo iki gaisrininko

Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge esantys seksualūs kostiumai vyrams yra kruopščiai atrinkti bei pasižymi itin aukšta kokybe. Būtent dėl to, kad ir kurį iš jų nuspręsite įsigyti, tikrai nenusivilsite. 

Siekiame, jog mūsų parduotuvėje kiekvienas rastų kažką, kas leistų įgyvendinti pačias slapčiausias fantazijas....

Kostiumų įvairovė: nuo gydytojo iki gaisrininko

Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge esantys seksualūs kostiumai vyrams yra kruopščiai atrinkti bei pasižymi itin aukšta kokybe. Būtent dėl to, kad ir kurį iš jų nuspręsite įsigyti, tikrai nenusivilsite. 

Siekiame, jog mūsų parduotuvėje kiekvienas rastų kažką, kas leistų įgyvendinti pačias slapčiausias fantazijas. Vaidmenys ir situacijos gali būti labai įvairios, tačiau bene populiariausios – gydytojas ir pacientė (-as), gaisrininkas ir nukentėjusioji (-ysis), lėktuvo pilotas ir stiuardesė (-as) ar keleivė (-is). Variantų – tikrai ne vienas! Tiesiog pasikalbėkite apie tai su savo partnere (-iu) ir išsiaiškinkite vienas kito troškimus. 

Kokioms progoms tinka seksualūs kostiumai?

Seksualūs kostiumai vyrams - tai idealus būdas nustebinti savo antrąją pusę. Jų pagalba galite paįvairinti savo kasdienį seksualinį gyvenimą ar ypatingai ir aistringai paminėti tam tikras šventes, pavyzdžiui, mylimo žmogaus gimtadienį, draugystės/sužadėtuvių/vestuvių metines, šv. Valentino dieną bei kita. 

Kad ir kokia proga tai bebūtų, norimą kostiumą nesunkiai rasite internetu, Glamonek.lt. Čia šios kategorijos prekėms yra taikoma itin prieinama kaina, o neretai ir vykdoma papildoma akcija, leidžianti patinkantį gaminį įsigyti dar pigiau nei įprastai. 

Kaip pasirinkti tinkamai?

Kadangi seksualių kostiumų vyrams asortimentas yra gana nemažas, gali būti sunku nuspręsti, kurį iš jų vertėtų įsigyti. Kad būtų bent kiek lengviau, siūlome atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

  • Seksualinė fantazija. Visų pirmiausia, pagalvokite, kokių seksualinių fantazijų turite, ir aptarkite jas su savo partnere (-iu). Pasirinkite tokį scenarijų, kuris jaudintų jus abu. 
  • Kūno tipas. Kostiumą rinkitės pagal tai, koks yra jūsų kūno tipas, kurias vietas norėtumėte išryškinti, o kurias pridengti. Svarbiausia, jog dėvėdami kostiumą, jaustumėtės pasitikinčiai savimi ir komfortiškai – tik tuomet pavyks sukurti neišdildomus prisiminimus miegamajame. 
  • Dydis. Kad kostiumas nevaržytų jūsų judesių bei būtų patogus, būtina teisingai pasirinkti jo dydį. Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje kiekvienos prekės puslapyje rasite dydžių lentelę, kuri padės išsirinkti tinkamai. 
  • Komplektacija. Atsižvelkite ir į tai, iš kokių dalių yra sudarytas jums patinkantis kostiumas. Tokiu būdu galėsite aiškiai žinoti, ar reikės pasirūpinti papildomais aksesuarais bei kitomis detalėmis, kad pilnai išpildytumėte norimą įvaizdį.
  • Kaina. Nusistatykite aiškų biudžetą, kiek šiam pirkiniui norite išleisti. Kostiumo kaina dažniausiai priklauso nuo medžiagų, iš kurių jis yra pagamintas, jo dizaino, komplektacijos bei gamintojo.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: