×
Filtras
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Prezervatyvai, atitolinantys ejakuliaciją – tai apsaugos priemonės nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiškai plintančių ligų, kurios yra puikus pasirinkimas vyrams, susiduriantiems su priešlaikine ejakuliacija. Nors iš pirmo žvilgsnio tai – tik maža detalė, tačiau ji vyrams gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo seksualinio akto metu bei pagerinti intymaus gyvenimo kokybę. Jei susidomėjote ir norėtumėte detaliau susipažinti su visu jų siūlomu asortimentu, pasižvalgykite Glamonek.lt elektroninės parduotuvės kataloge, kur šiems prezervatyvams neretai yra taikoma akcija, leidžianti norimą produktą įsigyti dar mažesne kaina nei įprastai. 

Atitolinantys ejakuliaciją prezervatyvai

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)
CONTROL NONSTOP DOTS AND LINES CONDOMS...

Dryžuotas prezervatyvas, pagamintas iš skaidraus, natūralaus latekso, suteptas ir anatomiškai prigludęs, turintis benzokaino sulėtinantį poveikį. Jo paviršius su grioveliais, viduje ir išorėje, remiantis stabdančiu poveikiu, maksimaliai prailgina stimuliaciją ir malonumą.

4.9 42

Kokios medžiagos garantuoją uždelsiančių prezervatyvų veikimą?

Veiksmingiausi, geriausi prezervatyvai, atitolinantys ejakuliaciją, yra tie, kurių vidinė pusė yra sutepta lubrikantu, kurio sudėtyje yra benzokaino arba lidokaino. Tai – vietiniai anestetikai, kurie yra žinomi kaip atitolinantys vyro ejakuliaciją. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, šių medžiagų koncentracija gali...

Kokios medžiagos garantuoją uždelsiančių prezervatyvų veikimą?

Veiksmingiausi, geriausi prezervatyvai, atitolinantys ejakuliaciją, yra tie, kurių vidinė pusė yra sutepta lubrikantu, kurio sudėtyje yra benzokaino arba lidokaino. Tai – vietiniai anestetikai, kurie yra žinomi kaip atitolinantys vyro ejakuliaciją. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, šių medžiagų koncentracija gali būti skirtinga, todėl ją reikėtų rinktis pagal tai, su kokio rimtumo problema susiduriate. 

Jei domina šie prezervatyvai internetu, geriausia vieta juos įsigyti – Glamonek.lt elektroninė parduotuvė, kur pirkti paprasta, greita ir visiškai saugu. Mūsų asortimentą sudaro tik kruopščiai atrinkti prezervatyvai, pasižymintys gera kaina ir išskirtine kokybe. 

DUK

Ar ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai yra saugūs sveikatai?

Taip, ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai yra visiškai saugūs vyro sveikatai. Visgi, norint pačių geriausių rezultatų, svarbu laikytis gamintojo nurodytų naudojimo rekomendacijų. Reikėtų turėti omenyje, jog kai kurie vyrai gali būti alergiški šių prezervatyvų sudėtyje esančioms medžiagoms, todėl, prieš naudojant šią apsaugos priemonę, rekomenduojama ją priliesti prie odos ir patikrinti, ar neatsiranda nepageidaujama odos reakcija – paraudimas, niežulys, jautrumas ar kitas dirginimas. 

Kuriam laikui uždelsiantys prezervatyvai gali prailginti lytinį aktą?

Kadangi uždelsiantys prezervatyvai iš vidinės pusės yra sutepti lubrikantu, kurio sudėtyje yra vietinių anestetikų – lidokaino arba benzokaino, jie laikinai sumažina penio jautrumą ir apsaugo jį nuo per didelės stimuliacijos. Reikia suprasti, jog tikslaus laiko, kiek šie prezervatyvai prailgins jūsų lytinius santykius, pasakyti neįmanoma, kadangi tai priklauso nuo individualios situacijos. Kaip bebūtų, teigiama, jog šios apsaugos priemonės gali pailginti seksualinį aktą net iki 15 minučių. 

Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir jau dabar įsigykite šiuos prezervatyvus iš Glamonek.lt. Taip jų veiksmingumu galėsite įsitikinti patys. Jei domina prezervatyvai pigiau, turėkite omenyje, jog mūsų elektroninėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma akcija. Jos pagalba norimus produktus galėsite įsigyti kur kas mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: