×
Filtras
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Purškiami kvapai ir gaivikliai yra greitas ir paprastas būdas pasirinktai namų erdvei suteikti daugiau jaukumo bei jausmingumo. Tai - ideali priemonė, norint sukurti intymią atmosferą, kurioje malonu leisti laiką ir mėgautis vienas kito draugija. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, gaivikliai gali būti pačių įvairiausių aromatų - nuo šiltų medienos iki gaivių, citrusinių vaisių. Jei norite susipažinti su visu jų asortimentu, siūlome pasižvalgykite Glamonek.lt elektroninės parduotuvės kataloge, kur šios kategorijos prekėms yra taikoma akcija, leidžianti norimą kvapą įsigyti dar geresne kaina nei įprastai. Pirkti internetu, iš Glamonek.lt – lengva, saugu ir itin apsimoka!

Purškiami kvapai, gaivikliai

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Purškiami kvapai ir jų vaidmuo intymumo metu

Purškiami kvapai gali būti puikus pagalbininkas, norint sukurti romantišką ir intymią atmosferą pasirinktoje namų erdvėje. Pasitelkus apšvietimą, muziką bei kvapus, aplinką galima pakeisti neatpažįstamai bei jai suteikti daugiau jausmingumo bei jaukumo. Taip pat tam tikri kvapai yra pripažinti afrodiziakais, todėl jie gali sužadinti ar...

Purškiami kvapai ir jų vaidmuo intymumo metu

Purškiami kvapai gali būti puikus pagalbininkas, norint sukurti romantišką ir intymią atmosferą pasirinktoje namų erdvėje. Pasitelkus apšvietimą, muziką bei kvapus, aplinką galima pakeisti neatpažįstamai bei jai suteikti daugiau jausmingumo bei jaukumo. Taip pat tam tikri kvapai yra pripažinti afrodiziakais, todėl jie gali sužadinti ar padidinti seksualinį potraukį. Jiems dažniausiai priskiriami vanilės, jazminų, sandalmedžio, muskuso, rožių aromatai. Purškiami kvapai, kurių sudėtyje yra šie eteriniai aliejai, bus idealus būdas greičiau užkariauti savo simpatijos širdį ir ją sužavėti, sujaudinti. Negana to, kvapas, kurį mėgstate, gali padidinti pasitikėjimą savimi, dėl ko jausitės patrauklesni intymių momentų metu.  

Pasirinkimas tarp skirtingų aromatų ir kvapų

Purškiami kvapai ir gaivikliai gali būti labai įvairūs, todėl tikrai kiekvienas nesunkiai išsirinks sau tinkamiausią aromatą. Visgi, kad orientuotis tokioje jų gausoje būtų lengviau, verta žinoti, jog kvapai įprastai yra skirstomi į 4 pagrindines grupes: gėlių kvapai, medienos kvapai, rytietiški kvapai ir gaivūs, citrusiniai kvapai. 

Kiekvieni iš jų gali būti pasitelkiami intymiai atmosferai kurti, jei teisingai išsirinksite dominuojančias natas. Jei jūsų prioritetas – gėlių kvapai, tuomet ieškokite gaiviklio, praturtinto rožių ar jazminų aromatais. Jie ne tik laikomi itin jausmingais ir romantiškais, bet ir yra atpalaiduojantys. 

Mėgstantiems medienos kvapus rekomenduojama išbandyti sandalmedžio, kedro natas. Tokie sodrūs medienos kvapai sukuria šiltą atmosferą, padeda nuraminti protą ir atsipalaiduoti. Pastebėta, jog medienos natos ypatingai traukia moteris, jas gundo ir vilioja, todėl jei norite nustebinti savo antrąją pusę ir sukurti nepamirštamą pasimatymą namuose, pasitelkite gaiviklį, praturtintą šiomis natomis. 

Rytietiški – prieskonių kvapai taip pat gali būti ne ką prastesnis pasirinkimas. Cinamonas, muskusas ar vanilė, kuri net yra laikoma afrodiziaku, bus tai, kas subtiliai kvies pasirinktoje namų erdvėje praleisti daugiau laiko ir pasimėgauti vienas kito draugija. Tai – jausmingos natos, nesunkiai sukuriančios jaukią, o kartu ir šiek tiek egzotišką atmosferą. 

Galiausiai, gaivūs kvapai, tokie kaip bergamotės ar apelsinų aromatai, patiks visiems, kuriems norisi į pasirinktą erdvę įnešti daugiau gyvybės. Jie tonizuoja, suteikia jėgų, todėl intymus laikas, praleistas su partneriu ar partnere, jų pagalba bus nepamirštamas. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: