×
Filtrai

Feromonai moterims – tai priemonės, papildytos cheminiais junginiais, kurių pagalba galima nesunkiai pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį bei juos sugundyti. Šie produktai gali būti pačių įvairiausių pavidalų - nuo kvepalų, kūno pudrų iki žvakių ar smilkalų, tad tikrai kiekviena moteris nesunkiai ras sau tinkamiausią priemonę. Jei susidomėjote ir norėtumėte feromonus moterims įsigyti internetu, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų Glamonek.lt elektroninėje parduotuvėje, kur prekės parduodamos itin gera kaina. 

Feromonai moterims

Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)
SECRETPLAY - ORCHID NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Orchid“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

4.9 42
SECRETPLAY - AFRODITA NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Aphrodite“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

4.9 42
BIJOUX INDISCRETS APHRODISIA BODY MIST

Hipnotizuojantis kvapas, sukurtas pagal slaptą formulę, kuri užburia pojūčius. Svaiginantis aromatas iš malonumų sodo, sujungtos su rožių elegancija ir sodriais ylang ylang ir jazminų kvapais. Nebūkite drovūs - padenkite kiekvieną, net ir labiausiai paslėptą kūno vietą, kvėpinkite savo meilės guolį, kad nuostabus kvapas jus apsuptų. Niekas tavęs nesustabdys, todėl pasirūpink, kad tavo aistros naktys truktų tiek, kiek tik nori!

4.9 42
EYE OF LOVE – EOL PHR PARFUM 10ML – RYTINIS GLOW
 • Išparduota
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PERFUME 10 ML

Kvepalai "MORNING GLOW", sukurti moterims, gaivaus gėlių aromato, tinkami ramiai nešioti dieną. Puikiai tiks einant į universitetą, darbą ar išgerti su draugais kavinėje. Šie kvepalai palengvins jūsų darbą ir socialinius santykius ir taps daug charizmatiškesni. Jie gali būti naudojami kasdien, be jokių problemų. Tepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas, rafinuoto ir labai lengvo dizaino, feromoninio odekolono aromatas, sukurtas taip, kad pritrauktų vyrą. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra "Matchmaker" kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškoje bei lengvoje, stiklinėje kelioninio formato talpykloje su 10 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHR PARFUM DELUXE 50 ML

Kvepalai "AFTER DARK" sukurti moterims, toms akimirkoms, kai ateina naktis, arba intymesnė aplinka su partneriu ar mylimuoju. Idealiai tinka priešingos lyties atstovams pritraukti ir porai pamatyti patraukliausią moterį nežinant priežasties. "Eye of Love After Dark Pheromone" kvepalai skirti suteikti papildomo pranašumo asmeniniame, profesiniame ir romantiškame gyvenime. Sudėtyje yra aukščiausios kokybės feromonų, kurie pritraukia vyrus. Kvape yra jausmingas šilto jazmino, raudonėlio ir kreminio saldaus baltojo šokolado mišinys, bei šviežių greipfrutų ir vanilės užuominos.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER PHEROMONE 2PC...

Rinkinys poroms, kuriame yra po vieną atitikmenį, skirtą suvilioti Jį ir Ją. Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, skirtas kelioniniam formatui. "Attract Him" kvapas pasižymi jausmingu jazminų, greipfrutų ir gintaro mišiniu su citrusinių vaisių dvelksmu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra šių kvepalų sinonimai. Elą viliojančiame aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus kvapas, vyriškumas ir nenugalimas patrauklumas yra šių kvepalų sinonimai. Patepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo.

4.9 42
EYE OF LOVE – piršlys RED DIAMOND PHEROMONE KVEPALAI PRITRAUKIA JĮ 30 ml
 • Išparduota
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Jį. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EROSART FEROWOMAN CONCENTRATE OF...

Kitų akyse būsite viliojanti, pasitikinti ir magnetiška. „FEROWOMAN“ koncentratas - tai galingas dviejų natūralių ekstraktų ingredientų derinys, kurie kartu yra itin stebinantis turtas, didinantis vyrų kopulinų (moteriškų feromonų) ir testosterono kiekį, kad pritrauktų ir suviliotų žmogų. Užtenka kelių lašų, ​​kad moteryje suklestėtų moteriškumas, savigarba, pasitikėjimas savimi ir galia, o kitų akyse moteris taptų daug žavingesnės ir patrauklesnės.

4.9 42
EROS-ART FEROWOMAN 50 ML

Dėl "Ferowoman", priešingos lyties atstovams kyla nenugalimas seksualinio erotinio kontakto troškimas, stimuliuojantis visus jūsų pojūčius. Feromonai yra biologinės kilmės, galinčios suaktyvinti priekinę žmogaus hipofizės skilties dalį. Kvapas išskiria hormonus, reikalingus pažadinti uoslę, bei latentinius, seksualinius ir geidulingus dirgiklius.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Ją. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Ją. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Feromoninis purškiklis be kvapo, pagamintas moterims. Sudėtyje yra feromono, vadinamo " Estratetraenoliu". Įrodyta, kad "Androstenolio" feromonas pakelia moterų nuotaiką, taip pat buvo įrodyta, kad feromonas su "Estratetraenol" pakelia vyrų nuotaiką. Tai yra pokalbio stimuliatorius ir padeda sukurti empatijos ir romantikos jausmus. Feromonas, yra labai androginiškas ir, atrodo, veikia tiek vyrus, tiek moteris.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Moterims sukurti "ONE LOVE" kvepalai, puikiai tinka ypatingoms akimirkoms, kai norite pakurstyti aistrą ir jausmus. Gaivus citrusinių vaisių aromatas ir feromonų mišinys sukuria neprilygstamus pojūčius. Paverskite šias akimirkas kažkuo ypatingu ir pasidalykite meile su savo partneriu. Užtepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir prie raktikaulio. Jei norite padidinti natūralią feromonų funkciją, tepkite šiek tiek žemiau bambos.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Kvepalai "AFTER DARK" sukurti moterims, toms akimirkoms, kai ateina naktis arba kai įžengi į intymesnį lauką su savo partneriu ar mylimuoju. Dėl aštresnio aromato pritrauksite priešingos lyties atstovus arba atrodysite patrauklesni savo partneriui, jiems nežinant priežasties.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHR PHEROMONE PARFUM...

Kvepalai "MORNING GLOW" sukurti moterims, gaivaus gėlių aromato, tinkami ramiai nešioti dieną. Idealiai tinka einant į universitetą, darbą ar eiti išgerti su draugais į kavinę. Šie kvepalai palengvins darbą ir socialinius santykius, būsite daug charizmatiškesni. Kvepalus reikia tepti ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio. Jei norite padidinti natūralią feromonų funkciją, pakaks užtepti šiek tiek žemiau bambos.

4.9 42
SECRETPLAY AFRODITA KŪNO DULKSNA 6 ML

Jausminga, moteriška kūno dulksna Afrodita, su natūraliu triufeliu, kuris išryškina jūsų seksualinį patrauklumą, padidina jūsų pasitikėjimą ir paverčia jus įdomesniu, viliojančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Triufelio biologinės dalelės, savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį. Būsite nenugalimas patrauklumas kiekvienam.

4.9 42
PHEROFEM EAU DE PARFUM WOMEN 15 ML

PHEROFEM EAU DE PARFUM WOMEN Cobeco PheroFem, tualetinis vanduo, išskirtinis ir jausmingas kvapas, įkvėptas natūralių feromonų poveikio. Nenuvaldomai pagundai, šiame unikaliame tualetiniame vandenyje, subalansuotas išskirtinių ingredientų derinys, turintis tokį patį viliojantį poveikį kaip ir feromonai.

4.9 42
500 COSMETICS PHIERO SECRET NATURAL...

"Phiero Secret", yra bekvapių medžiagų, veikiančių kaip moteriški lytiniai hormonai, derinys, didinantis seksualinį potraukį. Jis pagrįstas natūralia, patrauklia feromonų galia patraukti vyrų susidomėjimą. Jis neturi jokio kvapo, todėl gali būti derinamas su jūsų įprastais, mėgstamais kvepalais. Smegenys priima signalą, kai yra teigiamas dirgiklis, ir sukelia reakcijas, kurios išprovokuoja žmogaus trauką.

4.9 42
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK PHEROMONE KVEPALAI WOMAN 80ml
 • Išparduota
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK WOMEN'S...

Šiuolaikinė moteris, tarsi mitinė sirena, vilioja vyrą tūkstančiais būdų, kartais tiesiog tam, kad nusivestų į savo miegamąjį, kartais tam, kad pasiliktų ilgiau... Nors yra nepriklausoma ir ryžtinga, ji ieško saugus prieglobsčio šalia savo svajonių vyro. Turėdami omenyje šias išskirtines moteris, sukūrėme "Miyoshi Miyagi NEXT" kvepalus su aktyviu, naujos kartos feromonų kompleksu.

4.9 42
EROS ART APHRODISIAC CHOCOLATE 20 ML

"Chocolat Eros-Art" kvepalai – tai šokolado, Brazilijos ir ambros natų aromatas, derinamas su karamele ir muskusu. Tai kitoks kvapas, kupinas jausmingumo ir erotiškumo, galintis pernešti per maksimalias libido išaukštinimo bedugnes...  "Chocolat Eros-Art" – tai kvepalai, sukurti moterims ir vyrams, kurie rūpinasi niuansais ir smulkiomis detalėmis, kurios intriguoja šių dienų moters ir vyro kūną, jausmingą, emocinę pusę. Naujas, viliojimo būdas, kuris sužadina aistringą seksualinį apetitą. Tai originalu, labai jausminga ir žinoma linksma.

4.9 42
INTIMATELINE CAPTIVATION CHASE ME...

Feromonų kvapų kvepalai sukurti taip, kad pritrauktų priešingą lytį, stimuliuodami uoslę. Jie skiriasi nuo įprastų kvepalų, nes kyla nesąmoningos emocijos, sukeliančios intensyvų, stimuliuojantį pojūtį, kuris padidins slapčiausius troškimus. Ypatinga šių kvepalų formulė išskiria stimuliuojantį aromatą, kuris padidins natūralų jo ar jos troškimą, perkeldamas juos į erotinį ir gundantį aspektą.

4.9 42

Kas yra feromonai?

Feromonai – tai cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria žmogaus organizmas, taip skleisdamas tam tikrą informaciją apie save ir siekdamas pritraukti kitos lyties atstovą, jį sujaudinti. Žinoma, kvepalams naudojami moteriški feromonai yra išgaunami sintetiniu būdu, tačiau taip pat yra ne ką mažiau veiksmingi nei tie, kurie išsiskiria natūraliai. Būtent dėl...

Kas yra feromonai?

Feromonai – tai cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria žmogaus organizmas, taip skleisdamas tam tikrą informaciją apie save ir siekdamas pritraukti kitos lyties atstovą, jį sujaudinti. Žinoma, kvepalams naudojami moteriški feromonai yra išgaunami sintetiniu būdu, tačiau taip pat yra ne ką mažiau veiksmingi nei tie, kurie išsiskiria natūraliai. Būtent dėl to feromoniniai kvepalai yra itin populiarus pasirinkimas, norint gauti priešingos lyties atstovo dėmesį. 

Feromoniniai kvepalai – potraukį, susidomėjimą žadinantys ir dėmesį atkreipiantys kvapai

Kaip jau supratote, pasikvėpinus feromoniniais kvepalais ar kitu panašiu produktu, atkreipti aplinkinių dėmesį tikrai nesunku. Tačiau kodėl visa tai vyksta? Kai moteris naudoja tokius produktus, sintetiniai feromonai išsiskiria į orą bei kiti žmonės, ypatingai vyriškos lyties atstovai, esantys aplink ją, juos aptinka uoslės pojūčiu. Nosyje esantis Jakobsono organas arba kitaip vomeronazalinis organas yra pagrindinė priežastis, kodėl feromonai yra išvis aptinkami. Žinoma, svarbu paminėti, jog visa tai vyksta pasąmonėje ir pats žmogus nesupranta to fakto, jog ką tik įkvėpė šių cheminių medžiagų. Tokiu būdu moteris, pasikvėpinusi feromoniniais kvepalais, tampa kur kas patrauklesnė, gali būti net padidinama seksualinė trauka.  

Produktai su feromonais

Produktų su feromonais pasirinkimas – labai platus. Tad, kad būtų galima lengviau orientuotis tokioje didelėje jų pasiūloje, rekomenduojama susipažinti su pagrindiniais jų tipais:

 • Kvepalai su feromonais. Tai – pats populiariausias produktas, kadangi jį paprasta naudoti, galima bet kada užpurkšti pakartotinai, o taip pat kvepalai gali būti pačių įvairiausių aromatų, tad tikrai kiekviena moteris nesunkiai išsirinks sau skaniausią kvapą. 
 • Žvakės ir smilkalai. Feromonai moterims gali būti ne tik kvepalų, bet ir žvakių ar smilkalų pavidalo. Šie produktai itin dažnai pasitelkiami miegamojo kambaryje, kadangi ne tik sustiprina aistrą, bet ir sukuria jaukią, malonią atmosferą. 
 • Purškiami kvapai, gaivikliai. Feromoniniai namų kvapai ir gaivikliai bus puikus pasirinkimas visiems, norintiems greitai ir efektyviai pasirinktą erdvę paversti tokia, kurioje pildytųsi pačios slapčiausios fantazijos ir užgimtų aistra. 
 • Vonios druskos. Jei mėgstate laiką leisti vonioje viena ar kartu su antrąja puse, vonios druskos su feromonais bus idealus produktas, visai patirčiai suteikiantis dar daugiau aistros ir naujų potyrių. 
 • Vonios bombos. Tie, kurie nėra didžiausi vonios druskų gerbėjai, gali išmėginti vonios bombas su feromonais, kurių poveikis yra lygiai toks pat. 
 • Kūno pudra. Šis  produktas yra skurtas taip, jog intymaus laiko metu juo galėtumėte apibarstyti partnerio ar partnerės kūną. Tiesa, verta paminėti, jog tokia kūno pudra neretai ne tik skleidžia malonų aromatą, bet ir yra valgoma – ji gali būti pačių įvairiausių skonių, nuo šokolado iki putojančio vyno.

Ką žinoti renkantis feromonus moterims?

Jei norite, jog feromonų moterims rinkimosi procesas būtų kuo lengvesnis, kviečiame susipažinti su pagrindiniais aspektais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant šių produktų:

 • Tipas. Pagalvokite, kokio tipo produktas geriausiai atitiktų jūsų turimus norus ir poreikius. Ar tai būtų feromoniniai kvepalai moterims, ar kūno pudra – Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią priemonę su feromonais. 
 • Aromatas. Feromoniniai produktai gali skleisti skirtingą aromatą, tad atkreipkite dėmesį, kokiomis kvapų natomis jie pasižymi. Tokiu būdu pasirinktas produktas ne tik gerai atliks savo funkciją, bet ir prisidės prie didesnio pasitikėjimo savimi. 
 • Naudojimas. Be to, apsvarstykite, koks naudojimo būdas jums būtų patogiausias – ar produktas turėtų būti purškiamas, tepamas ar deginamas, kaip pavyzdžiui, žvakės su feromonais. 
 • Poveikis. Pasidomėkite, kiek laiko išlieka pasirinkto feromoninio produkto poveikis. Nuo to gali stipriai priklausyti jūsų pasirinkimas. 
 • Kaina. Nusistatykite aiškų biudžetą, kiek galėtumėte skirti feromoninei priemonei. Jos kaina dažniausiai priklauso nuo tokių faktorių kaip: sudėtis, pakuotė, talpa, kvapas, naudojimo būdas bei kita. Gera žinai, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma papildoma akcija, leidžianti patinkantį produktą įsigyti mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: