×
Filtras
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Jeigu norite saugiai mėgautis analiniu ar įprastu seksu, jums reikalingi geriausi, saugūs prezervatyvai. Šioje glamonek.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje rasite Control, Durex, Pasante ar kitų gamintojų, storesnius prezervatyvus, daugiausiai skirtus saugiai analinei sueičiai. Internetu jūs galite patogiai, diskretiškai ir greitai išsirinkti geriausią variantą, jį užsisakyti bei visada po ranka turėti priemonių, kurios padės jausti didžiausią malonumą. Atkreipkite dėmesį į tai, ar ne vyksta akcija. Jos metu pažymėti prezervatyvai analiniam seksui pasižymės dar žemesne kaina.

Saugūs/analiniai prezervatyvai

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Analiniai prezervatyvai: patogumas ir saugumas intymumo metu

Ypač stori prezervatyvai yra skirti bei dažniausiai būna rekomenduojami analinei sueičiai. Jie yra specialiai sukurti taip, kad užtikrintų didesnį saugumą ir komfortą intymumo metu.

Storesni prezervatyvai yra mažiau linkę plyšti, o tai yra labai svarbus veiksnys, užtikrinantis apsaugą, nes analinio sekso metu dar...

Analiniai prezervatyvai: patogumas ir saugumas intymumo metu

Ypač stori prezervatyvai yra skirti bei dažniausiai būna rekomenduojami analinei sueičiai. Jie yra specialiai sukurti taip, kad užtikrintų didesnį saugumą ir komfortą intymumo metu.

Storesni prezervatyvai yra mažiau linkę plyšti, o tai yra labai svarbus veiksnys, užtikrinantis apsaugą, nes analinio sekso metu dar svarbesniais faktoriais pasidaro lubrikacija ir saugumas. Dėl to, kad pritaikomi analiniam seksui, jie dažnai būna su didesniu lubrikanto kiekiu.

Šie prezervatyvai gaminami taip, kad atlaikytų didesnę trintį. Tačiau net ir dėl to, kad turi storesnes sieneles, analiniai prezervatyvai vis dar gali suteikia didelį malonumą ir pernelyg smarkiai nemažina jautrumo, tad malonumo aukoti dėl saugumo nereikės.

Jeigu norite maksimalaus saugumo, net ir geriausi prezervatyvai prieš analinį seksą turėtų būti ir papildomai, gausiai lubrikuojami. Taip tikrai sumažinsite trintį bei išvengsite diskomforto.

Storesnio, saugesnio latekso sluoksnio ir pakankamo lubrikanto kiekio derinys užtikrina saugesnę ir malonesnę patirtį abiem partneriams.

Analinių prezervatyvų privalumai ir svarba

Analiniai prezervatyvai yra labai svarbūs praktikuojant saugų seksą. Tokio tipo prezervatyvai, kuriuos patrauklia kaina galite pirkti internetu, turi daug privalumų:

 • Patvarumas. Specialiai sukurtas sargis yra storesnis už įprastą, todėl sumažėja plyšimo rizika.
 • Apsauga nuo lytiškai plintančių infekcijų. Prezervatyvas saugo nuo įvairiu LPI, LPL, įskaitant ŽIV, kuris gali būti perduodamas analinio sekso metu.
 • Apsauga nuo prezervatyvo nuslydimo. Storesni prezervatyvai gaminami taip, kad būtų galima išvengti išslydimo, kas yra dažna problema analinio sekso metu.
 • Higiena. Su tokia apsauga galite mėgautis ne tik karštais, pikantiškais malonumais, bet ir jaustis užtikrinti dėl higienos, švaros.
 • Suderinamumas su lubrikantais. Šie sargiai gali būti naudojami su papildomu lubrikanto sluoksniu, kuris labai pravers ir yra kone būtinas saugiam ir maloniam analiniam seksui.
 • Tinka visiems. Tokie sargiai tinka tiek heteroseksualioms, tiek homoseksualioms poroms.
 • Ramybė. Suteikia ramybę abiem partneriams, nes jie gali atsipalaiduoti ir galvoti tik apie malonumą žinodami, jog apsauga – pasirūpinta.  

Kaip naudojami analiniai prezervatyvai?

Iš esmės, visi geriausi prezervatyvai analiniam seksui yra naudojami taip pat, kaip ir kiti šios rūšies produktai. Jie turi būti užmaunami ant erekcijos būsenoje esančios varpos ir tada galima pradėti sueitį. Svarbu paminėti ir tai, kad su analiniais prezervatyvais galima naudoti ir įvairius žaisliukus.

Primename svarbiausius patarimus ir aspektus apie sargių naudojimą analiniam seksui:

 • Visada rekomenduojame rinktis tik specialiai analiniam seksui skirtus prezervatyvus, kurie būna storesni ir patvaresni.
 • Prieš naudodami įsitikinkite, kad prezervatyvo galiojimo laikas nepasibaigęs, o pakuotė nepažeista.
 • Pakuotę atidarykite atsargiai ir tam nenaudokite aštrių daiktų, pavyzdžiui, dantų ar nagų, jie gali suplėšyti prezervatyvą.
 • Ištrauktą sargį užmaukite ant varpos.
 • Vandens arba silikono pagrindo lubrikantu gausiai patepkite prezervatyvo išorę, bei aplink išangę. Analinis audinys neturi natūralaus lubrikanto, todėl papildomas sutepimas labai svarbus, kad prezervatyvas nesutrūktų ir, kad gavėjas nejaustų diskomforto.
 • Viso lytinio akto metu išlikite budrūs ir palaikykite tinkamą slidumą. Jei reikia, užtepkite daugiau lubrikanto.
 • Visada naudokite naują prezervatyvą ir pakeiskite jį, jeigu iš analinio, keičiate į vaginalinį ar oralinį seksą.

Kai žinote, kaip naudoti, dabar galite patogiai įsigyti prezervatyvus labai patrauklia kaina, diskretiškai ir greitai.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: