×
Filtrai

BDSM rinkiniai – puikus būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, suteikiant jam naujų spalvų ir potyrių. Jie rekomenduojami toms poroms, kurios jau seniai nori išbandyti vaidmenų žaidimus, ypatingai tuos, kuriais yra atspindima galios ir paklusnumo dinamika. Jei esate vieni iš jų, nieko nelaukite ir įsigykite jį internetu, iš Glamonek.lt elektroninės parduotuvės. Čia rasite itin didelį jų asortimentą prieinama kaina, tad kiekvienas nesunkiai išsirinks sau tinkamiausią rinkinį. 

BDSM rinkiniai

Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)
EXPERIENCE BDSM FETISH KIT BLACK SERIES

BDSM yra sutrumpintas žodis, kuris sujungia šių žodžių inicialus: Bondage, Discipline, Submission ir Mazochism. BDSM remiasi seksualinio elgesio ir veiksmų serija, dėl kurių susitaria dalyviai. Daug kartų naudojome Sao arba Sadomazochizmą BDSM praktikai apibrėžti. Pagrindinis šios seksualinės alternatyvos bruožas yra pagarba ir laisvė kiekvienam dalyviui. Šiame rinkinyje turėsite viską, ko reikia BDSM praktikai ir jūs nieko nepraleisite, nesvarbu, ar esate pradedantieji, ar pažengę žaidėjai.

4.9 42
INTENSINGAS FETIŠAS – EROTINIS ŽAIDIMO RINKINYS 1 SU ANTRANKIAIS, AKLŲ KAUKE IR BLOGERIU
  • Išparduota
INTENSE FETISH - EROTIC PLAYSET 1 WITH...

Erotinis rinkinys "INTENSE FETISH" – tai žavus ansamblis, sukurtas tyrinėti suaugusiųjų pasaulio malonumų gelmes. Šiame rinkinyje dera esminiai jaudulio ir jausmingumo elementai: antrankiai, akių raištis ir flogeris, pagaminti iš aukštos kokybės veganiškos odos. Antrankiai suteikia santūrumo ir nuolankumo jausmą, leidžiantį pasiduoti jėgos žaidimui patogiai ir saugiai. Akių raištis suteikia paslaptingumo ir laukimo, sustiprina kiekvieną pojūtį ir leidžia pasinerti į juslinį malonumų pasaulį. Veganiškos odos flogeris prideda provokacijos ir jaudulio elemento, leidžiant intensyviai ir kūrybiškai tyrinėti dominavimo ir paklusnumo žaidimą.

4.9 42
OBESESINIS – HUNTERIA RANGEŽIAI IR UŽDUOTĖS
  • −15%
OBSESSIVE HUNTERIA HANDCUFFS AND CHOKER

Ar svajojate apie kažką, kas išpildys jūsų slapčiausias fantazijas? Vakarui rekomenduojama ką nors pikantiško, paruošto neklaužadoms! „Hunteria“ choker ir antrankiai, pasirūpins pikantiškomis naktimis, o sodri raudona, dar labiau sušildys jūsų troškimus!

4.9 42
OHMAMA FETISH MINI NURSE BONDAGE 3 VIENŲ RINKINYS
  • Išparduota
OHMAMA FETISH MINI SET 3 PIECES NURSE

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

4.9 42
OHMAMA FETIŠO RINKINYS BONDAGE 5 Vnt
  • Išparduota
OHMAMA FETISH 5 PIECE BONDAGE SET

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia - malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama" siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekad anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

4.9 42
DARKNESS BLACK LEATHER HANDCUFFS AND COLLAR

Ieškote apykaklės, antrankių ir pavadėlio derinio, kuris tiktų prie visko ir būtų pakankamai tvirtas, kad atlaikytų intensyviausius žaidimus? „Darkness“ odinė apykaklė ir antrankiai yra patogūs, jie taip pat yra neįtikėtinai saugūs, juose yra aukščiausios kokybės odiniai dirželiai su elegantiškomis siūlėmis!

4.9 42

Kas yra BDSM?

BDSM – tai santrumpa, kuria yra užkoduotos šios sąvokos: surišimas ir disciplina, dominavimas ir nuolankumas, sadizmas ir mazochizmas. Kaip galite suprasti, tai – stiprius pojūčius garantuojantys intymūs žaidimai. Dažniausiai vienas iš poros užima dominuojančio rolę ir savo rankose turi visą kontrolę, tuo tarpu kitas yra paklusnusis - sutinka su viskuo, kas jam yra...

Kas yra BDSM?

BDSM – tai santrumpa, kuria yra užkoduotos šios sąvokos: surišimas ir disciplina, dominavimas ir nuolankumas, sadizmas ir mazochizmas. Kaip galite suprasti, tai – stiprius pojūčius garantuojantys intymūs žaidimai. Dažniausiai vienas iš poros užima dominuojančio rolę ir savo rankose turi visą kontrolę, tuo tarpu kitas yra paklusnusis - sutinka su viskuo, kas jam yra sakoma, bei daro viską, ko iš jo reikalauja. Priklausomai nuo turimų norų, BDSM žaidimai gali būti žaismingi ir pakankamai švelnūs, arba itin intensyvūs, keliantys ne tik malonumą, bet ir skausmą. Dėl to labai svarbu aiškiai nusistatyti savo lūkesčius. 

BDSM rinkinių tipai

Jei jus domina BDSM rinkinys, turėkite omenyje, jog jo komplektacija gali skirtis. Kad būtų lengviau pasirinkti, kuris iš jų geriausiai tiktų jums, siūlome susipažinti su pagrindiniais BDSM rinkinių tipais:

  • Pradedančiųjų sekso rinkiniai. Jie yra skirti asmenims, kurie dar nėra susipažinę su BDSM žaidimais, tačiau nori juos išbandyti. Į šiuos rinkinius įprastai yra įtraukti tokie sekso žaisliukai, kurie suteikia ne per daug intensyvius potyrius, pavyzdžiui, antrankiai, raiščiai, plunksnelė bei kita. 
  • BDSM rinkiniai pažengusiems. Tai – dideli rinkiniai, pritaikyti asmenims, turintiems daugiau BDSM patirties. Juose galima rasti ir labai stiprius pojūčius atnešančius sekso žaisliukus, tokius kaip: spenelių spaustukus, surišimo juostas, stekus, burnos kaiščius ir taip toliau. 
  • Suvaržymo priemonių rinkiniai. Jei jus domina tik suvaržymo žaisliukai, galimi ir tik iš šių priemonių sudaryti komplektai. Tokiame rinkinyje įprastai būna įvairios virvės ir diržai, antrankiai. 
  • Dominavimo sekso prekių rinkiniai. Svajojate išbandyti dominuojančio ar paklusniojo rolę? Tuomet įsigykite specialiai tam sukurtų sekso žaisliukų komplektą. Be jau minėtų surišimo diržų ir antrankių, jį sudaro ir apykaklės, pavadėliai, burnos kaiščiai. 

Kaip galite matyti, pasirinkimas – labai platus, tad tikrai kiekviena pora ras tokį rinkinį, kuris geriausiai atspindėtų jos turimus norus ir poreikius. 

Kodėl verta rinktis BDSM rinkinį?

BDSM rinkiniai yra itin patogus pasirinkimas visiems, kurie trokšta išbandyti tokio tipo intymius žaidimus savo miegamajame, tačiau nenori ar negali skirti daug laiko šių sekso žaisliukų paieškai. Visi komplektai yra sudaryti itin kruopščiai, atsižvelgiant į konkrečia žmonių grupę pagal jų patirties lygį ar seksualinę orientaciją. Įsigiję vieną šių rinkinių, galėsite niekuo papildomai nesirūpinti ir tiesiog pasinerti į kraują kaitinančius žaidimus. 

Negana to, pirkti BDSM rinkinį neretai yra pigiau nei atskirai įsigyti visus jame esančius sekso žaisliukus. Daugeliui jų Glamonek.lt reguliariai yra taikoma ir papildoma akcija, kurios pagalba norimą komplektą galima įsigyti dar mažesne kaina. 

Saugus BDSM rinkinio naudojimas

Jei norite, jog BDSM žaidimai atneštų tik malonią patirtį, būtina apie tai pasikalbėti su savo partneriu (-e). Išsiaiškinkite, ką jis ar ji mano apie šių sekso žaisliukų įtraukimą į jūsų seksualinį gyvenimą, kokie yra jo/jos lūkesčiai bei ribos, kurių nereikėtų peržengti. Visa tai padės sukurti saugią aplinką, kurioje abu jaustumėtės gerai, patogiai bei pasitikėtumėte vienas kitu. Tiesa, rekomenduojama net nuspręsti, koks žodis ar veiksmas reikštų, jog jau laikas sustoti ir jog partneris (-ė) jaučia diskomfortą. 

Galiausiai, nepamirškite naudotis ir gamintojo pateiktomis rekomendacijomis, kaip teisingai reikėtų naudoti BDSM rinkinį. Prieš ir po naudojimo kiekvieną žaisliuką kruopščiai nuvalykite švelniu muilo tirpalu arba specialiai tam pritaikytu valikliu, kuris užtikrins, jog ant jų paviršiaus nesikauptų nešvarumai bei bakterijos. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: