×
Filtrai

Suvaržymo žaidimai – tai bene populiariausi BDSM žaidimai, kurių metu yra apribojami partnerio (-ės) judesiai specialiai tam pritaikytomis priemonėmis bei sekso žaisliukais. Vieni iš jų, be jokios abejonės, yra lovų ir durų sekso diržai. Jų pagalba galėsite išbandyti dominuojančio ir paklūstančio roles bei paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur lovų ir durų sekso diržus galėsite įsigyti greitai, patogiai ir labai gera kaina. Įsitikinkite tuo patys!

Lovų ir durų sekso diržai

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)
Sekso diržas CALEX BOUNDLESS RED RESTRAINT

Saugokitės: „Boundless Bed Restraint“ - gali dar ilgai trukdyti jūsų vakarams! Šis suaugusiems skirtas žaislas yra su riešo ir kulkšnų rankogaliais, kuriuose yra "Velcro" stiliaus užsegimai ir universalūs užsegimai, užtikrinantys maksimalų komfortą ir suvaržymą. Labai tvirti, reguliuojami tvirtinimo dirželiai apgaubia beveik bet kokio dydžio lovos čiužinį. BDSM sekso žaislai, kaip viena iš populiarėjančių suaugusiems skirtų žaislų produktų kategorijų, sulaukė didžiulio malonumo gaminių bendruomenės augimo.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso diržas FETISH SUBMISSIVE SET OF HANDCUFFS AND...

Suvaldykite savo sekso porą su šiuo prabangiu lovos sekso diržų rinkiniu! Šie raiščiai leidžia sukurti visišką partnerio paklusnumą lovoje.  "Fetish Submissive", yra tobula BDSM kolekcija, kokybė ir atsparumas tinka bet kokiam žaidimui!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso diržas FETISH FANTASY FANTASY DELUXW DOOR SWING

Per kelias minutes, paprastas savo namų duris, paverskite meilės sūpuoklėmis su šiais neįtikėtinai ištaigingais, fantastiškais durų raiščiais. Mėgaukitės pozomis ir visą tai darykite lengvai, dėl paminkštinto sėdynės lopšio, patogių pakojų ir puikiai išdėstytų svirties rankenų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Suvaržymo sistemų įvairovė

Lovų ir durų sekso diržų asortimentas – platus, dėl to gali būti sunku apsispręsti, kuria iš šių priemonių reikėtų papildyti savo miegamojo kambarį. Visų pirmiausia, rekomenduojama nuspręsti, kaip norėsite naudoti pasirinktą suvaržymo sistemą – lovoje ar pritvirtintą prie durų. Priklausomai nuo to, diržų modeliai gali skirtis. Lovai skirtos šios sekso...

Suvaržymo sistemų įvairovė

Lovų ir durų sekso diržų asortimentas – platus, dėl to gali būti sunku apsispręsti, kuria iš šių priemonių reikėtų papildyti savo miegamojo kambarį. Visų pirmiausia, rekomenduojama nuspręsti, kaip norėsite naudoti pasirinktą suvaržymo sistemą – lovoje ar pritvirtintą prie durų. Priklausomai nuo to, diržų modeliai gali skirtis. Lovai skirtos šios sekso priemonės dažniausiai turi raiščius riešams ir kulkšnims, tuo tarpu durų sekso diržai dažnu atveju gali būti naudojami ir kaip sekso supynės

Rinkdamiesi šias suvaržymo priemones, būtinai atkreipkite dėmesį į jų kokybę bei į medžiagas, iš kurių yra pagaminti. Kokybiški, iš tvirtų medžiagų pagaminti diržai tarnaus kur kas ilgiau ir geriau atliks savo funkciją. Dažniausiai tam yra pasirenkamas nailonas, oda, poliesteris ar PU. Turėkite omenyje, jog visos prekės, esančios Glamonek.lt kataloge, yra itin kruopščiai atrinktos, todėl kad ir kuriuos diržus pasirinksite, tikrai nenusivilsite!

Saugus lovų ir durų sekso diržų naudojimas

Tam, kad sekso diržų naudojimas keltų malonumą, šias papildomas priemones būtina naudoti saugiai, pagal gamintojo rekomendacijas, o jų įsigijimui turėtų pritarti abu partneriai. Tad, prieš užsiimdami suvaržymo žaidimais, atvirai pasikalbėkite su antrąja puse ir aptarkite ribas, kurių nė vienas nenorėtų peržengti, bei fantazijas, kurias norėtumėte išpildyti. Taip pat rekomenduojama susitarti žodį ar tam tikrą gestą, kuris reikštų diskomfortą bei prašymą nebetęsti tam tikros seksualinės veiklos. 

Visuomet vadovaukitės sekso diržų gamintojo nurodytomis rekomendacijomis. Nuolat stebėkite ir pasidomėkite, ar partneriui (-ei) šių žaidimų metu yra patogu, ar diržai neveržia per stipriai bei ar nesutriko jo/jos kraujotaka. Visa tai stiprins ryšį ir pasitikėjimą tarp partnerių, o taip pat ir apsaugos nuo nemalonių pojūčių ar net psichologinių traumų.

Taigi, jei susidomėjote, lovų bei durų sekso diržus galite įsigyti internetu, iš Glamonek.lt internetinės parduotuvės. Čia šioms prekėms reguliariai taikoma akcija, kurios pagalba patinkantį sekso žaisliuką galėsite įsigyti dar mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: