×
Filtrai

Analinis dušas arba kitaip klizmos - tai neatsiejama analinių žaidimų dalis. Jų pagalba galima tinkamai pasiruošti analinei stimuliacijai ir užtikrinti maksimalią higieną. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, šios priemonės savo dizainu, veikimo principu ir dydžiu gali skirtis, tad kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią variantą. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje. Visi analiniai dušai, esantys kataloge, yra kruopščiai atrinkti, todėl pasižymi ne tik gera kaina, bet ir aukšta kokybe. Įsitikinkite tuo patys!

Analinis dušas

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)
ANBIGUO PAKRAUJAMAS TRAVEL ANAL CLEANER 5 INTENSITY
  • −15%
  • Išparduota
ANBIGUO - ULTIMATE AUTOMATIC ANAL...

Anbiguo, mes nenustojame galvoti apie tai, kaip pagerinti analinį žaidimą. Norėdami mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti jaudinantis analinio žaidimo pasaulis, turėsite pasiruošti užtikrinti visišką švarą, saugumą ir pasitenkinimą. Niekada nesijaudinkite dėl nedidelių nelaimingų atsitikimų, kurie gadina aplinką ir leiskite „Anbiguo ultimate“, įkraunamam automatiniam dušui, suteikti jums puikią higienos kontrolę.

4.9 42
OHMAMA FETISH METALLIC ANALINĖ KLIZA
  • −15%
  • Išparduota
OHMAMA FETISH METALLIC ANAL ENEMA

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekad anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

4.9 42

Kam skirtas analinis dušas?

Analinis dušas – tai priemonė, leidžianti lengvai ir be diskomforto išvalyti analinę angą. Analinį dušą naudoja žmonės, kuriems svarbu jaustis švariems, labiau atsipalaidavusiems ir pasitikintiems savimi prieš analinį seksą arba po jo. Visa tai gali sumažinti sąlytį su išmatomis, parazitais ir bakterijomis, kurios prisideda prie rizikos užsikrėsti tam...

Kam skirtas analinis dušas?

Analinis dušas – tai priemonė, leidžianti lengvai ir be diskomforto išvalyti analinę angą. Analinį dušą naudoja žmonės, kuriems svarbu jaustis švariems, labiau atsipalaidavusiems ir pasitikintiems savimi prieš analinį seksą arba po jo. Visa tai gali sumažinti sąlytį su išmatomis, parazitais ir bakterijomis, kurios prisideda prie rizikos užsikrėsti tam tikra infekcija. Nors analinis dušas – nėra būtinas, tačiau jis labai rekomenduojamas visiems, norintiems geriau jaustis analinės sueities metu. Analinės angos valymas, pasitelkus šias priemones, yra saugus ir nekeliantis nemalonių potyrių. 

Anlinių dušų dizainai

Analinis dušas dažniausiai yra skirstomas į tris pagrindinius tipus: klizmos, automatiniai analiniai dušai ir specialūs antgaliai, uždedami ant įprasto dušo žarnos. 

Klizmos rinkinys dažniausiai yra sudarytas iš klizmos ir kelių skirtingų antgalių, galinčių suteikti papildomą stimuliaciją. Ją naudoti itin paprasta, kadangi pati klizma yra minkšta, dažniausiai pagaminta iš silikono. Švelniai ją paspaudus, išbėga vanduo, kuris negrįžta atgal į klizmą dėl vienpusio vožtuvo. Po naudojimo tereikia nuvalyti antgalį specialiu valikliu ar švelniu muilo tirpalu. Tad, jei domina klizmos rinkiniai, juos galite rasti Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje. 

Automatiniai analiniai dušai veikia savarankiškai, todėl visą darbą jie atliks už jus. Šios klizmos turi kelis purškimo intensyvumus, todėl kiekvienas nesunkiai pasirinks sau labiausiai tinkantį. 

Galiausiai, galimi ir tokie analiniai dušai, kurie yra pritvirtinami prie įprasto dušo žarnos. Dažniausiai jie yra lankstūs, gaminami iš silikono, kuris yra saugus kūnui ir malonus prisilietimui, bei gali būti skirtingų tekstūrų, užtikrinančių papildomą stimuliaciją. Taip pat tokie antgaliai yra pakankamai ilgi, tad jų pagalba nesunkiai pasieksite ir išvalysite intymias vietas. 

Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Čia analinio dušo ar klizmos kaina yra prieinama kiekvienam, kadangi internetu šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma akcija, leidžianti papildomai sutaupyti. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: