×
Filtras
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Internetu galite įsigyti Durex bei Uniq moteriškus prezervatyvus iš glamonek.lt. Ši kontracepcijos priemonė yra alternatyva įprastiems prezervatyvams bei suteikia apsaugą nuo LPL (lytiškai plintančių ligų) ir neplanuoto nėštumo. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose pavyks rasti naudingos informacijos ir sužinoti, kuo ypatingi visi prezervatyvai moterims. Atkreipkite dėmesį ir į tai ar nevyksta akcija. Jos metu pažymėtos prekės kainuos dar pigiau ir moteriški prezervatyvai bus dar prieinamesni. Be to, jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje.

Moteriški prezervatyvai

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)
DUREX NATURALS PLONI PREzervatyvai NATURAL LUBE 10 VIENETŲ
  • Išparduota
DUREX NATURALS THIN CONDOMS NATURAL LUBE...

Durex Naturals, yra puikūs prezervatyvai su natūraliu lubrikantu, sukurti specialiai moterims. Jie suteikia sklandų ir malonų potyrį analinio, oralinio ir vaginalinio sekso metu. Mūsų natūralūs prezervatyvai yra tokio pat storio kaip Durex Sensitive Soft prezervatyvai ir juose nėra dirbtinių spalvų ar aromatų. Jie taip pat patikrinti dermatologiškai.

4.9 42
UNIQ AIR LATEX BE LATEKSO MOTERIŠKAI 3 VIENETAI
  • Išparduota
UNIQ AIR LATEX FREE FEMALE CONDOM 3 UNITS

"Uniq Air", yra naujos rūšies prezervatyvai, sukurti moterims, norinčioms perimti dominavimą į savo rankas. Moteriški prezervatyvai sukurti taip, kad liktų makštyje ir apsaugotų nuo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų. Moteriški prezervatyvai yra be spermicidų ir suderinami su lubrikantų. "Uniq Air" moteriški prezervatyvai, yra labai patogūs ir gali būti naudojami net menstruacijų metu. O geriausia yra tai, kad mylimasis net nepastebės, kad jį nešiojate.

4.9 42
UNIQ LADY CONDOM LATEX FREE FEMALE...

"Uniq Lady" yra ypač atsparūs, hipoalerginiai, moteriški prezervatyvai, pagaminti iš medžiagos be latekso "Resin AT-10". "Uniq Lady", sukurtas siekiant maksimalaus malonumo ir užtikrinti jūsų saugumą, lyginant su kitais prezervatyvais. Nebereikia jaudintis dėl to, kad vyrai neužsideda prezervatyvo – naudokite savo. Užsidėjusi "Uniq Lady" prezervatą – to nepajusite nei jūs, nei jūsų partneris. Jis matys tik seksualius nėrinius, apvyniotus aplink jūsų šlaunis.

4.9 42

Moteriškų prezervatyvų savybės

Moteriški prezervatyvai - tai barjerinės kontracepcijos ir apsaugos nuo lytiškai plintančių ligų (LPL) metodas. Jis skirtas naudoti moterims.

Paprastai, prezervatyvai, kurie yra moteriški, būna pagaminti iš nitrilo - minkštos, plonos ir patvarios medžiagos. Kitaip nei vyriški, kurie maunami ant varpos, moteriški prezervatyvai dedami į makštį ir...

Moteriškų prezervatyvų savybės

Moteriški prezervatyvai - tai barjerinės kontracepcijos ir apsaugos nuo lytiškai plintančių ligų (LPL) metodas. Jis skirtas naudoti moterims.

Paprastai, prezervatyvai, kurie yra moteriški, būna pagaminti iš nitrilo - minkštos, plonos ir patvarios medžiagos. Kitaip nei vyriški, kurie maunami ant varpos, moteriški prezervatyvai dedami į makštį ir turi lanksčias dalis abiejuose galuose. Viena iš jų yra uždarame gale, kad prezervatyvas laikytųsi, įdėtas į makštį.

Juos galima įsidėti likus net aštuonioms valandoms iki lytinio akto, taip užtikrinant patogumą. Moteriški prezervatyvai taip pat dengia dalį išorinių lytinių organų, todėl gana efektyviai apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Tai – puiki alternatyva moterims, kurios nori arba kurioms reikia nehormoninių kontracepcijos metodų.

Ar galima moteriškus ir vyriškus prezervatyvus naudoti kartu?

Moteriškas prezervatyvasi ir tinkamas jo naudojimas – instrukcijos bei seksologai aiškiai apibrėžia, kad moteriškų ir vyriškų prezervatyvų negalima naudoti kartu.

Naudojant abi priemones vienu metu, gali atsirasti trintis tarp prezervatyvų, todėl padidėja rizika, kad vienas arba abu prezervatyvai gali plyšti arba nuslysti.

Norint veiksmingos apsaugos, rekomenduojama naudoti arba moterišką, arba vyrišką prezervatyvą, bet ne abu vienu metu. Kiekvieno tipo prezervatyvai, jei naudojami teisingai ir atskirai, labai aukštu efektyvumu apsaugos nuo nėštumo ir LPL.

Kaip naudoti moterišką prezervatyvą?

  • Atidarykite pakuotę. Atsargiai atidarykite moteriškų prezervatyvų pakuotę. Tam nenaudokite aštrių daiktų.
  • Raskite patogią padėtį. Galite vieną koją užsikelti ant kėdės, pritūpti, sėdėti arba atsigulti.
  • Įdėkite prezervatyvą į makštį. Laikykite uždarą prezervatyvo galą rankoje ir suspauskite vidinį žiedą. Švelniai įkiškite jį į makštį, panašiai kaip tamponą.
  • Įsitikinkite, kas jis gerai įdėtas. Prezervatyvą stumkite į makštį, kol jis priglus prie gimdos kaklelio. Išorinis žiedas turi likti už makšties ribų.
  • Lytinių santykių metu. Jokių papildomų rūpesčių neturėtų būti. Galite padėti partneriui įeiti, kad užtikrintumėte, jog viskas vyksta saugiai ir tinkamai.
  • Po lytinio akto. Pasukite išorinį žiedą, kad sperma liktų prezervatyve, ir švelniai jį ištraukite.
  • Tinkamai išmeskite. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšliadėžę. Nemeskite jo į tualetą.

D.U.K.

Ar moteriškas prezervatyvas taip pat efektyviai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo?

Moteriški prezervatyvai, kaip rodo atsiliepimai ir statistika, veiksmingai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo. Kai moteriški prezervatyvai naudojami idealiai, jų veiksmingumas siekia 95 %.

Palyginimui, vyriškų prezervatyvų veiksmingumas idealiomis sąlygomis yra 98 %.

Koks skirtumas tarp vyriško ir moteriško prezervatyvo?

Pagrindinis vyriškų ir moteriškų prezervatyvų skirtumas yra jų dizainas ir naudojimas. Vyriški prezervatyvai maunami ant sukietėjusios varpos, o moteriški prezervatyvai dedami į makštį. Vyriški paprastai gaminami iš latekso, o moteriški - iš nitrilo.

Visgi abiejų priemonių paskirtis ta pati - apsaugoti nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: