×
Filtras
Kaina
-
Spalva
Medžiaga
Atsparus vandeniui
Prekės ženklas
Pristatymas
CALEX SUPERSTRAP SUPER LAPAS
  • Išparduota
CALEX SUPERSTRAP SUPER SHEET šlapio...

Fantastiška raudona paklodė, pagaminta iš plaunamos, plastikinės medžiagos. Ši paklodė pavers jūsų lovą nuostabia seksualinių žaidimų aikštele. Puikiai tinka smagiai praleisti laiką su įvairiausiais aliejais, lubrikantais, grietinėle, vaisiais ir kt.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS XL LUBE TUBE...

Pakartotinai naudojamas, pakartotinai užpildomas ir lengvai valomas "XL Lube Tube", yra lubrikanto dozavimo vamzdelis, leidžiantis tiksliai sutepti... "XL Lube Tube", turi ploną kotą, užapvalintą galiuką ir vientisą korpusą, kad suteptumėte tik reikiamą vietą. Plonas vamzdelis turi dvi pirštų kilpas ir lengvai naudojamą stūmoklį, leidžiantį lengvai valdyti lubrikanto srautą. Tiesiog užpildykite tūbelę pasirinktu skysčiu arba tepalu ir naudokite ploną antgalį, kad kiekvieną kartą, į reikiamą vietą ileistumėte tobulą dozę. Šį vamzdelį lengva naudoti ir lengva valyti. Prieš ir po kiekvieno naudojimo, vamzdelio vidų ir išorę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu, tada dezinfekuokite universaliu žaislų valikliu.

  • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA FETISH PVC VANDENIUI ATPAŽINTI PATALYS
  • Išparduota
OHMAMA FETISH - DISPOSABLE PVC SHEETS...

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislų ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekad anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: