×
Filtrai

Spenelių lipdukai – tai priemonės, kurios yra skirtos paslėpti pernelyg išryškėjusius krūtų spenelius ir krūtims suteikti tolygesnį vaizdą. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, jie gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, o taip pat gali būti įvairių dizainų. Kai kurie iš jų yra pasitelkiami ir gundymo tikslais, kadangi atrodo seksualiai bei yra puošti papildomais elementais, pavyzdžiui, žvyneliais, nėriniais ar net grandinėlėmis. Tad, jei norėtumėte juos įsigyti internetu, geriausia vieta tai padaryti Glamonek.lt elektroninė parduotuvė. Čia rasite platų šių intymių aksesuarų asortimentą bei gerą jų kainos ir kokybės santykį!

Spenelių dangteliai

Rodoma 1-39 iš 48 prekės(-ių)
OBSESSIVE – A770 SPENŲ DANGIAI JUODOS O/S
  • −15%
OBSESSIVE A770 BLACK NIPPLE COVERS ONE SIZE

Dėmesio! Mūsų juodi, šiek tiek žvilgantys "A770" gėlės formos spenelių užvalkalai, dėvimi jūsų pačių rizika! Jei jie įkaitina atmosferą miegamajame ir verčia ilgai prisiminti vakarus, kuriais juos nešiojote, nesakykite, kad jūsų neįspėjome!

4.9 42
OBSESSIVE – A770 SPENŲ DANGIAI BLACK O/S
  • −15%
OBSESSIVE A770 BLACK NIPPLE COVERS

Dėmesio! Mūsų juodi, šiek tiek žvilgantys, gėlių formos spenelių dangteliai, itin gundatis krūtų papuošalas! Jie įkaitina atmosferą miegamajame ir verčia ilgai prisiminti vakarus, kuriais juos nešiojote. Nesakykite, kad jūsų neįspėjome!

4.9 42
OHMAMA FETISH - RED SEQUINED STAR...

„Ohmama“ spenelių dangteliai! Jie puikiai tinka nustebinti ir suvilioti. Jie yra su lipnia juosta, todėl juos lengva uždėti ir nuimti. Būkite dėmesio centre su šiais įmantriais spenelių dangteliais arba padovanokite savo partnerei geriausią įmanomą dovaną...

4.9 42
COQUETTE CHIC DESIRE - STAR NIPPLE COVERS

Puikūs spenelių dangeteliai iš Coquette Chic Desire! Jie puikiai papildo erotinį įvaizdį, nustebina ir vilioja. Dangteliai yra su lipnia juosta, todėl juos lengva uždėti ir nuimti. Būkite dėmesio centre su išaukiančiais spenelių dangteliais.

4.9 42
COQUETTE CHIC DESIRE - RED / BLACK...

Puikūs spenelių dangeteliai iš Coquette Chic Desire! Jie puikiai papildo erotinį įvaizdį, nustebina ir vilioja. Dangteliai yra su lipnia juosta, todėl juos lengva uždėti ir nuimti. Būkite dėmesio centre su išaukiančiais spenelių dangteliais.

4.9 42

Kas jie yra ir kaip jie veikia?

Lipdukai ant spenelių yra itin naudinga priemonė, norint, jog pro tam tikrus drabužius nepersišviestų krūtų spenelių kontūrai. Jie tarsi spenelių pleistrai, gerai prilimpa bei savo vietoje išsilaiko visą dieną. Jų pagalba galima dėvėti rūbus, pasižyminčius giliomis iškirptėmis ar atvira nugara. Ne paslaptis, jog tokiais atvejais liemenėlės nėra gera...

Kas jie yra ir kaip jie veikia?

Lipdukai ant spenelių yra itin naudinga priemonė, norint, jog pro tam tikrus drabužius nepersišviestų krūtų spenelių kontūrai. Jie tarsi spenelių pleistrai, gerai prilimpa bei savo vietoje išsilaiko visą dieną. Jų pagalba galima dėvėti rūbus, pasižyminčius giliomis iškirptėmis ar atvira nugara. Ne paslaptis, jog tokiais atvejais liemenėlės nėra gera išeitis, kadangi jos nelieka nepastebėtos ir taip gadina bendrą vaizdą. 

Be to, šie intymūs aksesuarai gali veikti ir kaip spenelių apsauga. Tai gali būti itin aktualu toms moterims, kurios turi jautrius spenelius. Lipdukai tarsi sukuria barjerą tarp kūno ir audinio, taip sumažindami trintį ir galimą odos dirginimą. 

Priklausomai nuo turimų norų, ši spenelių apsauga gali būti vienkartinė arba daugkartinė. Pagaminti iš PVC, PU, poliamido ar silikoniniai spenelių lipdukai yra daugkartinio naudojimo ir tinkamai prižiūrimi gali tarnauti gana ilgai. 

Skirtingos formos ir dizainai:

Jei jums reikalingas spenelių uždengimas, turėkite omenyje, jog tam pritaikyti lipdukai gali būti skirtingų formų ir dizainų. Vieni iš jų yra sukurti taip, jog susilietų su oda, krūtų siluetą padarytų tolygesnį bei liktų nepastebėti. Tuo tarpu kiti yra pritaikyti intymiam laikui, kai norisi nustebinti bei sujaudinti partnerį (-ę) ir intymiam laikui suteikti daugiau aistros. Būtent šie spenelių lipdukai gali būti įvairių formų, nuo apvalių iki širdelės ar žvaigždutės formos, o negana to ir pagaminti iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, odos, latekso ar satino. Pasirinkimas – labai platus, tad tikrai kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. 

Susidomėjote? Nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Čia šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma papildoma akcija, kurios pagalba patinkančius intymius aksesuarus galėsite įsigyti dar žemesne kaina nei įprastai. Pirkti internetu – paprasta, greita, o dažnai ir itin apsimoka! Įsitikinkite tuo patys!

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: