×
Filtras
Kaina
-
Skersmuo (cm)
Spalva
Medžiaga
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Aštriausiems ir labiausiai pikantiškiems pojūčiams rekomenduojami medicininiai prietaisai. Tai – specialūs BDSM spektro žaisliukai, kurie skirti dominavimo, paklusnumo žaidimams bei sounding fetišui. Kadangi BDSM spektras labai platus ir jam priskirti galima pačius įvairiausius žaisliukus, įtaisus (patenka ir penio, varpos ilgintuvas, BDSM plakimo įrankiai, virvės, daug kitų). Tokius įtaisus galite įsigyti ir internetu, iš glamonek.lt. Nors ir įprastai siūlome labai patrauklias žaisliukų kainas, stebėkite ar jus dominantiems produktams netaikoma akcija.

Medicininiai prietaisai

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Medicininiai sekso prietaisai

Medicininiais sekso prietaisais vadinami tie žaisliukai/įtaisai, kurie įkvėpimo semiasi iš medicinoje sutinkamų priemonių. Šiuo atveju daugiausiai dėmesio sutraukia šlaplės zondai, kurie skirti stimuliuoti vyro lytinius organus bei jautrią šlaplę.

Tai – saugūs, tačiau labai pikantiškus pojūčius suteikti galintys žaisliukai, kurie skirti...

Medicininiai sekso prietaisai

Medicininiais sekso prietaisais vadinami tie žaisliukai/įtaisai, kurie įkvėpimo semiasi iš medicinoje sutinkamų priemonių. Šiuo atveju daugiausiai dėmesio sutraukia šlaplės zondai, kurie skirti stimuliuoti vyro lytinius organus bei jautrią šlaplę.

Tai – saugūs, tačiau labai pikantiškus pojūčius suteikti galintys žaisliukai, kurie skirti patyrusiems ir labai gerai žinantiems, ko nori. Šlaplės zondai gali būti skirtingo storio, priklausomai nuo to, kokio malonumo norisi ir kiek patirties turite. Jį galima naudoti ir patiems, ir kartu su partneriais(-ėmis). Kartu su medicininiais sekso prietaisais siūlome įsigyti ir kitus BDSM žaisliukus ar universalius priedus – valiklius, lubrikantus, kvapus.

Saugus ir efektyvus naudojimas

Norint žaisti saugiai ir maloniai, šlaplės zondus reikia naudoti atsargiai ir delikačiai. Sterilizacija prieš ir po naudojimo yra be galo svarbi, kad būtų išvengta infekcijų.

Ypatingą dėmesį skirkite tam, kad pasirinktumėte tinkamo dydžio ir tipo zondą. Renkantis tokį žaislą nepamirškite atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Dėl sterilizacijos paprastumo daug kas renkasi medicininį, nerūdijantį plieną, tačiau galima drąsiai rinktis ir saugų silikoną be ftalatų.

Siekiant sumažinti diskomfortą ir sužeidimo riziką, su zondu būtina naudoti pakankamą kiekį vandens pagrindo lubrikanto. Visada pradėkite nuo mažesnio skersmens žaislo ir tik palaipsniui pereikite prie didesnių dydžių, kai tai leidžia kūnas.

Venkite stipraus ar staigaus įvedimo ir įsiklausykite į savo kūno signalus, kad išvengtumėte bet kokio sužalojimo ar stipresnio diskomforto. Norint saugiai išbandyti šlaplės stimuliavimą, svarbiausia kantrybė ir lėtas progresavimas.

Patikimi ir profesionalūs patarimai

  • Jeigu taip žaisite pirmą kartą, pasikonsultuokite su patyrusiais specialistais arba seksologais;
  • Nors internetiniai forumai ar pažįstamų patarimai gali būti naudingi, jų nereikėtų painioti su medicinos ir seksologijos profesionalais;
  • Pažinkite savo kūno anatomiją ir lėtai atraskite naujus malonumus;
  • Supraskite susijusią riziką;
  • Visada zondus naudokite tik pasirūpinę higiena, sterilumu.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: