×
Filtras
Tūris (ml)
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Feromonai moterims – tai priemonės, papildytos cheminiais junginiais, kurių pagalba galima nesunkiai pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį bei juos sugundyti. Šie produktai gali būti pačių įvairiausių pavidalų - nuo kvepalų, kūno pudrų iki žvakių ar smilkalų, tad tikrai kiekviena moteris nesunkiai ras sau tinkamiausią priemonę. Jei susidomėjote ir norėtumėte feromonus moterims įsigyti internetu, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų Glamonek.lt elektroninėje parduotuvėje, kur prekės parduodamos itin gera kaina. 

Feromonai moterims

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)
Feromonas moterims SECRETPLAY - ORCHID NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jai tiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Orchid“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

 • Tūris (ml): 20, 50
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas moterims SECRETPLAY - AFRODITA NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jai tiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Orchid“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

 • Tūris (ml): 20, 50
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas moterims BIJOUX INDISCRETS APHRODISIA BODY MIST

Hipnotizuojantis kvapas, sukurtas pagal slaptą formulę, kuri užburia pojūčius. Svaiginantis aromatas iš malonumų sodo, sujungtos su rožių elegancija ir sodriais ylang ylang ir jazminų kvapais. Nebūkite drovūs - padenkite kiekvieną, net ir labiausiai paslėptą kūno vietą, kvėpinkite savo meilės guolį, kad nuostabus kvapas jus apsuptų. Niekas tavęs nesustabdys, todėl pasirūpink, kad tavo aistros naktys truktų tiek, kiek tik nori!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SECRETPLAY AFRODITA - BODY MIST 6 ML
 • Išparduota
Feromonas moterims SECRETPLAY AFRODITA KŪNO DULKSNA 6 ML

Jausminga, moteriška kūno dulksna Afrodita, su natūraliu triufeliu, kuris išryškina jūsų seksualinį patrauklumą, padidina jūsų pasitikėjimą ir paverčia jus įdomesniu, viliojančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Triufelio biologinės dalelės, savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį. Būsite nenugalimas patrauklumas kiekvienam.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams EROS ART APHRODISIAC CHOCOLATE 20 ML

"Chocolat Eros-Art" kvepalai – tai šokolado, Brazilijos ir ambros natų aromatas, derinamas su karamele ir muskusu. Tai kitoks kvapas, kupinas jausmingumo ir erotiškumo, galintis pernešti per maksimalias libido išaukštinimo bedugnes...  "Chocolat Eros-Art" – tai kvepalai, sukurti moterims ir vyrams, kurie rūpinasi niuansais ir smulkiomis detalėmis, kurios intriguoja šių dienų moters ir vyro kūną, jausmingą, emocinę pusę. Naujas, viliojimo būdas, kuris sužadina aistringą seksualinį apetitą. Tai originalu, labai jausminga ir žinoma linksma.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kas yra feromonai?

Feromonai – tai cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria žmogaus organizmas, taip skleisdamas tam tikrą informaciją apie save ir siekdamas pritraukti kitos lyties atstovą, jį sujaudinti. Žinoma, kvepalams naudojami moteriški feromonai yra išgaunami sintetiniu būdu, tačiau taip pat yra ne ką mažiau veiksmingi nei tie, kurie išsiskiria natūraliai. Būtent dėl...

Kas yra feromonai?

Feromonai – tai cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria žmogaus organizmas, taip skleisdamas tam tikrą informaciją apie save ir siekdamas pritraukti kitos lyties atstovą, jį sujaudinti. Žinoma, kvepalams naudojami moteriški feromonai yra išgaunami sintetiniu būdu, tačiau taip pat yra ne ką mažiau veiksmingi nei tie, kurie išsiskiria natūraliai. Būtent dėl to feromoniniai kvepalai yra itin populiarus pasirinkimas, norint gauti priešingos lyties atstovo dėmesį. 

Feromoniniai kvepalai – potraukį, susidomėjimą žadinantys ir dėmesį atkreipiantys kvapai

Kaip jau supratote, pasikvėpinus feromoniniais kvepalais ar kitu panašiu produktu, atkreipti aplinkinių dėmesį tikrai nesunku. Tačiau kodėl visa tai vyksta? Kai moteris naudoja tokius produktus, sintetiniai feromonai išsiskiria į orą bei kiti žmonės, ypatingai vyriškos lyties atstovai, esantys aplink ją, juos aptinka uoslės pojūčiu. Nosyje esantis Jakobsono organas arba kitaip vomeronazalinis organas yra pagrindinė priežastis, kodėl feromonai yra išvis aptinkami. Žinoma, svarbu paminėti, jog visa tai vyksta pasąmonėje ir pats žmogus nesupranta to fakto, jog ką tik įkvėpė šių cheminių medžiagų. Tokiu būdu moteris, pasikvėpinusi feromoniniais kvepalais, tampa kur kas patrauklesnė, gali būti net padidinama seksualinė trauka.  

Produktai su feromonais

Produktų su feromonais pasirinkimas – labai platus. Tad, kad būtų galima lengviau orientuotis tokioje didelėje jų pasiūloje, rekomenduojama susipažinti su pagrindiniais jų tipais:

 • Kvepalai su feromonais. Tai – pats populiariausias produktas, kadangi jį paprasta naudoti, galima bet kada užpurkšti pakartotinai, o taip pat kvepalai gali būti pačių įvairiausių aromatų, tad tikrai kiekviena moteris nesunkiai išsirinks sau skaniausią kvapą. 
 • Žvakės ir smilkalai. Feromonai moterims gali būti ne tik kvepalų, bet ir žvakių ar smilkalų pavidalo. Šie produktai itin dažnai pasitelkiami miegamojo kambaryje, kadangi ne tik sustiprina aistrą, bet ir sukuria jaukią, malonią atmosferą. 
 • Purškiami kvapai, gaivikliai. Feromoniniai namų kvapai ir gaivikliai bus puikus pasirinkimas visiems, norintiems greitai ir efektyviai pasirinktą erdvę paversti tokia, kurioje pildytųsi pačios slapčiausios fantazijos ir užgimtų aistra. 
 • Vonios druskos. Jei mėgstate laiką leisti vonioje viena ar kartu su antrąja puse, vonios druskos su feromonais bus idealus produktas, visai patirčiai suteikiantis dar daugiau aistros ir naujų potyrių. 
 • Vonios bombos. Tie, kurie nėra didžiausi vonios druskų gerbėjai, gali išmėginti vonios bombas su feromonais, kurių poveikis yra lygiai toks pat. 
 • Kūno pudra. Šis  produktas yra skurtas taip, jog intymaus laiko metu juo galėtumėte apibarstyti partnerio ar partnerės kūną. Tiesa, verta paminėti, jog tokia kūno pudra neretai ne tik skleidžia malonų aromatą, bet ir yra valgoma – ji gali būti pačių įvairiausių skonių, nuo šokolado iki putojančio vyno.

Ką žinoti renkantis feromonus moterims?

Jei norite, jog feromonų moterims rinkimosi procesas būtų kuo lengvesnis, kviečiame susipažinti su pagrindiniais aspektais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant šių produktų:

 • Tipas. Pagalvokite, kokio tipo produktas geriausiai atitiktų jūsų turimus norus ir poreikius. Ar tai būtų feromoniniai kvepalai moterims, ar kūno pudra – Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią priemonę su feromonais. 
 • Aromatas. Feromoniniai produktai gali skleisti skirtingą aromatą, tad atkreipkite dėmesį, kokiomis kvapų natomis jie pasižymi. Tokiu būdu pasirinktas produktas ne tik gerai atliks savo funkciją, bet ir prisidės prie didesnio pasitikėjimo savimi. 
 • Naudojimas. Be to, apsvarstykite, koks naudojimo būdas jums būtų patogiausias – ar produktas turėtų būti purškiamas, tepamas ar deginamas, kaip pavyzdžiui, žvakės su feromonais. 
 • Poveikis. Pasidomėkite, kiek laiko išlieka pasirinkto feromoninio produkto poveikis. Nuo to gali stipriai priklausyti jūsų pasirinkimas. 
 • Kaina. Nusistatykite aiškų biudžetą, kiek galėtumėte skirti feromoninei priemonei. Jos kaina dažniausiai priklauso nuo tokių faktorių kaip: sudėtis, pakuotė, talpa, kvapas, naudojimo būdas bei kita. Gera žinai, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma papildoma akcija, leidžianti patinkantį produktą įsigyti mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: