×
Filtras
Savybės
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

O kas sakė, kad prezervatyvai turi būti nuobodūs ar vienodi? Control, Durex ir Pasante jums siūlo maksimaliai daug malonumo ir jaudulio. Glamonek.lt elektroninėje parduotuvėje kiekvienas norintis gali internetu įsigyti įvairių dydžių, savybių ir tipų stimuliuojančius prezervatyvus. Prekių puslapiuose rasite daugiau informacijos apie prezervatyvų kiekį pakuotėje ir jų savybes, ypatumus. Atkreipkite dėmesį ar netaikoma akcija, nes jos metu šias priemones pavyks nusipirkti dar geresne kaina nei įprastai. Rinkitės sau patinkančius sargius ir džiaukitės greitu pristatymu visoje Lietuvoje.

Stimuliuojantys prezervatyvai

Rodoma 1-17 iš 17 prekės(-ių)
Stimuliuojantys prezervatyvai CONTROL ADAPTA CONDOMS 24 UNITS

Ypatingas „Control Adapta Senso“ dizainas, leidžia puikiai prisitaikyti prie penio, todėl jūsų seksualiniai santykiai tampa labiau įtraukiantys. Dar plonesnis storis, padidina jautrumą lytinių santykių metu. "Control Adapta Senso", yra aukščiausios kokybės natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvas, plonas, lygus, anatomiškas, nelygiagrečiais kraštais, skaidrus ir suteptas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Stimuliuojantys prezervatyvai CONTROL SPIKE CONDOMS WITH CONICAL...

„Control Spike“, suteikia moterims papildomo malonumo, dėl kūginių taškų, išdėstytų palei išorinį prezervatyvo paviršių. Didesnės apimties taškai, kad galėtumėte mėgautis intensyvesniais ir malonesniais santykiais su savo partneriu. Šio prezervatyvo naudojimas gali sukelti dirginimą, naudokite papildomą lubrikantą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Stimuliuojantys prezervatyvai CONTROL XTRA DOTS 12 UDS

Įdomiausias ir drąsiausias valdymo diapazonas. Dėl savo specialaus dizaino, tepimo ar novatoriškų, strategiškai išdėstytų taškų ir griovelių, bei tekstūrų, šis asortimentas yra tinkamiausias tiems, kurie nori patirti intensyviai jaudinančius pojūčius.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Stimuliuojantys prezervatyvai DUREX INTENSE ORGASMIC 12 UNITS

Durex Intense prezervatyvai, padeda pagerinti seksą abiems, didina susijaudinimą ir malonumą. Šie prezervatyvai yra sutepti stimuliuojančiu geliu, kuris padidina jos intymių vietų jautrumą ir sukelia šildantį, vėsinantį ar dilgčiojimo pojūtį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Stimuliuojančių prezervatyvų savybės – kuo jie skiriasi?

Stimuliuojantys prezervatyvai nuo įprastų skiriasi savo forma ir savybėmis. Pats žodis stimuliuojantys, kuris yra pavadinime, nurodo, kad sueities metu šis prezervatyvas gali suteikti papildomą stimuliaciją. Į šią kategoriją patenkančios priemonės turi savo unikalias savybes. Stimuliuojantys prezervatyvai gali būti su:...

Stimuliuojančių prezervatyvų savybės – kuo jie skiriasi?

Stimuliuojantys prezervatyvai nuo įprastų skiriasi savo forma ir savybėmis. Pats žodis stimuliuojantys, kuris yra pavadinime, nurodo, kad sueities metu šis prezervatyvas gali suteikti papildomą stimuliaciją. Į šią kategoriją patenkančios priemonės turi savo unikalias savybes. Stimuliuojantys prezervatyvai gali būti su: briaunelėmis, ranteliais ir taškeliais, dengti minkštais šereliais, briaunelėmis ir ne tik. Prezervatyvai su gumbeliais, iškilumais ar kitoms savybėmis papildomai stimuliuoja jūsų partnerio kūną po to, kai įsiskverbiate. Net ir maži, subtilūs skirtumai gali lemti labai didelius pokyčius ir atnešti visiškai naujus malonumus.

Įprasti prezervatyvai turi lygų ir vienodą paviršių, kuris papildomai nestimuliuoja nei makšties kanalo, nei išangės (priklausomai nuo to, kokiu seksu užsiimate). Šios stimuliacijos gali padidinti malonumą, palengvinti siekį patirti orgazmą bei leidžia labiau mėgautis seksu.

Kokios kliūtys neleidžia moterims patirti orgazmo?

Daugumai moterų, sueities metu patirti orgazmą yra daug arba bent jau pastebimai sudėtingiau nei vyrams. Statistikos duomenimis, sekso metu moteris orgazmą patirs bent kelis kartus rečiau nei vyras. Yra keletas kliūčių, galinčių trukdyti pasiekti patį didžiausią malonumą. Supratus šias kliūtis, tiek moterims, tiek jų partneriams galima padaryti tinkamus veiksmus, kad pavyktų pakylėti seksualinio gyvenimo kokybę.

Kliūtys:

  • Pscihologiniai faktoriai. Nerimas, stresas ar nepasitikėjimas savo pačios kūnu gali turėti didelės įtakos moters gebėjimui atsipalaiduoti ir mėgautis bet kokios formos sueitimi. Mintyse išsivystančios kliūtys gali iššaukti vadinamąjį psichologinį bloką, dėl kurio sunku pasiekti orgazmą, nes kūnas visada yra įsitempęs, mintys negali koncentruotis į seksą.
  • Nepakanka stimuliacijos. Daugeliui moterų reikia nemažai seksualinės stimuliacijos, kuri neapsiriboja vien tik įsiskverbimais. Nemažai daliai moterų maloniausias sensacijas sukelia ne makšties kanalo, o klitorio stimuliacija. Nepakankama klitorio stimuliacija akto metu gali tiesiog neprivesti prie orgazmo.
  • Komunikacijos stoka. Pastebima, kad moters orgazmui žymiai didesnę įtaką turi chemija su partneriu. Abipusis pasitikėjimas, kūno kalbos pažinimas ir galimybė atvirai komunikuoti labiausiai atpalaiduoja. Tad, jei poroje trūksta atviro bendravimo apie seksualinius pageidavimus ir troškimus arba nėra stiprios chemijos, reikia šioje srityje labiau pasistengti. Dialogas, aiški kūno kalba bei atvirumas tikrai palengvins malonumų siekimą abiems pusėms.
  • Fizinės problemos arba sveikata. Tam tikros diagnozės, vaistai ar hormonų pokyčiai gali turėti labai pastebimą įtaką libido ir gebėjimui patirti orgazmą. Smarkiai neigiamą poveikį turi ir makšties sausumas, tad nedvejokite naudoti daugiau lubrikanto.

Seksologai pataria moterims koncentruotis į aiškų komunikavimą dėl to, kas patinka ir to, ko jos nori sekso metu. Na, o vyrams patariama galvoti daugiau apie partnerės kūną bei skatinti ją atsiskleisti, skatinti atvirumą. Tai tikrai padės dažniau pasiekti orgazmą.

Su kokiu lubrikantu galima naudoti stimuliuojančius prezervatyvus?

Tiek įprasti, tiek stimuliuojantys prezervatyvai su gumbeliais, spygliukais ir šereliais, daugiausiai gaminami iš lateksu. Dėl to čia tinka bet koks lubrikantas, tik ne aliejaus pagrindo priemonė. Pastarosios gali pakenkti prezervatyvo vientisumui bei padidinti plyšimo riziką.

Net ir tada, kai naudojate stimuliuojančius prezervatyvus, vis tiek rekomenduojama naudoti lubrikantą. Taip užsitikrinsite saugumą, padidinsite malonumą ir moters patiriamo orgazmo tikimybę.

Vandens ir silikono pagrindo lubrikantai yra geriausiai suderinami su šiais prezervatyvais. Vandens pagrindo priemonės pačios populiariausios dėl savo, pakankamai natūralaus pojūčio ir lengvo valymo. Juos saugu naudoti su visų tipų prezervatyvais ir jie idealiai tinka turintiems jautrią odą.

Silikono pagrindo lubrikantai vertinami dėl to, kad ilgai išsilaiko, turi šilkinę, švelnią tekstūrą, galinčią nemenkai padidinti malonumą, ypač tada, jei žaidimai trunka ilgai. Silikono pagrindo priemones taip pat saugu naudoti su visų tipų prezervatyvais, įskaitant stimuliuojančius.

Pagrindinės stimuliuojančių prezervatyvų savybės

Nors stimuliuojantys prezervatyvai daugiausiai orientuoti į moters arba gavėjo patiriamą malonumą, tačiau šildantys ir šaldantys sargiai gali džiuginti ir jį užsidėjusį vyrą.

Stimuliuojantys prezervatyvai turi tekstūruotą paviršių, kuriame gali būti iškilusios briaunelės, ranteliai, ūseliai, šereliai, strijos (stimuliuojančios dalys gali būti vadinamos labai įvairiai). Pačių rantelių forma ir išdėstymas nėra atsitiktinis. Gamintojas juos išdėsto strategiškai taip, kad sueities metu, jie efektyviai stimuliuotų makšties ar išangės kanalą lytinio akto metu.

Kitos aktualios savybės labai priklauso nuo pasirinkto produkto. Informaciją apie tai rasite atsidarę produkto puslapį.

Keli patarimai perkančius stimuliuojančius prezervatyvus internetu

Jeigu jus domina tokio tipo sargiai, turime jums keletą patarimų, į kuriuos verta atsižvelgti prieš perkant:

  • Kiekvienas produktas gali turėti skirtingus rantelius, iškilumus, strijas ir ne tik. Siūlome išbandyti ne vieną variantą, kad žinotumėte, kas jūsų partnerei patinka labiausiai.
  • Atkreipkite dėmesį į informaciją prekės puslapyje, kad žinotumėte kiek sargių yra pakuotėje bei ko iš jų tikėtis.
  • Atsižvelkite į prezervatyvų dydį, jeigu norite didesnių arba mažesnių matmenų.
  • Nepamirškite, kad su šiais prezervatyvais vis tiek galite naudoti sekso žaislus, kad malonumas būtų dar didesnis.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: