×
Filtrai

Kiaušinėliai – tai kiaušinio ar ovalo formos vibratoriai, kurie dažniausiai yra naudojami vaginalinės angos ir klitorio stimuliacijai, tačiau taip pat šiais sekso žaisliukais gali būti veikiamos ir kitos erogeninės kūno zonos, pavyzdžiui, speneliai ar tarpvietė. Būtent dėl to kiaušinėlis yra idealus pasirinkimas, norint paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir suteikti jam daugiau potyrių. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur visoms prekėms yra taikoma itin gera kaina. 

Kiaušinėliai

Rodoma 1-39 iš 71 prekės(-ių)
PRETTY LOVE – ARVIN YOUTH, VEIKIAMAS KIAUŠINIO PAŽEIDĖJIMO NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIOLETAS
 • −15%
 • Nauja
PRETTY LOVE - ARVIN YOUTH VIOLATING EGG...

Laisvų rankų režimas ir diskretiškas naudojimas - šis vibruojantis kiaušinis yra idealus žaislas pikantiškam stimuliavimui keliaujant. Tiesiog įkiškite šį kiaušinį į makštį ir naudokite belaidį nuotolinio valdymo pultą, kurį galima atsargiai laikyti ant raktų pakabuko, ir siųskite galingas vibracijas vienu paspaudimu, kai tik panorėsite.

4.9 42
PRETTY LOVE – BERGER JAUNIMAS, PAŽEIDANTIS KIAUŠINIŲ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIOLETAS
 • −15%
 • Nauja
PRETTY LOVE - BERGER YOUTH VIOLATING EGG...

Šis kelių greičių vibruojantis kiaušinis puikiai tinka poroms ar diskretiškam solo pramogavimui. Perduokite nuotolinio valdymo pultelį savo partneriui ir patirkite nekaltą orgazmą namuose ar viešoje vietoje, niekam nežinant. Leiskite šiam sekso žaislui jus stimuliuoti iki pojūčių gėlmių. Vibruojantis kiaušinis yra novatoriškas technologijos perlas, skirtas suteikti jausmingų ir jaudinančių intymių potyrių. Pagamintas iš kūnui saugių medžiagų, šis intymus žaislas yra aptakaus, ergonomiško dizaino, kuris puikiai prisitaiko prie moters anatomijos, suteikia komforto pojūtį ir malonumą.

4.9 42
ADRIEN LASTIC - PALPITACIJA VIBRATING EGG PINK - NEMOKAMA APP
 • −15%
ADRIEN LASTIC - PALPITATION VIBRATING...

"Adrien Lastic Palpitation" vibruojantis kiaušinis yra skirtas naudoti per makštį ir masažuoti visas erogenines zonas, tokias kaip klitoris, speneliai ar gakta. Įkišti jį į makštį labai paprasta, o išimti be vargo galite dėl apačioje esančio silikoninio laido. Be to, "Palpitation" variklis yra labai galingas, todėl galėsite mėgautis sklandžiomis ir galingomis vibracijomis - galėsite pasirinkti vieną iš devynių funkcijų režimų. Dėl savo dydžio jis yra diskretiškas, lengvai transportuojamas ir, nepaisant didelės galios, jis yra tylus. Vienas iš svarbiausių šio sekso žaislo aspektų yra šilkinis ir malonus prisilietimas, be to, jį galima panardinti po vandeniu ir eksperimentuoti.

4.9 42
ADRIEN LASTIC – OCEAN BREEZE 2.0 PAKRAUJAMAS VIBRATINGAS EGG NUOTOLINIO VALDYMAS ROŽAS
 • −15%
ADRIEN LASTIC - OCEAN BREEZE 2.0...

"Ocean Breeze 2.0" išsiskiria nuo savo pirmtako "Ocean Breeze" tuo, kad turi variklį su daug galingesnėmis vibracinėmis galimybėmis. Jei anksčiau jie buvo nepaprastai stimuliuojantys, dabar jie tiesiog sukuria orgazmą. Mūsų naujasis vibratorius suteiks subtilų, bet ilgalaikį malonumą, kurio niekur kitur nerasite. Tai puiki galimybė žaisti poroje, nes kiaušinis komplektuojamas su diskretišku, ergonomišku, išmaniu ir elegantišku nuotolinio valdymo pultu, skirtu naudoti viešai ar diskretiškai.

4.9 42
ONINDERÃÂ – TOKYO VIBRATING EGG PINK 7,5 X 3,2 CM NEMOKAMA PROGRAMĖ
 • −15%
ONINDER - TOKYO VIBRATING EGG 7.5 CM

"ONINDER™ TOKYO", yra idealus vibratorius poroms, kurios mėgsta išreikšti savo meilę ir tyrinėti seksualumą ne miegamajame. Jis sukurtas taip, kad tiktų visiems kūnams. Be to, jis turi keletą malonumo režimų, kurių intensyvumą galite valdyti naudodami revoliucinę "APP ONINDER" programėlę. Siūlome pradėti planuoti karštą pasimatymą dviese ir nepamiršti pasiimti su savimi "ONINDER™ TOKYO". Vibruojantis masažuoklis suteikia jums paslaptį, malonumą ir jaudulį, kur ir kada tik norite. Jame yra begalė įvairių malonumo režimų su įvairaus intensyvumo lygiais, kuriuos galite valdyti naudodami "ONINDER APP".

4.9 42
ONINDERÃÂ – DENVER VIBRATING EGG PINK 7 X 2,7 CM NEMOKAMA PROGRAMĖ
 • −15%
ONINDER - DENVER VIBRATING EGG 7 CM

"ONINDER™ DENVER", yra idealus vibratorius poroms, kurios mėgsta išreikšti savo meilę ir tyrinėti seksualumą ne miegamajame. Jis sukurtas taip, kad tiktų visiems kūnams. Be to, jis turi keletą malonumo režimų, kurių intensyvumą galite valdyti naudodami revoliucinę "APP ONINDER" programėlę. Siūlome pradėti planuoti karštą pasimatymą dviese ir nepamiršti pasiimti su savimi "ONINDER™ DENVER". Vibruojantis masažuoklis suteikia jums paslaptį, malonumą ir jaudulį, kur ir kada tik norite. Jame yra begalė įvairių malonumo režimų su įvairaus intensyvumo lygiais, kuriuos galite valdyti naudodami "ONINDER APP".

4.9 42
ONINDERÃÂ – NAIROBI VIBRATINGIS KIAUŠINIS JUODAS – NEMOKAMA PROGRAMĖ
 • −15%
ONINDER - NAIROBI VIBRATING EGG

Mėgaukitės intensyviais pojūčiais ir atraskite naujus savo malonumo būdus su "Oninder Egg" stimuliatoriumi. Leiskite jam judėti jūsų viduje, tarsi jūsų mylimasis suteiktų jums intensyvų ir labiausiai jaudinantį G taško masažą. Pasiduokite nepriekaištingam dizainui ir malonumo bangoms, kai tik būsite pasiruošusi.

4.9 42
LELO SIRI 2 MUSIC VIBRATOR BLACK
 • −15%
 • Išparduota
LELO SIRI 2 MUSIC VIBRATOR BLACK

Sujungiantis muzikos emocijas ir malonumo virpesius, "SIRI 2" yra itin galingas, delne laikomas masažuoklis, reaguojantis į aplinkos triukšmą – ar tai būtų jūsų mėgstamiausias grojaraštis, ar jūsų mylimojo balsas. "SIRI 2" yra 100% galingesnis nei jo pirmtakas, o dabar jis taip pat yra visiškai atsparus vandeniui. Su 8 papildomais iš anksto nustatytais vibracijos režimais, įkvėptais skirtingų muzikos žanrų, įskaitant klasiką, regį, džiazą, techno ir kt., šis masažuoklis leis jums dainuoti nuo stogų.

4.9 42
CALEX RIEŠINĖS NUOTOLINIO VALDYMO KREIVĖ
 • −15%
 • Išparduota
CALEX WRISTBAND REMOTE CONTROL CURVE

"Wristband Remote Curve", yra galingas kiaušinis, suporuotas su diskretiškai žaismingu riešo valdikliu - malonumų ieškantiems nuotykių ieškotojams. Aptakus ir diskretiškas riešo valdiklis leidžia jums arba jūsų meilužiui lengvai valdyti žaidimo intensyvumą. Kad ir kur jus nuves jūsų aistra, šis aistringas 10 metrų spindulio vibratorius su 12 intensyvių vibravimo režimų - yra paruoštas žaisti.

4.9 42
PRETTY LOVE CALLIERI VIBRATING EGG
 • −15%
PRETTY LOVE CALLIERI VIBRATING EGG

Patirkite malonumą solo arba poroje su šiuo meilės kiaušiniu. Galite žaisti pati arba mėgautis džiaugsmu nuotolinio valdymo pultu. Pakeiskite preliminarius žaidimus arba leiskite stimuliuoti intymias zonas partneriui, išbandydami savo naujai atrastą laisvę. Raskite mėgstamą žaidimo ritmą, meilės kiaušinis prisimena paskutinį režimą, kad galėtumėte gryžti tiksliai ten, kur baigėte žaisti.

4.9 42
B SWISH – BNAUGHTY DELUXE UNLEASHED AVĖLĖ
 • −15%
B SWISH - BNAUGHTY DELUXE UNLEASHED...

"Bnaughty Deluxe Unleashed", yra belaidis sekso žaislas, kuris patenkins visas jūsų intymias svajones. Naudokite diskretišką ir intuityvų nuotolinio valdymo pultą ir pajuskite 6 vibracijos režimus, kurie išves jus iš proto. Kompaktiškas, silikoninis kiaušinis, yra atsparus vandeniui ir puikiai tinka nuotykiams solo ar žaidimams su partneriu.

4.9 42
B SWISH BNAUGHTY CLASSIC VIBRATING BULLET CERISE
 • −15%
B SWISH BNAUGHTY CLASSIC VIBRATING BULLET

„Bnaughty“, sukurtas siekiant patenkinti jūsų užgaidą kompaktiška ovalo forma, šilkiniu prisilietimu ir vibracijomis. Valdykite sekso žaislą pati arba leiskite partneriui žaisti su 5 vibracijos režimais, naudojant nuotolinio valdymo pultą.

4.9 42
MR BOSS DENIS EGG NUOTOLINIO KONTROLĖ
 • −15%
MR. BOSS DENIS

Pristatome jums "Denis" - naujoviška vibracijos sistema su elegantišku dizainu, įkvėptu elegantiškų vakarėlių. "Denis" yra nuostabus kiaušinis su nuotolinio valdymo pulteliu, su kuriuo galite pasirinkti iš 10 vibracijos režimų ir pozicijų, nuo žaismingo zvimbimo iki orgazmo režimo. Jo korpusas su reljefais ir minkštu paviršiumi, idealiai tinka makšties ir klitorio stimuliacijai, esant stipriai vibracijai.

4.9 42
COVERME NUOTOLINIO KONTROLĖ LAPI PURPLE
 • −15%
COVERME LAPI LILAC REMOTE CONTROL EGG

"Lapi" yra grožis, elegancija ir technologijos viename! Jame yra galingas ir tylus variklis su žemo dažnio vibracija, kurią valdysite diskrečiu nuotolinio valdymo pulteliu. Atėjo laikas žaisti, todėl mėgaukitės patys arba leiskite savo porai valdyti vibraciją nuotolinio valdymo pultu. Aukšta kokybė ir stimuliavimas žmonėms, kurie nori geriausio! Be to, „Lapi“ yra automatinė sistema, kuri išsijungs, jei nenaudosite sekso žaislo per kitas 5 minutes, kad optimizuotų akumuliatorių.

4.9 42
WEARWATCH EGG WIRELESS TECHNOLOGY WATCHME BLUE / SNOWY
 • −15%
WEARWATCH WATCHME TECHNOLOGY REMOTE...

Moteris sekso metu naudoja vibratorių, kad jis stimuliuotų ne tik jos G tašką ir klitorį, bet ir partnerio penį. Plonesnis šio, malonumą teikiančio sekso žaislo galas įkišamas į makštį, o didesnis galas – ant klitorio. Du galingi varikliai tuo pačiu metu sužadina klitorį, makštį ir varpą, bei padaro jūsų seksualinį aktą įspūdingu.

4.9 42
WOMANVIBE ALSAN EGG NUOTOLINIO PULTO PULTAS JUODAS SILIKONINIS PURPURINIS
 • −15%
WOMANVIBE ALSAN EGG

"Womanvibe Alsan", nuotolinio valdymo pultelis + vibruojantis kiaušinis, puikiai suprojektuotas, turi galingą naujos kartos variklį, kuris vibruoja iki 12000 aps./min. Variklis turi 12 skirtingų unikalių bangų ir impulso virpesių modelių, kuriuos galima keisti nuotolinio valdymo pulteliu, kuris veikia iki 20 metrų atstumu. Jis taip pat turi minkštą, lygų ir šilkinį korpusą, kuris suteikia nepakartojamą pojūtį.

4.9 42
WOMANVIBE ALSAN EGG nuotolinio valdymo pultelis JUODAS SILIKONIS JUODAS
 • −15%
WOMANVIBE ALSAN EGG

"Womanvibe Alsan", nuotolinio valdymo pultelis + vibruojantis kiaušinis, puikiai suprojektuotas, turi galingą naujos kartos variklį, kuris vibruoja iki 12000 aps./min. Variklis turi 12 skirtingų unikalių bangų ir impulso virpesių modelių, kuriuos galima keisti nuotolinio valdymo pulteliu, kuris veikia iki 20 metrų atstumu. Jis taip pat turi minkštą, lygų ir šilkinį korpusą, kuris suteikia nepakartojamą pojūtį.

4.9 42
INTERNETU VANDENIUI ATSPIRUS VIBRAVIMAS KIAUŠINIS - JUODAS
 • −15%
ONLINE VIBRATING EGG

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
INTERNETU NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIBRAVIMAS EGG L - JUODAS
 • −15%
ONLINE VIBRATING EGG L

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
INTERNETU NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIBRAVIMAS EGG M - JUODAS
 • −15%
ONLINE VIBRATING EGG M

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
INTERNETU NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIBRATING EGG S - ROŽINĖ
 • −15%
ONLINE VIBRATING EGG S

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
INTERNETU NUOTOLINIO PULTO VALDYMAS VIBRUOJAMAS KIAUŠINIS - JUODAS
 • −15%
ONLINE VIBRATING EGG

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
INTERNETU NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS VIBRAVIMAS EGG S- BLACK
 • −15%
ONLINE REMOTE CONTROL VIBRATING EGG S BLACK

Ar pavargote nuo monotonijos ir ieškote ko nors, kas sustiprintų jūsų, kaip poros, santykius? Ieškote įspūdžių ir linksmybių? "ONLINE" pateikia jums tai, ko ieškojote. Šis vibruojantis kiaušinis yra puikus sekso žaislas, nes galite žaisti smagiai ir, svarbiausia, diskretiškai. Iš pradžių jums reikės šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, tada galėsite, pavyzdžiui, pasivaikščioti, pavalgyti restorane ar... savo tėvų namuose, o partneris valdys jūsų malonumą 10 skirtingų vibracijos režimų.

4.9 42
CICI BEAUTY PREMIUM SILICONE EGG VIBRATORIUS NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −15%
CICI BEAUTY - PREMIUM SILICONE EGG...

Mėgaukitės intensyviais pojūčiais ir atraskite naujus malonumo būdus su "Cici Beauty EGG" stimuliatoriumi. Leiskite jam stimuliuoti jūsų viduje taip, tarsi jūsų mylimasis suteiktų jums didžiausią malonumą ir mėgaukitės intensyviu ir nepakeliamai maloniu G taško orgazmu. Pasiduokite nepriekaištingam dizainui ir mėgaukitės malonumo bangomis, kada tik panorėsite.

4.9 42
Kiaušinis PRETTY LOVE SMART JULIUS VIBRATING EGG
 • −15%
PRETTY LOVE SMART - JULIUS VIBRATING EGG

Mėgaukitės malonumu kelyje, su šiuo neįtikėtinai diskretišku, mažu vibruojančiu kiaušiniu. Šis kiaušinis yra lygus ir minkštas, suapvalintu, nusmailėjusiu galu, kad būtų galima tiksliai stimuliuoti jautrias vietas. Pakelkite savo meilės gyvenimą į kitą lygmenį ir perduokite valdymą savo partneriui arba įsimeskite šį erotinį grožį į savo apatinius, kad galėtumėte patirti neįtikėtiną, spontanišką malonumą, iš savo partnerio rankų, nesvarbu, kur esate.

4.9 42
BLACK&SILVER JENELL PAKRAUJAMAS VIBRUOJAMAS KIAUŠINIS
 • −15%
BLACK&SILVER JENELL RECHARGEABLE...

Black & Silver, suteiks jums gryną malonumą. Su šiuo seksualiu, juodu sekso žaislu, visiškai neįmanoma atsispirti pagundai. Mažas, kompaktiškas ir visada su jumis, kai esate toli nuo namų. Jis lieka nepastebimas kiekviename krepšyje ir žavi savo paprastu dizainu.

4.9 42
MORESSA BLOSSOM ROŽINĖS VIBRATORIUS
 • −15%
MORESSA BLOSSOM

Patirk prabangią aistrą su išskirtiniu Blossom. Tai puikiai suprojektuotas mini masažuoklis, kurio dydis ir forma puikiai telpa į delną. Blossom, turi unikalią vibracijos sistemą, 6 vibracijos režimus ir 3 skirtingus intensyvumus, kurie stimuliuoja jūsų erogeniškiausias zonas, kurių niekada anksčiau nebuvote pajutusi.

4.9 42
PRETTY LOVE FLIRTATION - VIBRATING EGG DAWN
 • −15%
PRETTY LOVE FLIRTATION - VIBRATING EGG DAWN

"Dawn" yra elegantiškas ir galingas vibruojantis kiaušinis, turintis 12 skirtingų vibracijos režimų, pagamintas iš aukštos kokybės silikono. Pasirinkite vieną iš vibracijos režimų su nuotolinio valdymo pultu ir mėgaukitės!!

4.9 42
BNAUGHTY CLASSIC UNLEASHED BLACK B SWISH
 • −15%
 • Išparduota
BNAUGHTY CLASSIC UNLEASHED BLACK B SWISH

Pasidalinkite intymia paslaptimi su savo mylimuojui. Būdama neklaužada niekada nesijautėte taip gerai! Dėl klasikinio, daugiafunkcinio žaislo modelio, kiaušinio dydis ir forma puikiai tinka jautrioms naudotojų vietoms. Žaislas puikiai tinka bet kokiai išorinei stimuliacijai.

4.9 42
PRETTY LOVE ABNER APP
 • −15%
PRETTY LOVE ABNER APP

Abner, naujas sekso žaislas, su naujausia technologija, kad padidintų porų malonumą. „Pretty Love“, yra pasaulinė lyderė sekso žaislų rinkoje ir dabar siūlo šį, kiaušinio formos vibratorių kartu su nuotolinio valdymo pultu, bet dabar su didesnio intensyvumo programa. Tiesiog atsisiųskite programą ir lengvai bei greitai prisijunkite naudodami „Bluetooth“.

4.9 42
LELO LUNA SMART BEAD PINK
 • −15%
LELO LUNA SMART BEAD

Susipažinkite su LUNA Smart Bead, savo asmeniniu malonumo treneriu! Jutikliai, kurie reaguoja į kiekvieną jūsų paspaudimą, išmatuoja jūsų orgazmo potencialą ir nustato jums tinkamą rutiną. 5 vibracijos funkcijos, akimirksniu privers jus mėgautis ilgesniais ir stipresniais orgazmais.

4.9 42
OHMAMA DOUBLE STIMULATING VIBE 10 VIBRAVIMO REŽIMŲ
 • −15%
OHMAMA DOUBLE STIMULATOR 10 VIBRATION MODES

O, MAMA! Taip ir pasakysite, kai į rankas paimsite šį nuostabų, dvigubą stimuliavimo sekso žaislą ir galėsite mėgautis jo teikiamu didžiuliu malonumu. Viena vertus, tai vibruojantis kiaušinis, kita vertus, klitorio stimuliatorius, kartu jie yra malonumo bomba!

4.9 42
RITHUAL PRIYA NUOTOLINIO PULTO VALDOMAS KIAUŠINIS G TAŠKAS + VIBRACIJA
 • −15%
RITHUAL PRIYA REMOTE CONTROLLED EGG...

Ar ieškote trejeto be trečiojo asmens? Tada pasiimkite naujas "Rithual" kulkas, nes tai suteikia jūsų seksualiniam gyvenimui didžiulį postūmį! Užmaskuotas kaip įprasta vibruojanti kulka, jis slepia aistros sūkurį, norėdamas tyrinėti jūsų intymias vietas.

4.9 42
SATISSFYER LAYONS PURPLE PEASURE
 • −30%
 • Išparduota
SATISFYER LAYONS PURPLE PLEASURE

Suapvalintas uždedamo vibratoriaus liežuvis vilioja tiksliai, tačiau jo dosnus korpusas taip pat apima platų plotą, stimuliuodamas visą klitorį. Garantuotai pasieksite svaiginančias kulminacijos aukštumas! Dėl subtilaus silikono paviršiaus ir aukštos kokybės dizaino, „Purple Pleasure“, yra prašmatnus ir patikimas jūsų meilės žaidimų palydovas. Dėl patogaus dydžio ir ovalo formos, žaislas patogiai telpa rankoje, todėl galite jį naudoti tikslingai. Šnabždantis, tylus šio vibratoriaus variklis slepia 15 skirtingų vibracijos režimų, kurie daro viską, kad suteiktų jums daug malonumo.

4.9 42
PATTY LOVE HARRIET STIMULIAVIMAS MASAŽERIS
 • −15%
PRETTY LOVE HARRIET STIMULATING MASSAGER

Tylus, bet galingas meilės kiaušinio vibratorius, kartu su švelniu prisilietimu ir labai nenugalima klitorio uodega, kad masturbacija liktų nepamirštama. Kokybiškas sekso žaislas su švelnia , dilgčiojančia uodega, kuris maksimaliai stimuliuoja klitorį, kol įkišamas meilės kiaušinis masažuoja vidų. Taip pat yra 12 atskirų vibracijos režimų, skirtų įvairaus intensyvumo pojūčiams.

4.9 42

Kam skirtas vibruojantis kiaušinėlis?

Vibruojantys kiaušinėliai – tai itin universalūs sekso žaisliukai. Jais galima stimuliuoti ne tik klitorį bei vaginalinę angą, G tašką, bet ir spenelius, analinę angą ar tarpvietę. Taip pat šie vibratoriai gali būti naudojami tiek solo žaidimų metu, tiek norint pamaloninti savo antrąją pusę, intymiai leidžiant laiką kartu. Tyrinėkite savo ir...

Kam skirtas vibruojantis kiaušinėlis?

Vibruojantys kiaušinėliai – tai itin universalūs sekso žaisliukai. Jais galima stimuliuoti ne tik klitorį bei vaginalinę angą, G tašką, bet ir spenelius, analinę angą ar tarpvietę. Taip pat šie vibratoriai gali būti naudojami tiek solo žaidimų metu, tiek norint pamaloninti savo antrąją pusę, intymiai leidžiant laiką kartu. Tyrinėkite savo ir partnerio kūną bei raskite tas jo vietas, kurių stimuliavimas suteikia didžiausią susijaudinimą ir pasitenkinimą. Vibruojantys kiaušinėliai pasitarnaus preliudijos metu, kai norėsis akimirksniu įžiebti aistrą miegamajame. Taip pat vienas jų gali būti puikus sprendimas ir solo žaidimams, norint maksimaliai atsipalaiduoti bei maloniai praleisti laiką su savimi. 

Papildomos funkcijos ir valdymo ypatybės

Vibracija ir pulsacija nėra vienintelės funkcijos, kuriomis pasižymi kiaušinėliai. Kai kurie iš jų gali būti išmanieji, t. y. valdomi mobiliosios programėlės pagalba. Toks kiaušinėlis bus idealus pirkinys poroms, kurioms tenka nemažai laiko praleisti atskirai. Jis padės išsaugoti romantiką ir aistrą, kadangi vienas partneris, net ir būdamas toli, gali valdyti vibratorių, keisti intensyvumą ir vibracijos režimus, tuo tarpu kitas – mėgautis netikėtais potyriais. 

Taip pat vibruojantys kiaušinėliai gali būti ir atsparūs vandeniui. Tai itin aktualu tuo atveju, jei kraują kaitinančiais žaidimais mėgstate užsiimti duše ar vonioje. Šie kiaušinėliai gali būti pilnai panardinti vandenyje, nesibaiminant, jog jiems kažkas nutiks. 

Visas papildomas funkcijas ir valdymo ypatybes galite matyti prekės puslapyje esančiame aprašyme, kuriame yra nurodytos pagrindinės sekso žaisliuko savybės. 

Kiaušinėlių dizainas

Nors visi šio tipo vibratoriai pasižymi kiaušinėlio forma, tačiau jų dizainai gali šiek tiek skirtis. Kai kurie iš jų yra su virvele, leidžiančia vibratorių patogiai ištraukti iš vaginalinės ar analinės angos, tuo tarpu kiti turi papildomą dalį, gerai priglundančią prie klitorio ir jį stimuliuojančią. Be to, kiaušinėliai gali būti lygaus paviršiaus arba tekstūruoti, suteikiantys dar intensyvesnius pojūčius. Kurį iš jų pasirinkti, priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių. Pagalvokite, kokias erogenines zonas nauju žaisliuku norėtumėte veikti ir pagal tai priimkite sau tinkamiausią sprendimą. 

Medžiagos, iš kurių gali būti pagaminti kiaušinėliai

Kad kiaušinėlį būtų malonu naudoti, jis puikiai tarnautų bei būtų saugus kūnui, labai svarbu teisingai pasirinkti medžiagą, iš kurios šis vibratorius būtų pagamintas. Dažniausiai tam naudojamas – silikonas ir ABS plastikas. Šios medžiagos yra hipoalerginės, t. y. nekelia alergijos, nedirgina odos, bei jų sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių, galinčių daryti neigiamą įtaką žmogaus organizmui. Negana to, silikonas ir ABS plastikas yra neporėtos medžiagos, todėl jos nesugeria kūno skysčių, lubrikanto bei jose nesikaupia bakterijos. Kiaušinėlius iš jų labai paprasta nuvalyti. Galų gale, ABS plastikas ir silikonas yra be galo švelnios, lygios medžiagos, todėl kiaušinėliai, gaminami iš jų, yra ypatingai malonūs odai. 

Jei susidomėjote ir norėtumėte vibratorių kiaušinėlį įsigyti internetu, didelį jų asortimentą rasite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur neretai visam asortimentui yra taikoma ir akcija, kurios pagalba galima papildomai sutaupyti. 

DUK

Kaip teisingai prižiūrėti kiaušinėlį?

Žinoma, ar kiaušinėlis bus saugus kūnui, priklauso ne tik nuo medžiagų, iš kurių jis yra pagamintas, bet ir nuo to, kaip jį prižiūrėsite. Rekomenduojama po kiekvieno naudojimo kruopščiai nuvalyti kiaušinėlį muilo tirpalu arba specialiai tam pritaikytu valikliu, gerai pašalinančiu kūno skysčių ar lubrikanto likučius. Visa tai užkirs kelią bakterijų ar nešvarumų kaupimuisi ant šių sekso žaisliukų. 

Taip pat kiaušinėlį laikykite sausoje ir uždaroje vietoje, įdėtą į medžiaginį maišelį. Tokiu būdu šiuos sekso žaisliukus apsaugosite nuo neigiamo UV spindulių, drėgmės, aukštos/žemos temperatūros ar dulkių poveikio. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: