×
Filtrai

Ne paslaptis, jog tam, kad veiktų tam tikri sekso žaisliukai, pavyzdžiui, vibratoriai, neretai reikalingos baterijos, įkraunami ar neįkraunami elementai. Norint, jog jie tarnautų kaip įmanoma ilgiau, būtina juos pasirinkti atsakingai. Pirmenybę teikite gerai žinomiems ir aukšta kokybe pasižymintiems prekiniams ženklams, kaip Duracell baterijos. Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge esantys elementai, baterijos yra atrinkti itin kruopščiai, todėl, kad ir kurią prekę įsigysite, galėsite būti ramūs, jog ji tarnaus puikiai. Taip pat patogu ir tai, jog tiek sekso žaisliukus, tiek jam tinkančias baterijas čia galite įsigyti vienoje vietoje!

Baterijos ir elementai

Rodoma 1-24 iš 24 prekės(-ių)

Kaip pasirinkti tinkamas baterijas?

Siekiant užtikrinti optimalų sekso žaisliuko veikimą ir jo ilgaamžiškumą, svarbu pasirinkti jam tinkamas baterijas, elementus. Visgi, kadangi jų asortimentas – labai didelis, apsispręsti, kuris elementas būtų tinkamiausias jums, gali būti sudėtinga. Kad rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, siūlome atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių...

Kaip pasirinkti tinkamas baterijas?

Siekiant užtikrinti optimalų sekso žaisliuko veikimą ir jo ilgaamžiškumą, svarbu pasirinkti jam tinkamas baterijas, elementus. Visgi, kadangi jų asortimentas – labai didelis, apsispręsti, kuris elementas būtų tinkamiausias jums, gali būti sudėtinga. Kad rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, siūlome atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių aspektų:

  • Baterijos tipas. Išsiaiškinkite, koks elemento tipas – AA baterijos ar AAA baterijos, yra reikalingas turimam sekso žaisliukui. Turėkite omenyje, jog kai kuriems žaislams gali būti reikalingi ir kiek mažiau standartiniai elementai, pavyzdžiui, C baterijos, baterijos D ar baterijos LR44. 
  • Kokybė. Rinkitės aukštos kokybės, patikimų prekės ženklų gaminamas baterijas, tarkime, Duracell, Panasonic, Maxell ar kt.. Gera žinia, kadangi visi, Glamonek.lt kataloge esantys elementai yra atrinkti itin kruopščiai, todėl jų veikimu galite neabejoti. 
  • Vienkartinės ar įkraunamos baterijos. Pagalvokite, kokias baterijas jums būtų patogiau naudoti. Įkraunamos AAA, AA ar kt. baterijos kainuoja brangiau, tačiau yra ekologiškesnis, o ilgainiui ir ekonomiškesnis pasirinkimas. Kaip bebūtų, turėkite omenyje, jog kai kurie sekso žaisliukai veikia geriau, kai jiems yra parenkamos vienkartinės baterijos. 
  • Vienetų skaičius. Baterijos gali būti parduodamos po vieną vienetą arba pakuotėje, kurią sudaro kelios ar net keliolika tam tikros rūšies elementų. Dažniausiai pirkti didesnę pakuotę apsimoka labiau nei mažesnę. 
  • Kaina. Nusistatykite biudžetą, kiek norite išleisti baterijoms. Įprastai jų kaina priklauso nuo vienetų pakuotėje, baterijos tipo, ar jos – vienkartinės, ar įkraunamos, prekės ženklo bei kita. Turėkite omenyje, jog perkant internetu, iš Glamonek.lt, neretai galima sutaupyti, kadangi čia šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma akcija. 

Kur mesti baterijas?

Nesvarbu, ar baterijos AAA tipo, ar D tipo elementai tapo nebetinkami naudoti, prisiminkite, jog jų negalima mesti kartu su buitinėmis atliekomis. Irdamos baterijos skleidžia sunkiuosius metalus, kurie pasižymi kancerogeniniu poveikiu. Būtent dėl to elementus reikėtų mesti į specialiai jiems skirtas talpas, kurias rasite švietimo įstaigose, prekybos centruose bei kitose viešose vietose. Taip pat nebenaudojamas baterijas galima atvežti į atliekų surinkimo aikšteles. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: