×
Filtras
Tipas
Kaina
-
Skersmuo (cm)
Spalva
Medžiaga
Ilgis (cm)
Atsparus vandeniui
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Sekso lėlės – tai sekso žaislai, sukurti taip, jog savo išvaizda ir pojūčiu primintų realų žmogaus kūną. Šios lėlės yra naudojamos, norint paįvairinti seksualinį gyvenimą ir siekiant solo žaidimams suteikti dar daugiau malonių pojūčių. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, sekso lėlės gali būti pačių įvairiausių dizainų – skiriasi jų dydis, išvaizda, medžiagos, iš kurių jos yra pagamintos. Jei susidomėjote ir norėtumėte peržiūrėti visą jų siūlomą asortimentą, pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Čia rasite ne tik didelį sekso lėlių pasirinkimą, bet ir gerą jų kainos ir kokybės santykį. Nieko nelaukite ir įsitikinkite tuo patys – garantuojame, jog jau dabar rasite dėmesio vertą pasiūlymą!

Sekso lėlės

Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)
PIPEDREAMS EXTREME TOYZ FUCK ME SILY MAN!
 • −10%
 • Išparduota
Sekso lėlė PIPEDREAMS EXTREME TOYZ FUCK ME SILLY MAN

Visada svajojote joti ant didelio, kieto penio, tad ko laukiate? Padėkite šį super masturbatorių ant lygaus paviršiaus, užsiimkite poziciją ir leiskite sau išdulkinti "Fuck Me Silly MAN"! Jis jus stebins nuo seksualių pilvo raumenų iki 20,3 cm ilgio penio – šis mačo, visada yra pasirengęs intymiai akimirkai. Jis yra jūsų asmeninis sekso žaislas, su kuriuo galite daryti ką tik norite – leiskite jam įgyvendinti visas jūsų vyriškas fantazijas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIPEDREAM EXTREME TOYZ ULTIMATE FANTASY DOLLS BIANCA (163 CM)
 • −10%
Sekso lėlė PIPEDREAM EXTREME TOYZ ULTIMATE FANTASY...

"Pipedream Products Ultimate Fantasy Dolls", judančios sekso lėlės, nuo galvos iki kojų ir iki pat pirštų galiukų. Kruopščiai sukurtos, kad įgyvendintų fantazijas ir įkvėptų intymų malonumą visais lygmenimis. Su tikroviškomis išvaizdos detalėms ir itin švelnia "Fanta Flesh" oda, "Ultimate Fantasy Dolls", įgyvendins visas jūsų svajones! Atverkite švelnias jos lūpas, kad patirtumėte didžiausią oralinę fantaziją, arba apvyniokite penį jos dailiais, lengvais pirštais ir nudažytais nagais. Jos stangrios krūtys laukia suktuko, o tobulas užpakaliukas maloniai prigludęs prie jūsų ir nori įtikti. Bianca yra neįtikėtinai seksuali, nuo gražios galvos iki grakščių pėdų, kurios tikrai patiks pėdų fetišo entuziastams!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
EXTREME TOYZ FUCK ME SILLY DUDE MEGA MASTURBATOR
 • −10%
Sekso lėlė EXTREME TOYZ FUCK ME SILLY DUDE MEGA...

Visada svajojote joti ant didelio, kieto penio, tad ko laukiate? Paguldykite šį super masturbatorių ant nugaros, paimkite lubrikantą ir "Fuck Him Silly"! Nuo seksualių pilvo raumenų iki išpūstų pečių ir didžiulio, 20 cm ilgio penio – šis mačo, visada yra pasirengęs intymiai akimirkai. Jis yra jūsų asmeninis sekso žaislas, su kuriuo galite daryti ką tik norite – leiskite jam įgyvendinti visas jūsų vyriškas fantazijas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS – SKLEIDITE EM LOVE DOLL
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - SPREAD EM LOVE DOLL

Praskėskite šias kojas ir pasinerkite į jaudinantį malonumą su "CalExotics Girl Next Door Love Doll". Įžūli sekso lėlė turi natūralaus dydžio dizainą, 3 meilės skylutes ir suspaudžiamą kūną. Nesvarbu, kurią angą pasirinksite, ankštos kameros sukurs malonumą kiekvienam nariui, norinčiam ten įlįsti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS - CUM CLOSE LOVE DOLL
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - CUM CLOSE LOVE DOLL

Praskėskite šias kojas ir pasinerkite į jaudinantį malonumą su "CalExotics Cum Close Love Doll". Jaudinanti sekso lėlė turi natūralaus dydžio dizainą, 3 meilės skylutes ir suspaudžiamą korpusą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS – BLONDĖ ŽVAIGŽDĖ LOVE LĖLĖ
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - THE BLONDE STARLET...

Palepinkite savo slaptas fantazijas su gyvenimiška blondine Starlet. Egzotiška, pripučiama šviesiaplaukė deivė skirta parodyti, kodėl su blondine smagiau! Tobula, gundantis sekso lėlė, turi 3 meilės skylutes, kad patirtumėte viliojančią, tikrovišką patirtį. Mėgaukitės visišku įsiskverbimo stimuliavimu ir sprogstančia kulminacija su pripučiamu, viliojančiu modeliu, kuris visada pasiruošęs suaugusiųjų pramogoms. Šviesiaplaukė bomba patenkins jūsų poreikius ir taps puikia žaidimų drauge pirmą kartą besinaudojantiems ir patyrusiems vartotojams, norintiems eksperimentuoti su savęs tenkinimo ekstaze. Visiškai kontroliuokite savo intymius susitikimus su šia meilės lėle.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIPEDREAM EXTREME FANTASY DOLLS MIA (161 CM)
 • −10%
 • Išparduota
Sekso lėlė PIPEDREAM EXTREME FANTASY DOLLS MIA 161 CM

Ši apkūni koledžo gražuolė, nori tapti nauja jūsų kambario drauge! "Pipedream Products Ultimate Fantasy Dolls", kurios juda nuo galvos iki kojų iki pat pirštų galiukų, yra kruopščiai sukurtos, kad įgyvendintų fantazijas ir įkvėptų intymų malonumą visiems. lygius. Kartu su realistiškomis sekso lėlės detalėms ir itin švelnia „Fanta Flesh“ oda, „Ultimate Fantasy Dolls“ įgyvendins visas jūsų svajones!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PAslėptas NORAS - BANGER BABE PAMELA
 • −15%
Sekso lėlė HIDDEN DESIRE - BANGER BABE PAMELA

Aš esu Pamela, didžiakrūtė bomba, mėgstanti išdykauti. Kai kas gali mane pavadinti nimfomane, bet aš tiesiog negaliu atsispirti, visada noriu daugiau. Mano apetitas aistrai ir malonumui yra labai stiprus, todėl man reikia vyro, kuris padėtų pamaitinti mano nevaldomą troškimą. Oralinis, analinis, bet kuri skylė... ar būsi mano ypatingas, skanėstas? Pamela, yra natūralaus dydžio sekso lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip lygus TPE. Dizainas pasižymi tvirtu plieniniu karkasu, užtikrinančiu maksimalų ilgaamžiškumą. Dėl lėlės kūno lankstumo, jūs taip pat galėsite ją pastatyti į pasirinktą norimą padėtį. Kiekviena "Bangers Babes" moteris, turi tikroviškus burnos, makšties ir analinės tekstūros kanalus, kuriuos, jei pageidaujama, galima pašildyti arba pašaldyti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PAslėptas NORAS - BANGER BABE YASMINE
 • −15%
Sekso lėlė HIDDEN DESIRE - BANGER BABE YASMINE

Aš esu Yasmine, žavinga ir egzotiška moteris. Mėgstu aistringus nuotykius ir nekantrauju tyrinėti erotinių linksmybių pasaulį su vyru, kuris žino, kaip mane sužavėti! Seksiu jūsų pavyzdžiu, bet kokia intymia kryptimi, kuria norite eiti. Pradėkime savo seksualią kelionę šiandien! Yasmine, yra natūralaus dydžio sekso lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip lygus TPE. Dizainas pasižymi tvirtu plieniniu karkasu, užtikrinančiu maksimalų ilgaamžiškumą. Dėl lėlės kūno lankstumo, jūs taip pat galėsite ją pastatyti į pasirinktą norimą padėtį. Kiekviena "Bangers Babes" moteris, turi tikroviškus burnos, makšties ir analinės tekstūros kanalus, kuriuos, jei pageidaujama, galima pašildyti arba pašaldyti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PAslėptas NORAS - BANGER BABE HELEN
 • −15%
Sekso lėlė HIDDEN DESIRE - BANGER BABE HELEN

Sveiki, aš esu Helen, nekalta ir šiek tiek drovi mergina. Man reikia vyro, kuris man parodytų viską, ką reikia žinoti apie seksualinį malonumą. Ar galite man duoti privačių pamokų? Suteiksiu jums neribotą prieigą prie visų savo siaurų skylių, jei išmokysite mane patenkinti tikrą vyrą. Helen, yra natūralaus dydžio sekso lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip lygus TPE. Dizainas pasižymi tvirtu plieniniu karkasu, užtikrinančiu maksimalų ilgaamžiškumą. Dėl lėlės kūno lankstumo, jūs taip pat galėsite ją pastatyti į pasirinktą norimą padėtį. Kiekviena "Bangers Babes" moteris, turi tikroviškus burnos, makšties ir analinės tekstūros kanalus, kuriuos, jei pageidaujama, galima pašildyti arba pašaldyti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PAslėptas NORAS - BANGER BABE JESSICA
 • −15%
Sekso lėlė HIDDEN DESIRE - BANGER BABE JESSICA

Aš esu Džesika, linksma, maištaujanti mergina, kuri visada nusiteikusi gerai praleisti laiką. Mėgstu tyrinėti malonumo ribas ir neprieštarauju laužyti taisykles. Aš galiu būti labai bloga, neklaužada mergina ir man reikia vyro, kuris man vadovautų, pamokytų ir drausmintų. Jei sugebėsi sutramdyti mano laukinę pusę, pažadu vykdyti kiekvieną tavo įsakymą. Džesika, yra natūralaus dydžio sekso lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip lygus TPE. Dizainas pasižymi tvirtu plieniniu karkasu, užtikrinančiu maksimalų ilgaamžiškumą. Dėl lėlės kūno lankstumo, jūs taip pat galėsite ją pastatyti į pasirinktą norimą padėtį. Kiekviena "Bangers Babes" moteris, turi tikroviškus burnos, makšties ir analinės tekstūros kanalus, kuriuos, jei pageidaujama, galima pašildyti arba pašaldyti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIPEDREAMS - LĖLĖ MILF
 • −10%
Sekso lėlė PIPEDREAMS - MILF DOLL

Galvojate, kaip praleisti laisvalaikį? Lėlė kaip tik tai, ko jums reikia, savo išlinkimais ir vešliomis krūtimis, ji pavers jūsų laiką maloniausiu. Ši patyrusi, aistringa futbolo sirgalė, nori įtikti iki galo, yra tobula meilužė. Lėlė visada bus pasiruošusi, kad suteiktų jums malonumą, dėmesį ir geriausius pojūčius, kurie privers jus haliucinuoti. Pasirinkite, kuriame kampe norite įmušti įvartį, dėl kurio tapsite čempionu!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS – PAŠTO VYRAS MEILĖS LĖLĖ
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - THE MAIL MAN LOVE DOLL

"Mail Man Love Doll", pasiruošęs pristatyti siuntinį, kurio niekada nepamiršite. Jaudinanti, vyriška sekso lėlė, pasižymi tikrovišku pripučiamu dizainu, 4 spalvų veidu ir kietu peniu, kuris visada pasiruošęs pasivažinėti. Įtempta analinė skylė tikrai sukurs stebuklų šalį kiekvienam nariui, norinčiam įlįsti į vidų. Kietas penis turi raibuliuojančią tekstūrą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS - ASMENINĖ TRENIRUOJA LOVE DOLL
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - PERSONAL TRAINER...

Asmeninio trenerio sekso lėlė tikrai jums padės pasijusti geriau. Jaudinanti, vyriška sekso lėlė pasižymi tikrovišku, pripučiamu dizainu, 4 spalvų veidu ir kietu peniu, kuris visada pasiruošęs pasivažinėti. Įtempta analinė skylė tikrai sukurs stebuklų šalį kiekvienam nariui, norinčiam įlįsti į vidų. Kietas penis turi raibuliuojančią tekstūrą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS - BACK DOOR BABE LOVE DOLL
 • −15%
 • Išparduota
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - BACK DOOR BABE LOVE...

Lenkite ją ir pasinerkite į jaudinantį malonumą su "CalExotics Girl Next Door Love Doll". Įžūli sekso lėlė turi natūralaus dydžio dizainą, 3 meilės skylutes ir suspaudžiamą kūną. Nesvarbu, kurią angą pasirinksite, ankštos kameros sukurs malonumą kiekvienam nariui, norinčiam ten įlįsti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KALIFORNIJOS EGZOTIKA – MERGAITĖ KAIMYNAS MEILĖS LĖLĖ
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - THE GIRL NEXT DOOR...

Praskėskite šias kojas ir pasinerkite į jaudinantį malonumą su "CalExotics Girl Next Door Love Doll". Įžūli sekso lėlė turi natūralaus dydžio dizainą, 3 meilės skylutes ir suspaudžiamą kūną. Nesvarbu, kurią angą pasirinksite, ankštos kameros sukurs malonumą kiekvienam nariui, norinčiam ten įlįsti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KALIFORNIJOS EXOTIKA - LĖLĖLĖ SEXY SISTA LACEY
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - LACEY SEXY SISTA DOLL

Pakelkite savo pasitenkinimo malonumą į naujas aukštumas su "Lacey Sexy Sista Doll". Erotiška, gyvenimiška, pripučiama sekso lėlė yra puikus ir jausmingas žaidimų draugas krūtų mėgėjams. Atsipalaiduokite savo slaptosioms fantazijoms, visiškai kontroliuodami savo protą slegiančią orgazmo kulminaciją. Pasiduokite kiekvienai pagundai ir tapkite meilės šeimininku.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS – TYLER KNIGHT LOVE DOLL
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS - TYLER KNIGHT LOVE DOLL

Gyvybiška lėlė yra puikus intymus draugas patyrusiems ir patyrusiems naudotojams, norintiems eksperimentuoti su savęs tenkinimu ir fantazijos žaidimu. Mėgaukitės neribotu, sunkiu ir greitu veiksmu. Jūsų pripučiamas meilužis pasiruošęs patenkinti jūsų poreikius. Ištyrinėkite jo analinį kanalą naudodami kokybišką lubrikantą, kad sustiprintumėte susijaudinimą ir nepamirštamą stimuliavimo patirtį. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuvalykite lėlę žaislų valikliu arba šiltu, muiluotu vandeniu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KALIFORNIJOS EGZOTIKOS SERŽANTO MEILĖS LĖLĖ
 • −15%
 • Išparduota
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS SIZZLING SERGEANT...

Sekso lėlė "Sizzling Sergeant", yra pasirengusi užrakinti ir užlaikyti jūsų malonumą. Jaudinanti, vyriška sekso lėlė turi tikrovišką pripučiamą dizainą, 2 išdykusias meilės skyles ir kietą penį, kuris visada pasiruošęs paišdykauti. Ankštos meilės skylės tikrai sukurs malonių stebuklų šalį kiekvienam nariui, norinčiam įlįsti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KALIFORNIJOS EGZOTIKA COCKY COP MEILĖS LĖLĖ
 • −15%
 • Išparduota
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS COCKY COP LOVE DOLL

Sekso lėlė "Cocky Cop Love", yra pasirengusi užrakinti ir užlaikyti jūsų malonumą. Jaudinanti, vyriška sekso lėlė turi tikrovišką pripučiamą dizainą, 2 išdykusias meilės skyles ir kietą penį, kuris visada pasiruošęs paišdykauti. Ankštos meilės skylės tikrai sukurs malonių stebuklų šalį kiekvienam nariui, norinčiam įlįsti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIPEDREAM EXTREME TOYZ ULTIMATE FANTASY LĖLĖS CARMEN 165 CM
 • −10%
Sekso lėlė PIPEDREAM EXTREME TOYZ ULTIMATE FANTASY...

"Pipedream Products Ultimate Fantasy Dolls", judančios sekso lėlės, nuo galvos iki kojų ir iki pat pirštų galiukų. Kruopščiai sukurtos, kad įgyvendintų fantazijas ir įkvėptų intymų malonumą visais lygmenimis. Su tikroviškomis išvaizdos detalėms ir itin švelnia "Fanta Flesh" oda, "Ultimate Fantasy Dolls", įgyvendins visas jūsų svajones! Šilkinės, rudos krūtys gundys, o jos nuostabios rudos akys sužavės jus. Atverkite švelnias jos lūpas, kad patirtumėte didžiausią oralinę fantaziją, arba apvyniokite jos dailius, lengvus pirštus su nudažytais nagais aplink savo penį. Karmen yra nepaprastai seksuali, nuo gražios galvos iki grakščių pėdų, kurios tikrai patiks pėdų fetišo entuziastams!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIPEDREAM EXTREME FUCK MY HARD ROCK COCK
 • −10%
Sekso lėlė PIPEDREAM EXTREME FUCK MY HARD ROCK COCK

Visada norėjote "pajodinėti" ant didelio, kieto penio, tad ko su nekantrumu laukiate? Padėkite šį masturbatorių ant lygaus paviršiaus, užsiimkite poziciją ir dulkinkite jo kietą penį! Šis "mačo" vyras, pasiruošęs sukurti jums gerą laiką. Jis yra jūsų asmeninis sekso žaislas nakčiai, leisk jam išpildyti visas tavo vyriškas fantazijas!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KALIFORNIJOS EGZOTIKA TIKRAI MYLI LĖLĖ
 • −15%
Sekso lėlė CALIFORNIA EXOTICS SURE THING LOVE DOLL

Niekas gyvenime nėra tikras dalykas, išskyrus jaudinantį malonumą, kurį patirsite su "CalExotics Sure Thing Love Doll". Jaudinanti sekso lėlė turi natūralaus dydžio dizainą, 3 meilės skylutes ir suspaudžiamą kūną. Nesvarbu, kurią skylę pasirinksite, ankštos kameros tikrai sukurs malonumą kiekvienam nariui, norinčiam įlįsti į vidų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kokiais atvejais pasirenkama sekso lėlė?

Sekso lėlės gali būti pasirenkamos dėl daugelio priežasčių. Viena dažniausiai pasitaikančių – jos suteikia artumo ir intymumo jausmą, todėl gali būti puiki išeitis žmonėms, kurie patiria vienatvę bei kuriems trūksta emocinio ryšio. Sekso lėlė neabejotinai padės pasiekti pasitenkinimą ir atneš malonius potyrius.

Taip pat dirbtinės sekso...

Kokiais atvejais pasirenkama sekso lėlė?

Sekso lėlės gali būti pasirenkamos dėl daugelio priežasčių. Viena dažniausiai pasitaikančių – jos suteikia artumo ir intymumo jausmą, todėl gali būti puiki išeitis žmonėms, kurie patiria vienatvę bei kuriems trūksta emocinio ryšio. Sekso lėlė neabejotinai padės pasiekti pasitenkinimą ir atneš malonius potyrius.

Taip pat dirbtinės sekso lėlės gali būti naudojamos ir norint išpildyti konkrečias seksualines fantazijas bei fetišus, nesibaiminant pasmerkimo ar nesupratimo iš partnerio ar partnerės. Ji sukuria saugią aplinką tyrinėti savo seksualinius pojūčius ir įvairius žaidimus. Žinoma, sex lėlė gali būti pasitelkiama ir praktikai, siekiant mokytis naujų seksualinių technikų ir daugiau sužinoti apie savo kūną bei troškimus. 

Pripučiamos lėlės vyrams

Vienas populiariausių šių sekso žaisliukų tipų – pripučiamos sekso lėlės vyrams. Įprastai jos yra gaminamos iš patvarių ir kūnui saugių medžiagų, pavyzdžiui, PVC arba vinilo, kurių sudėtyje nėra toksiškų junginių, galinčių daryti neigiamą įtaką žmogaus organizmui. Be to, kadangi jos yra pripučiamos, jas labai lengva transportuoti bei patogu laikyti, kadangi išleistos neužima daug vietos. 

Bet kuri pripučiama sekso lėlė gali būti naudojama, siekiant seksualinio pasitenkinimo, norint išbandyti vaidmenų žaidimus ar tiesiog norint nesijausti tokiems vienišiems. Primindamos realios moters figūrą, sekso lėlės taip pat pasižymi tikroviškais veido bruožais ir lytiniais organais, kas leidžia išpildyti net ir pačias slapčiausias fantazijas. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir įsigykite vieną jų internetu iš Glamonek.lt. 

Sekso lėlė moterims

Žinoma, tikroviškos sekso lėlės gali būti pritaikytos naudoti ne tik vyrams, bet ir moterims. Jos pasižymi lygiai tokiomis pačiomis savybėmis, kaip ir sekso lėlės vyrams – yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, savo sudėtyje neturinčių toksiškų junginių, o taip pat atkartoja vyro anatomiją, įskaitant lytinius organus, kūno formas ir tikroviškus veido bruožus. 

Priklausomai nuo turimų poreikių, sekso lėlė moterims gali turėti skirtingo ilgio penį ir analinę angą, kas leidžia eksperimentuoti bei užsiimti pačiais įvairiausiais intymiais žaidimais. Šių žaisliukų pasirinkimas – platus, tad tikrai kiekviena moteris nesunkiai išsirinks, kokios guminės sekso lėlės nori. 

Ką naudinga žinoti renkantis sekso lėles?

Tam, kad įsigyta sekso lėle liktumėte maksimaliai patenkinti, rinkdamiesi, būtinai atkreipkite dėmesį į keletą esminių aspektų. Štai, pagrindiniai jie:

 • Biudžetas. Visų pirmiausia, rekomenduojama nusistatyti sumą, kurią galite išleisti šiam pirkiniui. Sekso lėlė ir jos kaina gali skirtis, priklausomai nuo to, ar tai pripučiamas žaisliukas, ar silikoninė sekso lėlė. Gera žinia, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms yra reguliariai taikoma papildoma akcija, leidžianti norimą lėlę įsigyti dar pigiau nei įprastai. 
 • Medžiagos. Sekso lėlės gali būti pagamintos iš silikono, TPE (termoplastinio elastomero), PVC ar vinilo. Kurią iš šių medžiagų pasirinkti, spręskite pagal tai, ar norisi tikros odos pojūčio. Sekso lėlės, kurios yra pagamintos taip, jog suteiktų realius pojūčius, kainuoja brangiau nei patys paprasčiausi, pripučiami modeliai. 
 • Dydis ir lėlės kūno tipas. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio turėtų būti sex guminė lėlė bei kokiomis formomis ji turėtų pasižymėti. Vieniems patinka lėlės, kurios turi dideles krūtis, sėdmenis ar raumeningą kūną, tuo tarpu kitiems svarbiausia, jog lėlė atitiktų realaus žmogaus ūgį. 
 • Paskirtis. Nustatykite, kokiam tikslui jums reikia sekso guminės lėlės. Kai kurios iš jų turi tik vaginalinę angą ar penį, tuo tarpu kitos gali turėti ir analinę angą bei burnos ertmę. Kuo daugiau jų, tuo įvairesni gali būti sekso žaidimai. 
 • Laikymas. Pagalvokite, kur laikysite sekso lėlę. Pripučiami sekso žaisliukai gali būti puikus pasirinkimas, jei neturite daug vietos ir jums svarbus diskretiškumas. 

Kaip naudoti sekso lėlę?

Sekso lėlės naudojimas – itin paprastas. Visų pirmiausia, rekomenduojama ją nuvalyti specialiu valikliu, pritaikytu sekso žaisliukams, ar švelniu muilo tirpalu bei taip ją paruošti naudojimui. Tuomet ištepkite lubrikantu lėlės angas, kurias ketinate naudoti. Tai sumažins trintį bei apsaugos nuo bet kokio galimo diskomforto. Atlikus visa tai, padėkite lėlę į norimą vietą ir padėtį. Judindami ir reguliuodami lėlę, galėsite išbandyti įvairias pozas bei stimuliacijas. Po naudojimo dar kartą kruopščiai nuvalykite šį sekso žaisliuką. 

Tad, jei domina sekso lėlės internetu, geriausia vieta jas įsigyti – Glamonek.lt. Visos lėlės, esančios kataloge, yra kruopščiai atrinktos, tad pasižymi puikia kokybe ir itin gera kaina. Negana to, neretai šios kategorijos prekėms čia taikoma ir papildoma akcija, kurios pagalba patinkantį žaisliuką galėsite įsigyti žymiai pigiau. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: