×
Filtras
Tūris (ml)
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Feromoniniai kvepalai vyrams – tai kvepalai, kurių sudėtis yra papildyta cheminiais junginiais, visame pasaulyje žinomais dėl savo savybės pritraukti priešingą lytį. Juos pasitelkia visi, kurie nori susilaukti daugiau dėmesio iš moterų bei greičiau užkariauti tos išrinktosios širdį. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, kvepalai su feromonais vyrams gali pasižymėti skirtingomis kvapų natomis – nuo medienos, prieskonių ar citrusinių vaisių, tad sau tinkamiausią aromatą nesunkiai išsirinks kiekvienas vyras. Jei susidomėjote ir norėtumėte apžiūrėti visą jų siūlomą asortimentą, tai padaryti galite Glamonek.lt elektroninės parduotuvės kataloge. Pirkti internetu – paprasta, greita, patogu, o neretai ir itin apsimoka!

Feromonai vyrams

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)
Feromonas vyrams 500 COSMETICS PHIERO NOTTE PERFUME WITH...

"Phiero Notte", yra feromoniniai kvepalai vyrams iš "Phiero" asortimento, susidedantys iš galingų feromonų (androstenono), kurie pritraukia moteris. Jo kokybė ir neprilygstamas kvapas padidins jūsų seksualinį pasitikėjimą ir savigarbą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams SECRETPLAY - APOLO NATURAL PHEROMONES...

Ar kada nors susimąstėte apie uoslės svarbą? Kartais mes neteikiame jamitiek svarbos, kiek turėtume, tačiau tinkami kvepalai dažnai yra geriausias ginklas, norint pabrėžti jūsų patrauklumą. Puikiai tinka gerai dovanai ar tiesiog palepinti save, nes jums patiks šis kvapas tiek, kad nenustosite uostyti. Moteriški, jausmingi aliejiniai kvepalai „Apolo“ su natūraliu seksualiniu atraktantu, išgautu iš triufelio, išryškina jūsų patrauklumą, padidina pasitikėjimą ir daro jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės triufelio dalelės savo aromatu natūraliai skatina lytinį potraukį.

  • Tūris (ml): 20, 50
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams 500 COSMETICS PHIERO NIGHT MAN PERFUME...

"Phiero Night Man", yra vieni iš vyriškų kvepalų iš "Phiero" asortimento, turintys 3 feromonus, kurie žadina priešingos lyties potraukį. Naujasis kvepalų formatas leidžia juos pasiimti bet kur ir naudoti bet kokia proga.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams INTIMATELINE FEMALE INSTINCT PHEROMONES...

"Female Instinct" – tai vyriški kvepalai su koncentruotu feromonų kvapu. Feromoniniai kvepalai skatina natūralų potraukį, padidindami juos besinaudojančių žmonių patrauklumą. Šie mechanizmai gimsta uoslės dėka, kuri, suvokdama nesąmoningus signalus, kylančius iš natūralių erotinių kvapų, veda į susijaudinimo būseną, didina moters troškimą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams MIYOSHI MIYAGI NEW YORK PURE PHEROMONE...

Žmonėms, kurie vertina diskretiškumą arba nori naudoti "NEXT GENERATION" feromonus kartu su mėgstamais kvepalais, paruošėme aukščiausios kokybės bekvapius preparatus, kurių sudėtyje yra didelė feromonų formulė. "PURE NEXT GENERATION" – tai aukščiausios kokybės gaminio, išbandyto laboratorijoje ir gaminamo griežtai prižiūrint ekspertams, garantija.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams EROS ART APHRODISIAC CHOCOLATE 20 ML

"Chocolat Eros-Art" kvepalai – tai šokolado, Brazilijos ir ambros natų aromatas, derinamas su karamele ir muskusu. Tai kitoks kvapas, kupinas jausmingumo ir erotiškumo, galintis pernešti per maksimalias libido išaukštinimo bedugnes...  "Chocolat Eros-Art" – tai kvepalai, sukurti moterims ir vyrams, kurie rūpinasi niuansais ir smulkiomis detalėmis, kurios intriguoja šių dienų moters ir vyro kūną, jausmingą, emocinę pusę. Naujas, viliojimo būdas, kuris sužadina aistringą seksualinį apetitą. Tai originalu, labai jausminga ir žinoma linksma.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OBSESSIVE – VYRŲ YPAČ STIPRIŲJŲ FEROMONŲ KVEPALAI 10 ml
  • −15%
  • Išparduota
Feromonas vyrams OBSESSIVE FOR MEN EXTRA STRONG PHEROMONE...

Kažkas visiškai naujo, beprotybė, supakuota stilingame buteliuke – tai aromatas, kuris priverčia moteris klauptis ant kelių! Itin vyriški ir viliojantys kvepalai su nuotaikingu temperamentu. Citrusai, pasislėpę natose, suteikia visišką gaivą, o širdies natos suskamba jūriniais akcentais su muskato riešuto kvapu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Feromonas vyrams EROS-ART FEROMAN 20 ML

Dėl "Ferowoman", priešingos lyties atstovams kyla nenugalimas seksualinio erotinio kontakto troškimas, stimuliuojantis visus jūsų pojūčius. Feromonai yra biologinės kilmės, galinčios suaktyvinti priekinę žmogaus hipofizės skilties dalį. Kvapas išskiria hormonus, reikalingus pažadinti uoslę, bei latentinius, seksualinius ir geidulingus dirgiklius.

  • Tūris (ml): 20, 50
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Feromoninių kvepalų privalumai

Daugelis žino, jog feromoniniai kvepalai vyrams – tai priemonės, kurios yra papildytos cheminiais junginiais, feromonais, kuriuos natūraliai išskiria mūsų kūnas. Tačiau kuo feromoniniai kvepalai yra tokie ypatingi? Štai, keli pagrindiniai privalumai: 

  • Didinamas vyro patrauklumas. Tokių kvepalų sudėtyje yra randami vyrams būdingi feromonai...

Feromoninių kvepalų privalumai

Daugelis žino, jog feromoniniai kvepalai vyrams – tai priemonės, kurios yra papildytos cheminiais junginiais, feromonais, kuriuos natūraliai išskiria mūsų kūnas. Tačiau kuo feromoniniai kvepalai yra tokie ypatingi? Štai, keli pagrindiniai privalumai: 

  • Didinamas vyro patrauklumas. Tokių kvepalų sudėtyje yra randami vyrams būdingi feromonai - androstenonas ir androsteronas, kurie veikia moteriškos lyties atstoves, jas gundo ir vilioja. Būtent dėl to šie kvepalai gali padidinti vyro patrauklumą moterų tarpe, ypač romantinėse situacijose. 
  • Didinamas pasitikėjimas savimi. Taip pat feromoniniai kvepalai vyrams didina jų pasitikėjimą savimi, leidžia jiems jaustis patrauklesniems ir charizmatiškesniems. Visa tai prisideda prie didesnio užtikrintumo ir komforto net ir žmonių minioje. 
  • Geresnė nuotaika. Ne paslaptis, jog kvapai gali teigiamai veikti nuotaiką. Ne išimtis ir feromoniniai kvepalai, kurie gali būti sudaryti iš pačių įvairiausių kvapų natų. Dėl to pasirinkite tokius, kurie jums tiktų ir atspindėtų jūsų asmenybę. 
  • Daugiau aplinkinių moterų dėmesio. Jei norite susilaukti daugiau aplinkinių moterų dėmesio, pasitelkite feromoninius kvepalus vyrams. Jų pagalba tikrai neliksite nepastebėtas bei pats to nejausdamas skleisite žinutę, jog esate stiprus ir tvirtas. 

Taigi, kaip galite matyti, feromoniniai kvepalai vyrams pasižymi tikrai ne vienu privalumu. Įsitikinkite jais patys ir įsigykite šiuos kvepalus internetu, iš Glamonek.lt internetinės parduotuvės. Be viso to, kad visas rinkimosi procesas būtų kaip įmanoma efektyvesnis, siūlome pasinaudoti specialiu filtravimo įrankiu, kurio pagalba visus kvepalus, esančius kataloge, akimirksniu surūšiuosite pagal kainą, tūrį bei prekės ženklą. 

Kada ir kaip naudoti feromoninius kvepalus vyrams?

Stiprūs feromonai nėra tai, ką rekomenduojama naudoti visais gyvenimo atvejais. Jie yra idealus pasirinkimas, jei norite pasikvėpinti, ruošdamiesi į vakarėlį, pasimatymą ar kitą neoficialų renginį, kur yra tikimybė užmegzti romantinius santykius. Visgi, feromoninių kvepalų vyrams nerekomenduojama naudoti darbo ar kitoje oficialioje aplinkoje, tokiose viešose įstaigose, kaip ligoninėse ar mokyklose, universitetuose. Tai labai svarbu, norint išlaikyti profesionalumą ir pagarbą aplink esantiems žmonėms. 

Taip pat, turėkite omenyje, jog nemaža dalis feromoninių kvepalų yra gana didelės koncentracijos, todėl jų nereikėtų padauginti. Pradėkite vos nuo kelių papurškimų, o tuomet, jei yra poreikis, jų kiekį galite padidinti. 

Tad, jei susidomėjote ir norėtumėte savo kvepalų kolekciją papildyti feromoniniais kvepalais vyrams, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų elektroninės parduotuvės Glamonek.lt kataloge. Čia šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma papildoma akcija, kurios pagalba norimus kvepalus galėsite įsigyti dar mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: