×
Filtrai

Kvepalai su feromonais

Rodoma 1-39 iš 46 prekės(-ių)
SECRETPLAY - APOLO NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Apolo“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

4.9 42
SECRETPLAY - ORCHID NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Orchid“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

4.9 42
SECRETPLAY - AFRODITA NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Aphrodite“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

4.9 42
BIJOUX INDISCRETS APHRODISIA BODY MIST

Hipnotizuojantis kvapas, sukurtas pagal slaptą formulę, kuri užburia pojūčius. Svaiginantis aromatas iš malonumų sodo, sujungtos su rožių elegancija ir sodriais ylang ylang ir jazminų kvapais. Nebūkite drovūs - padenkite kiekvieną, net ir labiausiai paslėptą kūno vietą, kvėpinkite savo meilės guolį, kad nuostabus kvapas jus apsuptų. Niekas tavęs nesustabdys, todėl pasirūpink, kad tavo aistros naktys truktų tiek, kiek tik nori!

4.9 42
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK PHEROMONE KVAPAI MAN 80ml
  • Išparduota
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK MEN'S PHEROMONES...

Šiuolaikinis žmogus nebėra tik negailestingas nuotykių medžiotojas. Jis pašėlusiu žingsniu kerta nesibaigiančius vandenynus, o vakare prisišvartuoja prie saugaus uosto. Jis žino, kad vandenyne yra tūkstančiai salų, kurias dar reikia atrasti, tereikia tik pagauti vėją burėse... Tokia vyro vizija įkvėpė sukurti "Miyoshi Miyagi NEXT", su aktyviu kompleksu - naujos kartos feromonai. Unikalus kvapas buvo sukurtas taip, kad patenkintų net išrankiausius vyrus.

4.9 42
INTIMATELINE FEMALE INSTINCT PHEROMONES...

"Female Instinct" – tai vyriški kvepalai su koncentruotu feromonų kvapu. Feromoniniai kvepalai skatina natūralų potraukį, padidindami juos besinaudojančių žmonių patrauklumą. Šie mechanizmai gimsta uoslės dėka, kuri, suvokdama nesąmoningus signalus, kylančius iš natūralių erotinių kvapų, veda į susijaudinimo būseną, didina moters troškimą.

4.9 42
EYE OF LOVE – EOL PHR PARFUM 10ML – RYTINIS GLOW
  • Išparduota
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PERFUME 10 ML

Kvepalai "MORNING GLOW", sukurti moterims, gaivaus gėlių aromato, tinkami ramiai nešioti dieną. Puikiai tiks einant į universitetą, darbą ar išgerti su draugais kavinėje. Šie kvepalai palengvins jūsų darbą ir socialinius santykius ir taps daug charizmatiškesni. Jie gali būti naudojami kasdien, be jokių problemų. Tepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas, rafinuoto ir labai lengvo dizaino, feromoninio odekolono aromatas, sukurtas taip, kad pritrauktų vyrą. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra "Matchmaker" kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškoje bei lengvoje, stiklinėje kelioninio formato talpykloje su 10 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHR PARFUM DELUXE 50 ML

Kvepalai "AFTER DARK" sukurti moterims, toms akimirkoms, kai ateina naktis, arba intymesnė aplinka su partneriu ar mylimuoju. Idealiai tinka priešingos lyties atstovams pritraukti ir porai pamatyti patraukliausią moterį nežinant priežasties. "Eye of Love After Dark Pheromone" kvepalai skirti suteikti papildomo pranašumo asmeniniame, profesiniame ir romantiškame gyvenime. Sudėtyje yra aukščiausios kokybės feromonų, kurie pritraukia vyrus. Kvape yra jausmingas šilto jazmino, raudonėlio ir kreminio saldaus baltojo šokolado mišinys, bei šviežių greipfrutų ir vanilės užuominos.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER PHEROMONE 2PC...

Rinkinys poroms, kuriame yra po vieną atitikmenį, skirtą suvilioti Jį ir Ją. Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, skirtas kelioniniam formatui. "Attract Him" kvapas pasižymi jausmingu jazminų, greipfrutų ir gintaro mišiniu su citrusinių vaisių dvelksmu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra šių kvepalų sinonimai. Elą viliojančiame aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus kvapas, vyriškumas ir nenugalimas patrauklumas yra šių kvepalų sinonimai. Patepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER BLACK DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, sukurtas pritraukti moterį. Aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus vyriškas kvapas ir nenugalimas patrauklumas. Užtepkite ant kaklo ir riešų, didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškame bei lengvame stikliniame kelioninio formato inde su 10 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE – piršlys RED DIAMOND PHEROMONE KVEPALAI PRITRAUKIA JĮ 30 ml
  • Išparduota
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Jį. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE – piršlio KVEPALAI BLACK DIAMOND JĄ PRITRAUKIA 30 ml
  • Išparduota
EYE OF LOVE - MATCHMAKER BLACK DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, sukurtas pritraukti moterį. Aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus vyriškas kvapas ir nenugalimas patrauklumas. Užtepkite ant kaklo ir riešų, didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškame bei lengvame stikliniame kelioninio formato inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EROSART FEROWOMAN CONCENTRATE OF...

Kitų akyse būsite viliojanti, pasitikinti ir magnetiška. „FEROWOMAN“ koncentratas - tai galingas dviejų natūralių ekstraktų ingredientų derinys, kurie kartu yra itin stebinantis turtas, didinantis vyrų kopulinų (moteriškų feromonų) ir testosterono kiekį, kad pritrauktų ir suviliotų žmogų. Užtenka kelių lašų, ​​kad moteryje suklestėtų moteriškumas, savigarba, pasitikėjimas savimi ir galia, o kitų akyse moteris taptų daug žavingesnės ir patrauklesnės.

4.9 42
EROS-ART FEROWOMAN 50 ML

Dėl "Ferowoman", priešingos lyties atstovams kyla nenugalimas seksualinio erotinio kontakto troškimas, stimuliuojantis visus jūsų pojūčius. Feromonai yra biologinės kilmės, galinčios suaktyvinti priekinę žmogaus hipofizės skilties dalį. Kvapas išskiria hormonus, reikalingus pažadinti uoslę, bei latentinius, seksualinius ir geidulingus dirgiklius.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Ją. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER RED DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su gražiu dizainu, subtilaus krištolinio deimanto formos, sukurtas pritraukti Ją. Kvape yra jausmingas jazminų, greipfrutų ir gintaro mišinys, su citrusinių vaisių atspalviu. Labai švelnus ir gaivus aromatas, aistra ir šiluma yra „Matchmaker Red Diamond“ kvepalų sinonimai. Užtepkite ant kaklo ir riešų, o didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Jis pateikiamas gražioje pakuotėje ir elegantiškame, stikliniame inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE – piršlys BLACK DIAMOND PHEROMONE KVEPALAI PRITRAUKTI JĄ 30 ml
  • Išparduota
EYE OF LOVE - MATCHMAKER BLACK DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, sukurtas pritraukti moterį. Aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus vyriškas kvapas ir nenugalimas patrauklumas. Užtepkite ant kaklo ir riešų, didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškame bei lengvame stikliniame kelioninio formato inde su 30 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Feromoninis purškiklis be kvapo, pagamintas moterims. Sudėtyje yra feromono, vadinamo " Estratetraenoliu". Įrodyta, kad "Androstenolio" feromonas pakelia moterų nuotaiką, taip pat buvo įrodyta, kad feromonas su "Estratetraenol" pakelia vyrų nuotaiką. Tai yra pokalbio stimuliatorius ir padeda sukurti empatijos ir romantikos jausmus. Feromonas, yra labai androginiškas ir, atrodo, veikia tiek vyrus, tiek moteris.

4.9 42
EYE OF LOVE – EOL PHR PARFUM 10 ml – BEKVĖPIAMAS VYRAS
  • Išparduota
EYE OF LOVE - EOL PHR PARFUM 10 ML

Feromoninis purškiklis be kvapo, pagamintas vyrams. Sudėtyje yra feromono, vadinamo "Androstenoliu". "Androstenolis" - šis feromonas sukuria malonų įspūdį, todėl naudotojas gali atrodyti mažiau bauginantis ir lengviau pasiekiamas. Tai yra pokalbio stimuliatorius ir padeda sukurti empatijos ir romantikos jausmus. Feromonas, yra labai androginiškas ir, atrodo, veikia tiek vyrus, tiek moteris.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Moterims sukurti "ONE LOVE" kvepalai, puikiai tinka ypatingoms akimirkoms, kai norite pakurstyti aistrą ir jausmus. Gaivus citrusinių vaisių aromatas ir feromonų mišinys sukuria neprilygstamus pojūčius. Paverskite šias akimirkas kažkuo ypatingu ir pasidalykite meile su savo partneriu. Užtepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir prie raktikaulio. Jei norite padidinti natūralią feromonų funkciją, tepkite šiek tiek žemiau bambos.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Kvepalai "AFTER DARK" sukurti moterims, toms akimirkoms, kai ateina naktis arba kai įžengi į intymesnį lauką su savo partneriu ar mylimuoju. Dėl aštresnio aromato pritrauksite priešingos lyties atstovus arba atrodysite patrauklesni savo partneriui, jiems nežinant priežasties.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML

Romantiški vyriški kvepalai idealiai tinka intymesniems pasimatymams. Šie kvepalai gali būti naudojami kasdien ir yra specialiai sukurti naudoti naktį, kai išeinate į vakarėlį arba kai susitinkate su žmonėmis. Su šiais romantiškais kvepalais neabejotinai pritrauksite daug daugiau moterų dėmėsio nei įprastai. Kai susitiksite su daugiau žmonių, būsite dėmesio centre ir patrauksite visų žvilgsnius. Šie kvepalai padės jums būti romantiškesniems nei įprastai. Tepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM 10 ML


Vyriški kvepalai "CONFIDENCE", idealiai tinka naudoti visą dieną. Jis turi lengvą muskuso aromatą su nedidele vanilės užuominą. Šios serijos kvepalus galite naudoti tomis akimirkomis, kai norisi geresnio priėmimo ar bendravimo. Darbe, universitete ar tiesiog gerdami kavą su draugais. Būkite populiaresni, labiau pasitikėkite savimi ir pasiekite daugiau sėkmės darbe. Tepkite kvepalus ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio. Jei norite padidinti natūralią feromonų funkciją, tepkite šiek tiek žemiau bambos.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHR PHEROMONE PARFUM...

Kvepalai "MORNING GLOW" sukurti moterims, gaivaus gėlių aromato, tinkami ramiai nešioti dieną. Idealiai tinka einant į universitetą, darbą ar eiti išgerti su draugais į kavinę. Šie kvepalai palengvins darbą ir socialinius santykius, būsite daug charizmatiškesni. Kvepalus reikia tepti ant riešų, už ausų ir šalia raktikaulio. Jei norite padidinti natūralią feromonų funkciją, pakaks užtepti šiek tiek žemiau bambos.

4.9 42
EYE OF LOVE - EOL PHEROMONE PARFUM...

Vyriški kvepalai "CONFIDENCE", idealiai tinka naudoti visą dieną. Jis turi lengvą muskuso aromatą su nedidele vanilės užuominą. Šios serijos kvepalus galite naudoti tomis akimirkomis, kai norisi geresnio priėmimo ar bendravimo darbe, universitete ar tiesiog gerdami kavą su draugais. Galite būti populiaresni, saugesni ir sėkmingesni.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER BLACK DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, sukurtas pritraukti moterį. Aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus vyriškas kvapas ir nenugalimas patrauklumas. Užtepkite ant kaklo ir riešų, didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškame bei lengvame stikliniame kelioninio formato inde su 10 ml purškikliu.

4.9 42
EYE OF LOVE - MATCHMAKER BLACK DIAMOND...

Elegantiškas feromoninio odekolono butelis su lengvu dizainu, sukurtas pritraukti vyrą. Aromate yra drąsus kedro, juodųjų serbentų ir citrinų mišinys su subtiliais ąžuolo, baltojo gintaro ir muskuso tonais. Labai švelnus ir saldus vyriškas kvapas ir nenugalimas patrauklumas. Užtepkite ant kaklo ir riešų, didžiausias poveikis pasireiškia praėjus maždaug 30 minučių po panaudojimo. Tepkite tiek kartų, kiek norite, ir tai visiškai tinka kasdieniam naudojimui. Pateikiamas gražioje pakuotėje ir diskretiškame bei lengvame stikliniame kelioninio formato inde su 10 ml purškikliu.

4.9 42
SECRETPLAY AFRODITA KŪNO DULKSNA 6 ML

Jausminga, moteriška kūno dulksna Afrodita, su natūraliu triufeliu, kuris išryškina jūsų seksualinį patrauklumą, padidina jūsų pasitikėjimą ir paverčia jus įdomesniu, viliojančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Triufelio biologinės dalelės, savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį. Būsite nenugalimas patrauklumas kiekvienam.

4.9 42
PHEROFEM EAU DE PARFUM WOMEN 15 ML

PHEROFEM EAU DE PARFUM WOMEN Cobeco PheroFem, tualetinis vanduo, išskirtinis ir jausmingas kvapas, įkvėptas natūralių feromonų poveikio. Nenuvaldomai pagundai, šiame unikaliame tualetiniame vandenyje, subalansuotas išskirtinių ingredientų derinys, turintis tokį patį viliojantį poveikį kaip ir feromonai.

4.9 42
500 COSMETICS PHIERO SECRET NATURAL...

"Phiero Secret", yra bekvapių medžiagų, veikiančių kaip moteriški lytiniai hormonai, derinys, didinantis seksualinį potraukį. Jis pagrįstas natūralia, patrauklia feromonų galia patraukti vyrų susidomėjimą. Jis neturi jokio kvapo, todėl gali būti derinamas su jūsų įprastais, mėgstamais kvepalais. Smegenys priima signalą, kai yra teigiamas dirgiklis, ir sukelia reakcijas, kurios išprovokuoja žmogaus trauką.

4.9 42
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK PURE PHEROMONE...

Žmonėms, kurie vertina diskretiškumą arba nori naudoti "NEXT GENERATION" feromonus kartu su mėgstamais kvepalais, paruošėme aukščiausios kokybės bekvapius preparatus, kurių sudėtyje yra didelė feromonų formulė. "PURE NEXT GENERATION" – tai aukščiausios kokybės gaminio, išbandyto laboratorijoje ir gaminamo griežtai prižiūrint ekspertams, garantija.

4.9 42
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK PHEROMONE KVEPALAI WOMAN 80ml
  • Išparduota
MIYOSHI MIYAGI NEW YORK WOMEN'S...

Šiuolaikinė moteris, tarsi mitinė sirena, vilioja vyrą tūkstančiais būdų, kartais tiesiog tam, kad nusivestų į savo miegamąjį, kartais tam, kad pasiliktų ilgiau... Nors yra nepriklausoma ir ryžtinga, ji ieško saugus prieglobsčio šalia savo svajonių vyro. Turėdami omenyje šias išskirtines moteris, sukūrėme "Miyoshi Miyagi NEXT" kvepalus su aktyviu, naujos kartos feromonų kompleksu.

4.9 42

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: