×
Filtrai

BDSM žaidimai – tai aistrą ir intensyvius potyrius atnešantys užsiėmimai miegamojo kambaryje ir ne tik. Jei ir jūs visuomet norėjote juos išbandyti, tačiau vis tam neatrasdavote tinkamos progos, dabar tam yra puikus metas! Raiščiai kulkšnims – itin universali ir viena populiariausių BDSM priemonių, idealiai tinkanti vaidmenų ar suvaržymo žaidimams. Jie gali būti pačių įvairiausių dizainų ir medžiagų, iš kurių yra pagaminti, tad sau tinkamiausią modelį neabejotinai ras kiekvienas. Jei susidomėjote, geriausia vieta raiščius kulkšnims įsigyti internetu – Glamonek.lt. Čia gera kaina ir aukšta kokybė garantuota!

Raiščiai kulkšnims

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)
Raištis kulkšnims CALIFORNIA EXOTICS - EUPHORIA ANKLE CUFFS

Atraskite santūraus žaidimo patrauklumą su antrankiais iš Euphoria kolekcijos. Šiame rinkinyje yra dvi atramos kulkšnims - sukurtos stilingai ir funkcionaliai. Mėgaukitės komfortu su reguliuojamomis sagtimis ir prabangiu aksominiu interjeru, kartu su elegantiška veganiška oda. Universalūs užsegimai ir besisukantys D-žiedai suteikia lankstumo įvairioms pozoms. Neblunkančios metalinės detalės suteikia rafinuotumo. Patirkite pasitikėjimą, pasidavimą ir emocijas su antrankiais iš Euphoria kolekcijos, kur kiekvienas aksesuaras sukuria nepamirštamus pojūčius, ir erotinius tyrinėjimus.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Raištis kulkšnims BEGME BLACK EDITION PREMIUM ANKLE CUFFS...

Suvaržykite savo antrą pusę su šiais seksualiais, efektyviais ir patogiais raiščiais. Klasikinis aksesuaras jūsų vergijos žaidimams. Šie raiščiai turi elegantišką estetiką, kurios ieškote, taip pat, jie yra itin veiksmingi. Paminkštintas vidus užtikrina komfortą ir patogumą, kad ir kiek ilgai žaistumėte.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Raištis kulkšnims INTENSE FETISH - VEGAN LEATHER ANKLE CUFFS

Prekės ženklo "INTENSE FETISH" veganiški, odiniai kulkšnų raiščiai - yra kvietimas tyrinėti savo drąsiausius norus suaugusiųjų pasaulyje. Šie kulkšnų raiščiai buvo kruopščiai sukurti, kad derintų stilių ir funkcionalumą aksesuaruose, kurie panardins jus į aistros ir nuolankumo pasaulį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Raištis kulkšnims BEGME RED EDITION PREMIUM ANKLE CUFFS...

Suvaržykite savo meilę šiais seksualiais, efektyviais ir patogiais raiščiais. Klasikinis aksesuaras jūsų baudžiavos žaidimams, šie raiščiai idealiai tinka kulkšnims. "BEGME" raiščiai turi elegantišką estetiką, kurios ieškote, taip pat jie yra absoliučiai veiksmingi. Paminkštintas vidus užtikrina, kad raiščiai išliks patogūs, nesvarbu, kiek laiko bežaistumėte.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Raištis kulkšnims OHMAMA FETISH HASP-STYLE ANKLE RESTRAINTS

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekad anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Raištis kulkšnims FETISH SUBMISSIVE VEGAN LEATHER ANKLE...

"FETISH SUBMISSIVE" pristato pirmuosius veganiškos odos raiščius su metalu be nikelio! Suvaržykite savo porą su šiais seksualiais, efektyviais ir patogiais raiščiais. Klasikinis vergovės (BDSM) žaidimų aksesuaras. Šie raiščiai yra malonūs kūnui ir estetiški, be to jie yra visiškai veiksmingi. Paminkštintas dizainas garantuoja, kad jausitės patogiai, kad ir kiek ilgai žaistumėte.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kulkšnių raiščiai: ką reikia žinoti?

Raiščiai kulkšnims yra nuo BDSM neatsiejamas elementas, suteikiantis seksualiniam gyvenimui daugiau potyrių bei galimybę išbandyti naujas roles – ar tai būtų dominuojančio, ar paklūstančio. Šios sekso priemonės yra sukurtos taip, jog saugiai apribotų vieno partnerio (-ės) judėjimą, o kitam (-ai) suteiktų dar daugiau kontrolės. 

Kadangi...

Kulkšnių raiščiai: ką reikia žinoti?

Raiščiai kulkšnims yra nuo BDSM neatsiejamas elementas, suteikiantis seksualiniam gyvenimui daugiau potyrių bei galimybę išbandyti naujas roles – ar tai būtų dominuojančio, ar paklūstančio. Šios sekso priemonės yra sukurtos taip, jog saugiai apribotų vieno partnerio (-ės) judėjimą, o kitam (-ai) suteiktų dar daugiau kontrolės. 

Kadangi raiščiai kulkšnims yra gana universalus žaisliukas, jį galima naudoti žaidžiant vaidmenų, suvaržymo žaidimus, stiprinant tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą vienas kitu bei pildant vienas kito slapčiausias fantazijas. 

Kaip pasirinkti tinkamus raiščius kulkšnims?

Raiščiai kulkšnims gali būti labai įvairūs, todėl greitai pasirinkti, kurie iš jų geriausiai tiktų jums, gali būti gana sudėtinga. Kad būtų bent kiek paprasčiau, renkantis siūlome atkreipti dėmesį į keletą esminių faktorių:

  • Medžiaga. Raiščiai kulkšnims yra gaminami iš odos, metalo, PVC, nailono bei kitų panašių medžiagų. Įsitikinkite, jog medžiaga yra saugi žmogaus kūnui bei jog ji nedirgina odos. Ypatingai šis aspektas svarbus tiems žmonėms, kurie susiduria su įvairiomis alergijomis. 
  • Patirtis. Priklausomai nuo to, ar esate pradedantieji, ar jau pažįstami su BDSM žaidimais, skiriasi, kurie raiščiai kulkšnims jums būtų tinkamesni. Pradedantiesiems rekomenduojami iš minkštų medžiagų, pavyzdžiui, nailono ar poliesterio, pagaminti raiščiai, kurie yra patogesni. Tuo tarpu, patyrusieji gali išbandyti ir iš metalinių grandinių pagamintus sekso žaisliukus. 
  • Dydis. Raiščiai turėtų gerai priglusti prie kulkšnių, tačiau neveržti ir netrikdyti kraujotakos. Jei norite būti įsitikinę, jog jie idealiai tiks jums, rinkitės reguliuojamo dydžio raiščius. 
  • Kaina. Raiščių kulkšnims kainai didelę įtaką daro tokie veiksniai kaip: medžiagos, iš kurių yra pagaminti, ar yra reguliuojamo dydžio, kas yra jų gamintojas, koks yra jų dizainas. Gera žinia, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje reguliariai šioms prekėms yra taikoma papildoma akcija, leidžianti šiuos sekso žaisliukus įsigyti dar geresne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: