×
Filtrai

Vaginaliniai kamuoliukai – tai priemonės, kurių pagalba galima sustiprinti makšties bei dubens dugno raumenis, o taip pat ir padidinti malonumą, patiriamą seksualinio akto metu. Priklausomai nuo turimų poreikių, vaginaliniai kamuoliukai gali būti skirtingų dydžių, svorių bei medžiagų, iš kurių yra pagaminti, tad sau tinkamiausią jų variantą nesunkiai ras kiekviena moteris. Jei susidomėjote ir norėtumėte apžiūrėti visą jų siūlomą asortimentą, pasižvalgykite Glamonek.lt elektroninėje parduotuvėje, kur pirkti internetu – itin paprasta, greita, o neretai ir labai apsimoka!

Vaginaliniai kamuoliukai

Rodoma 1-39 iš 63 prekės(-ių)
PRETTY LOVE – ELVIRA KEGEL BALLS APP NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS PURPURA
 • −15%
 • Išparduota
Vaginaliniai kamuoliukai PRETTY LOVE - ELVIRA KEGEL BALLS APP...

Treniruokite, tonuokite ir stangrinkite makštį, ir smagiai praleiskite dienas tai darydami su "Pretty Love", 12 vibracijos režimų turinčiais Kėgelio kamuoliukais. Leiskite sau ar net savo partneriui valdyti 12 vibracijos režimų, kurie apima įvairius greičius ir intensyvius vidinius pojūčius. Atraskite ir naudokite bet kurį iš 12 iš anksto nustatytų režimų arba sukurkite savo režimą naudodami nemokamą mobiliuoju telefonu valdomą programą. Suteikite savo dubens dugno raumenims treniruotę ir malonumą, kurių jie nusipelnė, naudodami keičiamus, vibruojančius Kėgelio kamuoliukus.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - ELVIRA ĮKRAUJAMI VIBRUOČIAI KAMULIUKAI PURPURINIAI
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai PRETTY LOVE - ELVIRA RECHARGEABLE...

Treniruokite, tonizuokite, įtempkite makštį ir smagiai praleiskite dienas tai darydami su „Pretty Love“, 12 vibracijos režimų Kegelio kamuoliukais. Leiskite sau ar net savo partneriui patirti ir valdyti vibraciją, kuri apima įvairius greičius ir intensyvius vidinius pojūčius. Naudokite bet kurį iš 12 iš anksto nustatytų vibracijos režimų arba susikurkite savo režimą naudodami nemokamą mobiliuoju telefonu valdomą programėlę. Suteikite savo makšties raumenims treniruotę ir malonumą, kurių jie nusipelnė.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – WILLIE YOUTH NUOTOLINIO VALDYMO KAMULIAI IR VIOLETINĖ VIBRACIJA
 • −15%
 • Išparduota
Vaginaliniai kamuoliukai PRETTY LOVE - WILLIE YOUTH REMOTE...

Su šiuo vibruojančiu sekso žaislu ir 12 vibracijos režimų - sustiprinti dubens dugno ruamenis dar niekada nebuvo taip gerai. Įstumkite šiuos kamuoliukus į makštį ir pajuskite neįtikėtiną stimuliaciją, padidindami makšties elastingumą ir jautrumą. Kamuoliukai su nuotolinio valdymo pulteliu ir vibracija yra prietaisas, skirtas teikti stimuliaciją ir intymų malonumą tiek fiziniu, tiek emociniu lygiu. Šie naujoviški kamuoliukai yra pagaminti iš kūnui saugių medžiagų, tokių kaip medicininis silikonas ir pasižymi ergonomišku dizainu, kuris patogiai prisitaiko prie moters kūno anatomijos.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
RITHUALÃÂ- DEVA PELVIC TRAINING GREEN
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai RITHUAL- DEVA PELVIC TRAINING

Deva, treniruočių rinkinys, su 4 skirtingo svorio kamuoliais ir 10 žingsnių, skirtų tonizuoti dubens raumenis, užtikrinti geresnį orgazmą, geresnį drėkimą, didesnį jautrumą ir makšties raumenų kontrolę.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
RITHUALÃÂ - NISHA PAKRAUJAMI KEGEL RUTULIAI ORQUIDEA
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai RITHUAL - NISHA RECHARGEABLE KEGEL BALLS

Nisha, įkraunami vaginaliniai kamuoliukai, kurie padeda sustiprinti dubens dugno raumenis. Jie yra puikus makšties raumenų treniruoklis, ekspertai teigia, kad tinkamas vaginalinių kamuoliukų naudojimas, padeda išvengti sveikatos problemų, tokių kaip šlapimo nelaikymas ar vaginizmas, taip pat pagerina seksualinį pasitenkinimą.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
GVIBE - RINKINYS 4 GEISHA BALLS MINI RASPBERRY
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai GVIBE - SET 4 GEISHA BALLS MINI RASPBERRY

4 skirtingų spalvų ir svorio "Geiša" vaginalinių kamuoliukų rinkinys. Lanksčiomis silikoninės juostelės patogiam ištraukimui. Kamuoliukus galite derinti kaip tik norite, mankštinkite dubens dugno raumenis savo tempu. Dubens dugno raumenų treniruočių sistema, sukurta sveikesniam moterų seksualiniam gyvenimui dėl Kėgelio pratimų atlikimo keičiant svorį, kad būtų stipresni makšties raumenys.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
GVIBE - RINKINYS 5 GEISHA BALLS3 CUKRAUS ROŽINIS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai GVIBE - SET 5 GEISHA BALLS 3 SUGAR PINK

5 skirtingų spalvų ir svorio "Geiša" vaginalinių kamuoliukų rinkinys. Lanksčiomis silikoninės juostelės patogiam ištraukimui. Kamuoliukus galite derinti kaip tik norite, mankštinkite dubens dugno raumenis savo tempu. Dubens dugno raumenų treniruočių sistema, sukurta sveikesniam moterų seksualiniam gyvenimui dėl Kėgelio pratimų atlikimo keičiant svorį, kad būtų stipresni makšties raumenys.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE ORGASMIC BALLS KEGEL TIGHTEN UP I PURPLE
 • −15%
 • Išparduota
Vaginaliniai kamuoliukai PRETTY LOVE ORGASMIC BALLS KEGEL TIGHTEN...

Šie fantastiški, silikoniniai kegelio kamuoliukai su laisvai besisukiojančiais kamuoliukais viduje, suteiks jums nuostabią stimuliaciją visą dieną ir kartu stangrins bei sustiprins makšties raumenis. Šie kegelio kamuoliukai turi mažesnius svertinius rutuliukus silikoninių rankovių viduje ir su kiekvienu jūsų judesiu jie taip pat judės ir sukels beldimo pojūčius.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
COVERME KEGEL RINKINYS PURPURINE
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai COVERME - LILAC PELVIC TRAINER KEGEL

"Coverme Kegel Fit", yra jūsų dubens dugno raumenų treniruoklis! Smagiai treniruokite dubens dugno raumenis. Pasinaudokite galimybe įsigyti šį nuostabų "Kegel Fit" kamuoliukų rinkinį už unikalią kainą. Po kelių savaičių, be jokių pastangų, pastebėsite neįtikėtiną rezultatą jūsų kūno gerovei.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
REVOLUTION BEADS VIBRACINIAI KAMULIAI NUOTOLINIO VALDYMAS SU WATCHME TECHNOLOGIJA
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai REWOLUTION REWOBEADS VIBRATING BALLS...

Su šiais vaginaliniais kamuoliukais, kasdienės treniruotės bus patogesnės nei bet kada! 35 gramus sveriantis individualus kamuoliukas puikiai tinka pradedantiesiems. Dvigubi kamuoliukai sveria 70 ir 60 gramų. Vibracijos funkcija, kuri jus stimuliuoja, yra ypatinga. Naudodami pridedamą "WATCHME" technologijos nuotolinio valdymo pultą, galite lengvai pasirinkti vibracijos režimus ar net palikti valdymą savo mylimajam. Odai maloni medžiaga puikiai jaučiasi, kai liečiasi su oda. Praktiška, ištraukiama, saugi silikoninė virvė, leidžia lengvai išimti kamuoliukus.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTIMICHIC PELVIS HEALTH I 2.0 DUBULO GRINDŲ REABILITACIJA
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai INTIMICHIC - PELVIS HEALTH I 2.0 PELVIC...

Natūralus gydymas pagrįstas pratimais, kuriais siekiama pagerinti elastingumą ir raumenų jėgą makštyje, didina šlaplės uždarymą ir šlapimo nutekėjimo prevenciją. Naudojant "Intimichic Pelvis Health", jums reikia tik 15–20 minučių per dieną, o per 1–4 mėnesius, jei griežtai laikysitės programos rutinos, pastebėsite akivaizdžius rezultatus.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
B SWISH - BFIT CLASSIC MARIGOLD
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai B SWISH - BFIT CLASSIC MARIGOLD

"Bfit Classic", meilės kamuoliukai su keturiais, keičiamais, laisvai plaukiojančiais svareliais, suteikia giliai jaudinančius pojūčius, kai treniruojate dubens dugno raumenis. Du diržai su itin plonais, bet itin tvirtais ištraukimo dirželiais, užtikrina maksimalų komfortą. Pradėkite nuo lengvesnių, 28 gramų svorių ir pereikite prie sunkesnių, 38 gramų svarelių, kad Kegelio treniruotė būtų stipresnė.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
B SWISH - BFIT CLASSIC FLEX BLACK 38 G.
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai B SWISH - BFIT CLASSIC FLEX BLACK 38 G

"Bfit Classic Flex", meilės kamuoliukai su dviem laisvai plaukiojančiais svarmenimis, suteikia giliai jaudinančius pojūčius, kai treniruojate dubens dugno raumenis. Pradėkite nuo vieno, 38 gramų svorio ir pereikite prie dvigubo, 76 gramų svorio. Komplektacijoje yra du silikoniniai diržai, sukurti maksimaliam patogumui ir prisitaikymui.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
B SWISH - BFIT CLASSIC FLEX BLACK 28 G.
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai B SWISH - BFIT CLASSIC FLEX BLACK 28 G

"Bfit Classic Flex", meilės kamuoliukai su dviem laisvai plaukiojančiais svarmenimis, suteikia giliai jaudinančius pojūčius, kai treniruojate dubens dugno raumenis. Pradėkite nuo vieno, 28 gramų svorio ir pereikite prie dvigubo, 56 gramų svorio. Komplektacijoje yra du silikoniniai diržai, sukurti maksimaliam patogumui ir prisitaikymui.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
JE JOUE KEGEL BALLS AMI - JUODAS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai JE JOUE KEGEL BALLS AMI

Malonu, paprasta, naudinga – tonizuokite ir sustiprinkite dubens dugno raumenis su "Ami", kad patirtumėte stipresnį orgazmą. Progresyvus trijų pakopų, minkštų, lygių dubens svarmenų rinkinys „Ami“ , leidžia treniruoti dubens dugno raumenis savo tempu ir tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo moterims.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
GVIBE Gballs 3 APP NUOTOLINIO VALDYMO KEGEL RUTULIAI
 • −15%
 • Išparduota
Vaginaliniai kamuoliukai GVIBE GBALLS 3 APP REMOTE CONTROL KEGEL...

"Gvibe Gballs 3", yra pažangus ir patobulintas asmeninis raumenų treniruoklis kartu su valdymu išmaniuoju telefonu. Kegelio treniruotės su "Gballs 3" taps lengvos ir žaismingos. Tam nereikia skirti daug laiko, tik pusvalandį per dieną ir po 3-4 savaičių pamatysite realius pokyčius. "Gvibe Gballs 3", yra išmaniuoju telefonu valdomi vaginaliniai kamuoliukai, skirti tonizuoti intymius raumenis, gerina jautrumą ir sekso malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MR BOSS DUMAS VIBRUOJAMAS KEGEL BEADLIŲ NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai MR BOSS DUMAS VIBRATING KEGEL BEADS...

"MR BOSS", pristato naują vibratorių ir rotatorių kolekciją, su naujos kartos varikliais, kurie padidina galią ir yra patvaresni. Aukščiausios kokybės ypač minkštas silikoninis paviršius, yra privalumas reikalaujantiems orgazmų. "DUMAS KEGEL BEADS" asortimentas, yra įkraunami, vibruojantys makšties kamuoliukai, kurie padeda sustiprinti dubens dugno raumenis. Tai puikus dubens dugno raumenų treniruoklis, padedantis išvengti sveikatos problemų, tokių kaip šlapimo nelaikymas ar vaginizmas, taip pat pagerina seksualinį pasitenkinimą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTENSE KISHA FIT ONE SILICONE KEGEL HOT PINK
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai INTENSE KISHA FIT ONE SILICONE KEGEL HOT...

Intense, pristato metodą dubens raumenims stiprinti ir tonizuoti. Intensyvūs kamuoliukai, pagaminti iš medicininio silikono, viduje yra dar vienas kamuolys, kuris judant kūnui, sukuria vibracijas, į kurias dubens raumenys reaguoja švelniais susitraukimais.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
WOMANVIBE KEISY II SILIKONINIAI KAMULIUKAI
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai WOMANVIBE - KEISY II SILICONE BALLS

"Geisha Keisy II", kamuoliukai pagaminti iš itin minkšto silikono. Galite sustiprinti dubens dugno raumenis ir padidinti seksualinį pojūtį, be to, pagerinti savo sveikatą! "Keisy II" yra lengvi vaginaliniai kamuoliukai, sudaryti iš dviejų kamuoliukų, todėl puikiai tinka pradedantiesiems.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SUTISFYER LOVEBALLS treniruočių RINKINYS 1
 • −30%
Vaginaliniai kamuoliukai SATISFYER LOVEBALLS TRAINING SET 1

Naujieji "Satisfyer Loveballs", yra daug daugiau nei tik erotinis aksesuaras. Kilnūs meilės kamuoliukai, pagaminti iš aksominio, švelnaus silikono.
Įvairių svorio kategorijų ir dizaino sūkurinė trijulė – ideali treniruočių sėkmė ir ugningas orgazmas mylėjimosi metu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CICI BEAUTY PREMIUM SILICONE 3 VIBRATING KEGEL BEADS NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai CICI BEAUTY- PREMIUM SILICONE 3...

Su šiuo meilės kamuoliukų rinkiniu, kasdienės treniruotės bus patogesnės nei bet kada! Puikiai tinka pradedantiesiems. Ypatingi vibracijos režimai ir šiek tiek tekstūruotas kamuoliukų paviršius, puikiai stimuliuoja. Odai maloni medžiaga puikiai jaučiasi prie odos. Patogus ištraukiamas, saugus silikoninis laidas leidžia lengvai išimti kamuoliukus. Pakanka vos 15 minučių naudojimo per dieną, kad tvariai sustiprintumėte dubens dugno raumenis.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTENSE - KEGEL BEADS PACK KENDALL RED
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai INTENSE - KEGEL BEADS PACK KENDALL

"Kendall Intense™ Pack Chinese Balls", yra padengti 100% aukštos kokybės silikonu. Jie pasižymi elegantišku dviejų spalvų dizainu ir neprilygstamu švelnaus, ir labai patogaus aksomo prisilietimu. "Intense™ Pack Kendall", yra idealus produktas dubens dugno raumenims treniruoti, ypač pradedančiosioms moterims. Jis įkišamas kaip tamponas ir yra beveik nepastebimas. Kasdienių judesių metu nuolatiniai ir tylūs vidiniai judesiai sukelia nevalingus raumenų susitraukimus, kurie stiprina dubens dugno raumenis. "Intense™ Pack Kendall", padeda tonizuoti dubens dugno raumenis, atsakingus už seksualinį malonumą, jų svoris yra idealus, kuris garantuoja sensacingą dubens dugno treniruotę, mažina šlapimo nelaikymą, sustiprina orgazmą ir atitinkamai pagerina seksualinę sveikatą.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
B SWISH - BFIT CLASSIC JADE
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai B SWISH - BFIT CLASSIC JADE

"Bfit Classic", meilės kamuoliukai su keturiais, keičiamais, laisvai plaukiojančiais svareliais, suteikia giliai jaudinančius pojūčius, kai treniruojate dubens dugno raumenis. Du diržai su itin plonais, bet itin tvirtais ištraukimo dirželiais, užtikrina maksimalų komfortą. Pradėkite nuo lengvesnių, 28 gramų svorių ir pereikite prie sunkesnių, 38 gramų svarelių, kad Kegelio treniruotė būtų stipresnė.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALEX SHE-OLOGY SET BOLAS KEGEL INTERCAMBIABLES
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai CALEX SHE-OLOGY SET BOLAS KEGEL...

She-Ology™, keičiamas, svertinis Kegelio rinkinys, yra ergonomiškas, kad įtemptų ir tonizuotų dubens raumenis. Sukurtas taip, kad treniruočių režimas būtų individualiai pritaikomas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
BRILLY GLAM VIBRAVIMAS KEGEL BEADS NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai BRILLY GLAM VIBRATING KEGEL BEADS REMOTE...

BRILLY GLAM, visada siekia geriausių būdų, kaip paversti jūsų intymias akimirkas, nepamirštamiausiomis patirtimis. BRILLY GLAM žaislai, nėra skirti vien pasimėgavimui, dabar galite dalytis savo mėgstamais įspūdžiais poroje, nes jie suderinami su Watchme.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER YONI POWER 2 MOKYMO RINKINYS - ŽALIA
 • −30%
Vaginaliniai kamuoliukai SATISFYER YONI POWER 2 TRAINING SET

Sutvirtinkite dubens raumenis ir patirkite gilius orgazmus su Satisfyer Yoni Power 2. Dėl trijų skirtingų dydžių, medicininės klasės silikoniniai Ben Wa kamuoliukai, dar žinomi kaip kegelio kamuoliukai, suteikia galimybę palaipsniui, žingsnis po žingsnio, treniruoti dubens raumenis.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER YONI POWER 1 MOKYMO RINKINYS - RAUDONA
 • −30%
Vaginaliniai kamuoliukai SATISFYER YONI POWER 1 TRAINING SET

Naudodami Satisfyer Yoni Power 1, galite treniruoti dubens raumenis vos 15 minučių per dieną ir patirti dar intensyvesnius orgazmus. Skirtingi šių, Ben Wa, kamuoliukų dydžiai, leidžia lėtai, palaipsniui didinti intensyvumą.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA 5 BALLS KEGEL PRATIMAS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai OHMAMA SET OF 5 KEGEL EXERCISE BALLS

O MAMA! Padėsime pakurstyti aistrą miegamajame ir palaikyti lytinį aktyvumą! Seksualinės sveikatos privalumai: gerina kraujotaką, pakelia nuotaiką, padeda užmigti, mažina stresa, gerina emocinę savijautą. Mes visa tai žinome, todėl su "Ohmama" sekso žaislais moterims - padėsime tai pasiekti!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER LOVEBALLS treniruočių RINKINYS 3
 • −30%
Vaginaliniai kamuoliukai SATISFYER LOVEBALLS TRAINING SET 3

Naujieji Satisfyer Loveballs, yra daug daugiau nei tik erotinis aksesuaras. Kilnūs meilės kamuoliukai, pagaminti iš aksominio, švelnaus silikono. Įvairių svorio ir dizaino trijulė – ideali treniruočių sėkmė ir ugningas orgazmas mylėjimosi metu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER LOVEBALLS treniruočių RINKINYS 2
 • −30%
Vaginaliniai kamuoliukai SATISFYER LOVEBALLS TRAINING SET 2

Naujieji Satisfyer Loveballs, yra daug daugiau nei tik erotinis aksesuaras. Kilnūs meilės kamuoliukai, pagaminti iš aksominio, švelnaus silikono. Įvairių svorio ir dizaino trijulė – ideali treniruočių sėkmė ir ugningas orgazmas mylėjimosi metu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTENSE KARMY FIT KEGEL SILICONE FUCHSIA
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai INTENSE KARMY FIT KEGEL SILICONE FUCHSIA

Intense, pristato metodą dubens raumenims stiprinti ir tonizuoti. Intensyvūs kamuoliukai, pagaminti iš medicininio silikono, viduje yra dar vienas kamuolys, kuris judant kūnui, sukuria vibracijas, į kurias dubens raumenys reaguoja švelniais susitraukimais.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTENSE KISHA FIT ONE SILICONE KEGEL PURPLE
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai INTENSE KISHA FIT ONE SILICONE KEGEL PURPLE

Intense, pristato metodą dubens raumenims stiprinti ir tonizuoti. Intensyvūs kamuoliukai, pagaminti iš medicininio silikono, viduje yra dar vienas kamuolys, kuris judant kūnui, sukuria vibracijas, į kurias dubens raumenys reaguoja švelniais susitraukimais.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
INTENSE KISHA FIT SILICONE KEGEL PURPLE
 • −10%
Vaginaliniai kamuoliukai INTENSE KISHA FIT SILICONE KEGEL PURPLE

Intense, pristato metodą dubens raumenims stiprinti ir tonizuoti. Intensyvūs kamuoliukai, pagaminti iš medicininio silikono, viduje yra dar vienas kamuolys, kuris judant kūnui, sukuria vibracijas, į kurias dubens raumenys reaguoja švelniais susitraukimais.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE FLIRTATION - KEGEL TIGHTEN UP II BALLS
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai PRETTY LOVE FLIRTATION - KEGEL TIGHTEN...

Laikas lavinti makšties raumenis! Su Kegel Tighten up II, lavinsite ir sustiprinsite jūsų makšties raumenis, kad pasiektumėte didžiausią orgazmą. Pagaminta iš aukščiausios kokybės ir medicininio silikono. Jame yra 2 rutuliukai (3,2 cm) su silikonine rankena, kad būtų galima saugiai ir lengvai išimti kamuoliukus.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MORESSA OSIAN SET PREMIUM SILICONE PINK
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai MORESSA OSIAN SET PREMIUM SILICONE PINK

Amoressa OSIAN, kamuoliukai yra padengti 100% aukštos kokybės silikonu. Jie pasižymi elegantišku, trijų spalvų dizainu ir neprilygstamu švelniu, patogiu, aksominiu prisilietimu. OSIAN SET, yra idealus aksesuaras treniruojant dubens dugno raumenis.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MORESSA OSIAN THREE PREMIUM SILICONE TURQUOISE
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai MORESSA OSIAN THREE PREMIUM SILICONE...

Amoressa OSIAN, kamuoliukai yra padengti 100% aukštos kokybės silikonu. Jie pasižymi elegantišku, trijų spalvų dizainu ir neprilygstamu švelniu, patogiu, aksominiu prisilietimu. OSIAN THREE, yra idealus aksesuaras treniruojant dubens dugno raumenis.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MORESSA OSIAN THREE PREMIUM SILICONE PINK
 • −15%
Vaginaliniai kamuoliukai MORESSA OSIAN THREE PREMIUM SILICONE PINK

Amoressa OSIAN, kamuoliukai yra padengti 100% aukštos kokybės silikonu. Jie pasižymi elegantišku, trijų spalvų dizainu ir neprilygstamu švelniu, patogiu, aksominiu prisilietimu. OSIAN THREE, yra idealus aksesuaras treniruojant dubens dugno raumenis.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kodėl verta naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Vaginaliniai kamuoliukai yra tai, ką turėtų turėti kiekviena moteris, dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, jie yra puiki priemonė treniruoti ir stiprinti dubens dugno raumenis. Tai ypatingai svarbu toms moterims, kurioms tenka susidurti su tokiomis sveikatos problemomis, kaip šlapimo nelaikymas bei makšties prolapsas, ar toms, kurios siekia...

Kodėl verta naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Vaginaliniai kamuoliukai yra tai, ką turėtų turėti kiekviena moteris, dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, jie yra puiki priemonė treniruoti ir stiprinti dubens dugno raumenis. Tai ypatingai svarbu toms moterims, kurioms tenka susidurti su tokiomis sveikatos problemomis, kaip šlapimo nelaikymas bei makšties prolapsas, ar toms, kurios siekia greičiau atsistatyti po gimdymo. 

Negana to, jei domina vaginaliniai kamuoliukai, jų nauda yra pastebima ir seksualiniame gyvenime. Treniruodami dubens dugno raumenis, galite sustiprinti pojūčius sekso metu ar net suintensyvinti orgazmą. Dėl to laikoma, jog vaginaliniai kamuoliukai ir jų naudojimas gali būti itin naudingas tiek sveikatai, tiek ir intymiam gyvenimui. 

Skirtingi vaginalinių kamuoliukų tipai 

Kadangi vaginalinių kamuoliukų asortimentas – labai platus, rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais šių žaisliukų tipais, kas leis nepasiklysti tokioje didelėje jų pasiūloje:

 • Klasikiniai vaginos kamuoliukai. Įprastai klasikiniais laikomi tvirti, iš tokių medžiagų, kaip metalas, stiklas ar plastikas, pagaminti kamuoliukai. Jie dažniausiai yra naudojami Kėgelio pratimams atlikti, kada norisi sustiprinti makšties ir dubens dugno raumenis. 
 • Vaginaliniai kamuoliukai su svareliais. Tai – kamuoliukai, kurių viduje yra nedideli svareliai, suteikiantys papildomą stimuliaciją, jums judant. Šis tipas rekomenduojamas pažengusioms, jau su vaginaliniais kamuoliukais susipažinusioms moterims, kadangi kuo jie sunkesni, tuo juos sunkiau išlaikyti. 
 • Silikoniniai vaginaliniai kamuoliukai. Silikoniniai kamuoliukai dažniausiai yra didesnio skersmens bei lengvesni, todėl yra idealus pasirinkimas pradedančiosioms. 
 • Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai. Jei norisi dar daugiau malonių pojūčių, išbandykite tokius vaginalinius kamuoliukus, kurie turėtų vibravimo funkciją. Dažniausiai šio tipo sekso žaisliukai turi kelis skirtingus vibracijos režimus, tad sau tinkamiausią intensyvumą nesunkiai ras kiekviena moteris. 

Geriausi vaginaliniai kamuoliukai: kaip pasirinkti?

Kad vaginalinius kamuoliukus išsirinktumėte teisingai bei kad jais liktumėte maksimaliai patenkinta, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

 • Tipas. Norint nustatyti, kuris kamuoliukų tipas tiktų geriausiai, pagalvokite, kokiam tikslui juos ketinate naudoti – siekiate sustiprinti dubens dugno ir makšties raumenis ar norite į seksualinį gyvenimą įnešti daugiau potyrių. 
 • Dydis ir svoris. Vaginaliniai kamuoliukai, jų dydis ir svoris priklauso nuo to, ar esate pradedančioji ar pažengusi naudotoja. Pradedančiosioms rekomenduojami tokie kamuoliukai, kurie yra didesni bei lengvesni, tuo tarpu pažengusioms labiau tiks mažesnio skersmens ir sunkesni kamuoliukai, kuriuos sudėtingiau išlaikyti makštyje. 
 • Medžiagos. Svarbu ir tai, iš kokių medžiagų yra pagaminti vaginaliniai kamuoliukai. Tai gali būti: metalas, stiklas, silikonas, plastikas bei kita. Rinkitės medžiagą, kuri būtų saugi kūnui, maloni odai bei ją būtų paprasta valyti. Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje visos prekės yra atrinktos itin kruopščiai, tad, kad ir kurią iš jų nuspręsite įsigyti, jos kokybe nenusivilsite. 
 • Vibracija. Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai bus idealus pirkinys moterims, norinčioms intensyvesnės stimuliacijos. Jie net gali padėti pasiekti orgazmą. 
 • Valdymas. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai gali būti valdomi nuotoliniu pulteliu arba mobiliąja programėle. Rinkitės tą būdą, kuris jums yra patogesnis. 
 • Kaina. Nusistatykite aiškų biudžetą, kiek vaginaliniams kamuoliukams galėtumėte išleisti. Šių sekso žaisliukų kaina priklauso nuo jų dydžio, svorio, medžiagų, iš kurių yra pagaminti, valdymo, papildomų funkcijų bei gamintojo. Gera žinia, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje neretai jiems yra taikoma papildoma akcija, leidžianti norimą jų modelį įsigyti pigiau. 

Kaip atlikti Kėgelio pratimus su vaginaliniais kamuoliukais?

Kaip jau minėjome, vaginaliniai kamuoliukai ir Kėgelio pratimai yra puikus būdas sustiprinti dubens dugno ir makšties raumenis. Visgi, jei nežinote, kaip teisingai šiuos pratimus su vaginaliniais kamuoliukais reikėtų atlikti, nepergyvenkite, kadangi viskas labai paprasta! Visų pirmiausia, į makštį įskverbkite švarų, lubrikantu suteptą kamuoliuką. Tuomet sutraukite dubens dugno raumenis, tarsi pakeldama kamuoliuką, ir 5 sekundes palaikykite. Praėjus laikui, 5 sekundėms atpalaiduokite raumenis. Šiuos veiksmus kartokite mažiausiai 10 kartų. Žinoma, tam, kad pastebėtumėte rezultatą, Kėgelio pratimus siūloma atlikti reguliariai, bent porą kartų per savaitę. Na, o jei vis dar abejojate, ar vaginaliniai kamuoliukai gali būti tokie veiksmingi, išbandžiusių moterų atsiliepimai kalba patys už save! 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: