×
Filtrai

Analiniai vibratoriai – tai sekso žaisliukai, skirti analinės angos stimuliacijai. Kadangi šie vibratoriai yra įvairių dydžių, dizainų bei medžiagų, iš kurių yra pagaminti, kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią modelį. Analiniai vibratoriai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų, tiek porų, tad, jei seniai apie jį galvojote, nieko nelaukite ir įtraukite jį į savo seksualinį gyvenimą. Nustebsite, kiek naujų potyrių šis sekso žaisliukas gali suteikti! Didelį analinių vibratorių asortimentą rasite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur visoms prekėms yra taikoma itin gera kaina. 

Analiniai vibratoriai

Rodoma 1-39 iš 44 prekės(-ių)
ARMONY - BAMBU VIBRATORIAUS REGULIUOJAMAS JUODAS
 • −10%
 • Nauja
Analinis vibratorius ARMONY - BAMBU VIBRATOR ADJUSTABLE BLACK

Panerkite į malonumų pasaulį su vibratoriumi ARMONY – nepakartojamu sekso žaislu, kruopščiai sukurtu jūsų pojūčiams stimuliuoti ir intymiems potyriams sukelti. Šis vibratorius pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus, iš aukščiausios kokybės medicininio silikono ir ABS, užtikrinančio sklandų prisilietimo pojūtį, ir išskirtinį patvarumą. Šis vibratorius, aprūpintas 3,7 V ličio baterija, yra galingas ir patikimas, intensyviai stimuliuojantis kiekvieną kartą naudojant.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ARMONY - VIBRATORIUS ir ANALINIS KIŠTUKAS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS JUODAS
 • −10%
 • Nauja
Analinis vibratorius ARMONY - VIBRATOR & ANAL PLUG REMOTE...

Prekės ženklo ARMONY vibratorius su analiniu kištuku siūlo įvairiapusį ir stimuliuojantį malonumą. Unikalus dizainas, kuriame derinamas vibratorius ir analinis kištukas - šis sekso žaislas sukurtas taip, kad suteiktų dvigubą stimuliaciją, ir maksimalų malonumą. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip aukščiausios kokybės silikonas ir ABS, užtikrina sklandų prisilietimą. Ergonomiškas dizainas ir analinio kištuko forma užtikrina patogų ir saugų įkišimą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – JAUNIMO KIŠTUKAS ANALINIS VIBRATORIAUS NUOTOLINIO VALDYMAS VIOLETAS
 • −15%
 • Išparduota
Analinis vibratorius PRETTY LOVE - YOUTH PLUG ANAL VIBRATOR...

Išskirtinis šio analinio vibratoriaus bruožas yra jo vibracinė funkcija, kuri suteikia analiniam stimuliavimui visiškai naują dimensiją. Įrengtas galingas ir tylus variklis, jis siūlo įvairius modelius ir intensyvumo lygius, valdomus patogiu, belaidžiu nuotolinio valdymo pultu. Šis nuotolinio valdymo pultas leidžia vartotojui ar partneriui reguliuoti vibracijas pagal pageidavimus, sukuriant asmeninį ir jaudinantį potyrį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE KIŠTUKAS SU VIBRATORIAUS IR NUOTOLINIO VALDYMO SUKIMAS FUNKCIJOMIS
 • −15%
Analinis vibratorius PRETTY LOVE PLUG WITH VIBRATOR AND...

Dabar pasiekite ribą su nuostabiu išangės stimuliavimo malonumu, naudodami šį kištuką, su 4 vibravimo ir 4 sukimosi režimais. Tiesiog nuotolinio valdymo pultu pasirinkite norimą režimą ir mėgaukitės... Be to, dėl stipraus siurbtuko pagrindo galite jį naudoti ant daugumos plokščių paviršių. Paprasta naudoti, tiesiog laikykite nuspaudę įjungimo/išjungimo mygtuką 3 sekundes, kad pradėtumėte naudoti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
G-SPOT GAVYN G-TAŠKO VIBRATORIAUS GELTONA
 • −15%
Prostatos masažuoklis G-SPOT GAVYN G-SPOT VIBRATOR YELLOW

Malonus, įkraunamas G taško vibratorius "Gavyn", yra masažuoklis, puikiai sukurtas visiškai stimuliuoti G tašką. Nepaisant pavojingai gražios išvaizdos, "Gavyn" yra labai paklusnus. Pagamintas su ergonomiška galvute, kuri nepaprastai stimuliuoja G tašką. Šis G taško vibratorius pažadina moterų ir vyrų grobuonišką instinktą. Išlenktas "Gavyn" antgalis puikiai stimuliuoja moters G tašką arba vyro P tašką – prostatą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
G-SPOT GEORGE G-SPOT VIBRATOR GUM PINK
 • −15%
Prostatos masažuoklis G-SPOT GEORGE

Malonus, įkraunamas G taško vibratorius "George", yra masažuoklis, puikiai sukurtas visiškai stimuliuoti G tašką. Nepaisant pavojingai gražios išvaizdos, "George" yra labai paklusnus. Pagamintas su ergonomiška galvute, kuri nepaprastai stimuliuoja G tašką. Šis G taško vibratorius pažadina moterų ir vyrų grobuonišką instinktą. Išlenktas "George" antgalis puikiai stimuliuoja moters G tašką arba vyro P tašką – prostatą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
G-SPOT GOHAN G-SPOT VIBRATORIS ŠVIESI RAUDONAS
 • −15%
Prostatos masažuoklis G-SPOT GOHAN

Malonus, įkraunamas G taško vibratorius "Gohan", yra masažuoklis, puikiai sukurtas visiškai stimuliuoti G tašką. Nepaisant pavojingai gražios išvaizdos, "Gohan" yra labai paklusnus. Pagamintas su ergonomiška galvute, kuri nepaprastai stimuliuoja G tašką. Šis G taško vibratorius pažadina moterų ir vyrų grobuonišką instinktą. Išlenktas "Gohan" antgalis puikiai stimuliuoja moters G tašką arba vyro P tašką – prostatą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
IBIZA GALINGAS pripučiamas ANALINIS/MAKTIES VIBRATORIAUS NUOTOLINIO VALDYMAS
 • −15%
G taško vibratorius IBIZA REMOTE CONTROL INFLATABLE...

Užtikrinkite ilgalaikes, karštas pramogas su "Ibiza" pripučiamu, silikoniniu G taško vibratoriumi. Erotinės valandos lovoje tampa malonumu, ypač su stimuliuojančia, elegantiškos, juodos spalvos burtų lazdele ir auksinėmis detalėmis. Tegul stimuliuojantis G taško vibratorius įtraukia jus į ekstazę ir leidžia mėgautis fantazijos skrydžiais, kurių niekada nepatyrėte anksčiau. Dėl stimuliuojančios, banguotos struktūros, lenktas malonumo objektas atrodo ypač daug žadantis ir viliojantis. Didelės apimties antgalis su malonia, banguota tekstūra, garantuoja intymią ir tikslią sensorinę stimuliaciją.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISIFYER - AIR PUMP BOOTY 2 TAMSIAI PILKA
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER - AIR PUMP BOOTY 2 DARK GREY

"Satisfyer Booty 2", pripučiamas, itin galingas ir įkraunamas analinis vibratorius, idealiai tinkantis jūsų pojūčiams dešimteriopai padauginti! Šis galingas, vibruojantis sekso žaislas turi pripučiamą korpusą. Sustiprinta stimuliaciją, todėl ją lengva pajusti. Dėl pripučiamo korpuso ir specialiai analiniam seksui sukurtos formos "Satisfyer Air Pump Booty 2", yra puikiai tinkantis vibratorius analiniam ir prostatos stimuliavimui

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANBIGUO WATCHME NUOTOLINIO VALDYMO VIBRATORIUS ANAL VERNET
 • −15%
Analinis vibratorius ANBIGUO - WATCHME REMOTE CONTROL...

"VERNET", yra puikus analinis kištukas, skirtas mažos ir intensyvios vibracijos stimuliavimui. Diskretiškas, galingas ir neįtikėtinai sklandus. Sukurtas išskirtinai analiniai sričiai, kad galėtumėte stimuliuoti visus savo malonumo taškus. Papildomas aksominio silikono sluoksnis, yra analinio sekso priedas. Šis vibratorius pagamintas iš lankstaus medicininio silikono. Ypatinga šio seksualinės gerovės gaminio paslaptis, yra belaidis nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo galėsite lengvai valdyti malonumą iš laikrodžio, nepažeidžiant susijaudinimo būsenos. Galite pasirinkti iš 7 vibracijos programų su įvairaus intensyvumo laipsniais.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANBIGUO WATCHME NUOTOLINIO VALDYMO VALDYMAS VIBRATORIUS KIŠTUKAS ANAL ALEXANDRU
 • −15%
Analinis vibratorius ANBIGUO - WATCHME REMOTE CONTROL...

"ANBIGUO ALEXANDRU", yra puikus analinis kištukas, skirtas mažos ir intensyvios vibracijos stimuliavimui. Diskretiškas, galingas ir neįtikėtinai sklandus. Sukurtas išskirtinai analiniai sričiai, kad galėtumėte stimuliuoti visus savo malonumo taškus. Papildomas aksominio silikono sluoksnis, yra analinio sekso priedas. Ypatinga šio seksualinės gerovės gaminio paslaptis, yra belaidis nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo galėsite lengvai valdyti malonumą iš laikrodžio, nepažeidžiant susijaudinimo būsenos. Galite pasirinkti iš 7 vibracijos programų su įvairaus intensyvumo laipsniais.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER HEAT CLIMAX + ANALINIS VIBRATORIAUS APP – JUODAS
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER HEAT CLIMAX + ANAL VIBRATOR APP

Su sulenktu stimuliatoriumi Heat Climax+, stimuliuosite ir prostatą, ir jautrų tarpvietės audinį. Du varikliai suaktyvina stiprias vibracijas, o silikono šildymo funkcija, garantuoja tikroviškus pojūčius.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA VIBRACINĖS UŽDUGTO KAIŠTUKAS 12 CM
 • −15%
Analinis vibratorius OHMAMA - VIBRATOR PLUG 12 CM

O mama! Visas asortimentas analinio sekso žaislų tam, kad drąsiai ir nesunkiai galėtumėte mėgautis analiniu seksu! Nepamirškite, išangė yra labai svarbi moters kūno eroginenė zona, analinis seksas gali sukelti labai didelį malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANALINĖ FANTAZIJA VIBRAVIMO KRIVĖ
 • −10%
Analinis vibratorius ANAL FANTASY VIBRATING CURVE

Jei niekada nebandėte analinio sekso, ši vibravimo kreivė yra būtent tai, ko jums reikia norint pasinerti į nuostabų analinio sekso pasaulį. Šis sekso žaislas, turi lenktą kotą ir kamuoliuką - galiuką. Puikiai tinka pasiekti P tašką, o tylus variklis skleidžia stulbinančias vibracijas tiesiai į jautriausią vietą. Naudokite pagrindinį kelių greičių kamuoliuką, kad per kelias sekundes pasiektumėte aukščiausia malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MYTHOLOGY KUNO UTOPIA DILDO S - VIBRATOR WATCHME BELAIDĖ TECHNOLOGIJA SUDERINAMAS
 • −15%
Analinis vibratorius MYTHOLOGY KUNO UTOPIA DILDO S - VIBRATOR...

"Kuno Utopia", sekso žaislas, skirtas naudoti analinėje praktikoje. Jo dizainas su dviem ryškiais iškilimais, padeda sustiprinti analinį stimuliavimą ir tampa geriausiu kompanionu analinio sekso mėgėjams. Visa tai sustiprina pranašesnis tvirtumas, palyginti su kitais šio prekės ženklo dildo. Dabar bus dar lengviau juo naudotis, nes jį bus galima pastatyti ant bet kokio pageidaujamo lygaus paviršiaus. Šis žaislas bet kurioje vietoje kur jis yra, spindės dviem ryškiomis neoninėmis spalvomis.

 • Dydis: 28, 29
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
LELO LOKI BLUE
 • −15%
Analinis vibratorius LELO LOKI

LELO LOKI, siūlo 6 vibracios režimus, nepaprastą galią, visiškai naują smailėjantį dizainą ir platėjantį pagrindą, kuris suteikia papildomos stimuliacijos. Be to, jis yra 100% atsparus vandeniui ir įkraunamas USB laidu. Puikiai tinka vonioje ar duše ir yra paruoštas keliauti visur, kur tik norite jūs!

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANAL FANTASY VIBRATING TRANSTER
 • −10%
Analinis vibratorius ANAL FANTASY VIBRATING THRUSTER

Jei niekada nebandėte žaisti analinio žaidimo, šis „FANTASY VIBRADOR PERFECT PLUG“, yra kaip tik tai, ko jums reikia norint patirti nuostabų išangės stimuliavimo molonumą. Jei esate pažengęs analinio sekso mėgėjas, šis vibratorius yra tai, ko jums reikia, kad analinė stimuliacija būtų maksimali!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
MYTHOLOGY KUNO UTOPIA DILDO M - VIBRATOR WATCHME WIRELES TECHNOLOGY SUDERINAMAS
 • −15%
Analinis vibratorius MYTHOLOGY KUNO UTOPIA DILDO M - VIBRATOR...

"Kuno Utopia", sekso žaislas, skirtas naudoti analinėje praktikoje. Jo dizainas su dviem ryškiais iškilimais, padeda sustiprinti analinį stimuliavimą ir tampa geriausiu kompanionu analinio sekso mėgėjams. Visa tai sustiprina pranašesnis tvirtumas, palyginti su kitais šio prekės ženklo dildo. Dabar bus dar lengviau juo naudotis, nes jį bus galima pastatyti ant bet kokio pageidaujamo lygaus paviršiaus. Šis žaislas bet kurioje vietoje kur jis yra, spindės dviem ryškiomis neoninėmis spalvomis.

 • Dydis: 28, 29
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANAL FANTASY ELITE COLLECTION VIBRATING ASS FUCKER
 • −10%
Analinis vibratorius ANAL FANTASY ELITE COLLECTION ANAL VIBRATOR

Jei niekada nebandėte žaisti analinio žaidimo, šis „FANTASY VIBRADOR PERFECT PLUG“, yra kaip tik tai, ko jums reikia norint patirti nuostabų išangės stimuliavimo molonumą. "Anal Fantasy Elite Vibrating Ass Fucker", siūlo spyruoklinį malonumą, galingą vibraciją ir tikrovišką tekstūrą, užtikrinančią didžiausią analinio stimuliavimo patirtį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANAL FANTASY ELITE COLLECTION VIBRATING ASS THRUSTER
 • −10%
Analinis vibratorius ANAL FANTASY ELITE COLLECTION VIBRATING...

Kai norite pakelti savo analinį žaidimą į kitą lygį, "Anal Fantasy® Elite Collection", yra geriausias pasirinkimas aukščiausios klasės analiniam susijaudinimui ir prostatos žaidimui. Pagaminta iš mūsų itin higieniško "Elite Silicone™", "Elite" kolekcija yra saugi kūnui, be ftalatų, be latekso ir skirta žaisti sunkiai. Naudojant naujausią USB įkraunamą technologiją, "Elite Collection" kištukai ir zondai yra ergonomiški, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir garantuotas pasitenkinimas. Ši unisex kolekcija, puikiai tinkanti bet kuriai lyčiai, turi daug pribloškiančių funkcijų, kurios siūlo neįtikėtiną jaudulį ir įspūdingus rezultatus!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ANAL FANTASY VIBRATING ASS BLASTER
 • −10%
Analinis vibratorius ANAL FANTASY INFLATABLE VIBRATING PLUG

Jei niekada nebandėte žaisti analinio žaidimo, šis „FANTASY VIBRADOR PERFECT PLUG“, yra kaip tik tai, ko jums reikia norint patirti nuostabų išangės stimuliavimo molonumą. Jei esate pažengęs sekso mėgėjas, šis vibratorius yra tai, ko jums reikia, kad analinė stimuliacija būtų maksimali!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER AIR PUMP BOOTY 5+ PRIPUČIAMAS ANALINIS VIBRATORIAUS – ROŽINIS
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER AIR PUMP BOOTY 5+ INFLATABLE...

Nepaisant karštų fantazijų, prašome viso jūsų dėmesio! Naujasis „Satisfyer Air Pump Booty 5 Connect“, yra tikras analinis, universalus vibratorius visiems.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER ROTATOR PLUG 2+ VIBRATING PLUG APP – JUODA
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER ROTATOR PLUG 2+ VIBRATING PLUG...

Ir šiek tiek... daugiau? Patirkite riaumojančią išangės stimuliaciją su visiškai nauju vibratoriumi Rotator Plug 1+. Rotator Plug 1+, turi vieną variklį, skirtą stipriai vibracijai, ir vieną variklį, skirtą besisukantiems rutuliukams apatinėje dalyje. • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER ROTATOR PLUG 1+ VIBRATING PLUG APP – RAUDONA
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER ROTATOR PLUG 1+ VIBRATING PLUG...

Ir šiek tiek... daugiau? Patirkite riaumojančią išangės stimuliaciją su visiškai nauju vibratoriumi Rotator Plug 1+. Rotator Plug 1+, turi vieną variklį, skirtą stipriai vibracijai, ir vieną variklį, skirtą besisukantiems rutuliukams apatinėje dalyje.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER HEAT CLIMAX ANALINIS VIBRATORIAUS PROGRAMAS – JUODA
 • −30%
 • Išparduota
Analinis vibratorius SATISFYER HEAT CLIMAX ANAL VIBRATOR APP

Mūsų Heat-Climax analinis vibratorius, su savo tūriniu, apvaliu antgaliu, lepina jus stimuliuojančia šildymo funkcija ir stipria vibracija. Dėl viliojančiai lygaus silikono, jis yra puikus, natūralus tęsinys, sužadinantis jūsų aistrą!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER PLUG ILICIOUS 2 PLUG VIBRATOR
 • −30%
Analinis vibratorius SATISFYER PLUG ILICIOUS 2 PLUG VIBRATOR

Dėl savo kūginės formos ir suapvalinto galo, Plug-ilicious 2, tiksliai pataiko į P tašką, stimuliuodamas jį dviejų variklių vibracijomis. Nuostabų dizainą užbaigia platus pagrindas ir minkšta, silikoninė medžiaga.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER PLUG ILICIOUS 1 PLUG VIBRATOR - ŽALIA
 • −30%
 • Išparduota
Analinis vibratorius SATISFYER PLUG ILICIOUS 1 PLUG VIBRATOR

Gilios kištuko vibracijos valdomos 2 varikliais, kuriuos galima inutyviai valdyti naudojant programėlę. „Plug-ilicious 1“. Šis sekso žaislas, taip pat sužavės minkštu, silikoniniu paviršiumi, kūgio forma ir saugiu plačiu pagrindu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE HEATHER AUKŠTYNĖS IR NULEIDIMO FUNKCIJOS IR VIBRUOJAMAS UŽDUGŲ MASAŽUOTIS
 • −15%
Analinis vibratorius PRETTY LOVE HEATHER UP AND DOWN FUNCTION...

Šis analinis vibratorius turi paslaptį, kuri sujaudina net pažangiausius analinio žaidimo entuziastus. Jei jums patinka unikalūs analinio žaidimo pojūčiai, tuomet jums patiks storas, ilgas ir sklandus, šio analinio vibratoriaus dizainas. Patogus įkišimas su siurbimo pagrindu, leidžia žaisti be rankų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE BOTTOM – KIŠTUČIO VIBRACIJA IR SUKIMAS FUNKCIJA
 • −15%
Analinis vibratorius PRETTY LOVE BOTTOM - PLUG VIBRATION AND...

Naktį mėgaukitės išskirtiniu analiniu malonumu su „Pretty Love“ analiniu vibratoriumi. Su 4 vibravimo ir 4 sukimosi funkcijomis garantuojame, kad jums patiks kiekvienas šio žaislo centimetras. Žodžiais vos galima apibūdinti pojūčius, kuriuos patirs jūsų išangė, vidinės sienelės ir prostatos liauka.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE BOTTOM – PLUG MAGIC JINGER UP & DOWN IR VIBRACIJA
 • −15%
 • Išparduota
Analinis vibratorius PRETTY LOVE BOTTOM - PLUG MAGIC JINGER...

Šis analinis vibratorius turi paslaptį, kuri sujaudina net pažangiausius analinio žaidimo entuziastus. Jei jums patinka unikalūs analinio žaidimo pojūčiai, tuomet jums patiks storas, ilgas ir skaniai sklandus šio užpakalinio kištuko dizainas. Patogiai įkišimas vibratorius su siurbimo pagrindu, leidžiančiu masturbuotis be rankų. 4 vibracijos ir 4 aukštyn ir žemyn režimai, kuries suteiks jums įdomią kelionę į analinį malonumą, padidinant jūsų stimuliavimą kiekviename žingsnyje.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
NALONE PEARL ANALINIS NUOTOLINIO VALDYMAS ALYVA
 • −15%
Analinis vibratorius NALONE PEARL ANAL REMOTE CONTROL

Pearl, analinis vibratorius, su nuotolinio valdymo funkcija. Gamyboje naudojamas minkščiausias silikonas, turi 7 unikalias vibravimo funkcijas, o viršuje yra besisukantis variklis, kuris neabejotinai sukels nepatirtą kulminaciją!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
NALONE - PEARL ANALINIS VIBRATORIAUS SU NUOTOLINIO VALDYMO PULTU JUODA
 • −15%
Analinis vibratorius NALONE PEARL ANAL REMOTE CONTROL

Pearl, analinis vibratorius, su nuotolinio valdymo funkcija. Gamyboje naudojamas minkščiausias silikonas, turi 7 unikalias vibravimo funkcijas, o viršuje yra besisukantis variklis, kuris neabejotinai sukels nepatirtą kulminaciją!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – APAČIOJE – NUOTOLINIO VALDYMO VIBRACINĖ KIŠTUKAS
 • −15%
Analinis vibratorius PRETTY LOVE - BOTTOM - REMOTE CONTROL...

Mėgaukitės nuostabiu išangės stimuliavimo malonumu su šiuo "Pretty Love" silikoniniu kištuku. Taip pat, yra rankenėlę, kurią lengva paimti ir ištraukti, ji pagaminta iš aukštos kokybės silikono be ftalatų. 12 galingų ir tylių vibracijų režimų, kad padidintų malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
VARVEKLĖS NR.84 NUOTOLINIO VALDYMO PULTO RANKA PUSTO STIKLO KAIŠTUKAS
 • −10%
Analinis vibratorius ICICLES NO.84 REMOTE CONTROL HAND BLOWN...

Vibratorius "Nr. 84" sukurtas tam, kad sukurtumėte didžiausią patirtį solo sekso seansais arba pasidalykite juo su partneriu, kad galėtumėte patirti didingų seksualinių nuotykių! Šis daugiafunkcis vibruojantis stiklinis „p-spot“ kištukas, turi lenktą galiuką, kad būtų malonu mėgautis, ir platėjantį pagrindą, kad būtų lengva paimti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
DOLCE VITA PAKRAUJAMAS VIBRATORIUS SIX BLACK 7 greičiai
 • −15%
Analinis vibratorius DOLCE VITA RECHARGEABLE VIBRATOR SIX...

"Dolce Vita", pristato naujus įkraunamus vibratorius. Visi "Dolce Vita" gaminiai dabar yra įkraunami USB laidu ir pagaminti iš švelnaus, šilkinio silikono. Dabar visi "Dolce Vita" kolekcijos vibratoriai turi naujos kartos variklius, tai padidinta galia ir potyrius.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE BOTTOM – PAKRAUJAMAS SILIKONINIS PAKRAUJAMAS KAIŠTUKAS SU VIBRACIJA
 • −15%
 • Išparduota
Analinis vibratorius PRETTY LOVE BOTTOM RECHARGEABLE SILICONE...

Mėgaukitės nuostabiu išangės stimuliavimo malonumu, su šiuo Pretty Love, sekso žaislu. Jis turi rankeną, kad būtų lengva ištraukti, žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono, be ftalatų ir turi 12 galingų ir tylių vibracijų režimų, kad padidintų malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA VIBRACINĖS UŽDUGTO KIŠTUKAS 9 CM - RAUŽAS
 • −15%
Mini vibratorius OHMAMA ANAL STIMULATOR WITH VIBRATION 9...

O MAMA! Pasakysite kaip tik tai, kai pagaliau galėsite mėgautis nuostabiu išangės stimuliacijos malonumu ir šis stimuliatorius jums duos daug malonumo! Jo briaunuotas kotas ir minkšta hipoalerginio silikono tekstūra, yra grynas malonumas kiekvienai.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Analiniai vibratoriai – priemonė džiaugtis geresniu seksu

Jei manote, jog jūsų seksualiniame gyvenime įsivyravo rutina, o solo žaidimai ar intymus laikas su antrąja puse nebe taip jaudina, išmėginkite sekso žaisliukus, garantuojančius naujus potyrius. Vieni iš jų neabejotinai yra analiniai vibratoriai. Šie sekso žaislai yra idealus būdas pažinti savo kūną bei geriau suprasti, kokių...

Analiniai vibratoriai – priemonė džiaugtis geresniu seksu

Jei manote, jog jūsų seksualiniame gyvenime įsivyravo rutina, o solo žaidimai ar intymus laikas su antrąja puse nebe taip jaudina, išmėginkite sekso žaisliukus, garantuojančius naujus potyrius. Vieni iš jų neabejotinai yra analiniai vibratoriai. Šie sekso žaislai yra idealus būdas pažinti savo kūną bei geriau suprasti, kokių erogeninių zonų stimuliavimas jums atneša intensyviausius potyrius bei maksimalų pasitenkinimą. Būtent dėl to analinis vibratorius gali būti puiki priemonė, norint užsiimti seksualiniais tyrinėjimais, siekiant užtikrinti įvairovę savo miegamojo kambaryje bei pagerinti intymaus gyvenimo kokybę. Taip pat, turėkite omenyje, jog analiniai žaidimai gali būti derinami ir su kitų kūno vietų stimuliavimu, pavyzdžiui, vaginalinės angos ar klitorio, kas leis pasiekti mišrų orgazmą, verčiantį aikčioti iš malonumo. 

Analinių vibratorių dizainai

Analinių vibratorių asortimentas – labai platus, todėl galima rasti ne vieną šio žaisliuko modelį. Kad būtų paprasčiau orientuotis tokioje jų pasiūloje, siūlome susipažinti su pagrindiniais analinių vibratorių dizainais:

 • Klasikinis analinis vibratorius. Tai tiesus, cilindro formos, primenančios falą, vibratorius, kuris įprastai pasižymi net keliais vibracijos ir pulsavimo režimais. Dėl realistiško dizaino ir gana nemažo dydžio, šis vibratorius gali būti naudojamas net ir intensyviam analinės angos stimuliavimui. 
 • Vibruojantis analinis kaištis (ang. anal plug). Gana nedidelis sekso žaisliukas, turintis siaurėjantį galą, kuris palengvina įsiskverbimą, ir platų pagrindą, kuris užtikrina saugų naudojimą. Lyginant su įprastais analiniais kaiščiais, ši priemonė turi papildomą vibracijos funkciją, kuri suteikia dar malonesnius potyrius. 
 • Vibratorius iš analinių rutuliukų. Šie sekso žaisliukai yra tarsi sudaryti iš mažų, tarpusavyje sujungtų rutuliukų, išdėstytų viena eile. Tai leidžia lengvai reguliuoti įskverbimo gylį. 
 • Prostatos masažuoklis. Tokie analiniai vibratoriai vyrams pasižymi kiek lenkta forma, leidžiančia pasiekti prostatą ir užtikrinančia tikslingą jos stimuliaciją. 
 • Analinis vibratorius „kiškutis“. Dizainas, įkvėptas vaginalinio vibratoriaus kiškučio, kadangi jis taip pat turi atskirą dalį, primenančią kiškio ausytes. Tiesa, ji skirta ne klitorio, o tarpvietės stimuliavimui. 

Ar dydis svarbus?

Renkantis analinį vibratorių, vienas svarbiausių aspektų - tai, koks yra jo dydis. Nuo to priklausys, ar solo žaidimų ar intymaus laiko su partneriu (-e) metu jausitės komfortiškai bei ar patirtis, naudojant šį sekso žaisliuką, bus maloni. Dėl to, jei tai yra pirmieji kartai, kuomet užsiimsite analine stimuliacija, rekomenduojama pradėti nuo mažesnio vibratoriaus. Jis nesukels diskomforto bei leis kūnui palaipsniui prisitaikyti prie naujų pojūčių. Taip pat gali pagelbėti ir toks vibratoriaus dizainas, kuris pasižymėtų siaurėjančiu galu, palengvinančiu įsiskverbimą. Tuo tarpu, jei analiniais žaidimais jau užsiimate kurį laiką ir norite intensyvesnės stimuliacijos, tuomet galite rinktis ir didesnius vibratorius, turinčius tekstūruotą paviršių. 

Medžiagos, iš kurių yra gaminami analiniai vibratoriai 

Kad analinis vibratorius būtų saugus kūnui, o taip pat ilgai tarnautų bei neprarastų savo pradinės išvaizdos, labai svarbu teisingai pasirinkti medžiagą, iš kurios jis būtų pagamintas. Bene populiariausias pasirinkimas tarp pirkėjų – iš silikono pagaminti sekso žaisliukai. Jie pasižymi itin švelniu paviršiumi, todėl yra malonūs odai, o taip pat yra neporėti, kas užtikrina lengvą jų valymą bei garantuoja, jog ant jų nesikaups bakterijos. 

Žinoma, silikonas nėra vienintelė medžiaga, iš kurios gali būti gaminami analiniai vibratoriai. Kiti pavyzdžiai: ABS plastikas, PVC (polivinilchloridas), TPR (termoplastinė guma) ar net stiklas. Kiekvienos prekės puslapyje rasite išsamų aprašymą su visa svarbiausia informacija, tad galėsite nesunkiai pasirinkti, kuri iš šių medžiagų jums tiktų labiausiai. 

Analiniai vibratoriai bei lubrikantai – neišskiriamas duetas

Jei analiniai žaidimai gąsdina dėl galimo diskomforto, nesijaudinkite, kadangi jo galima lengvai išvengti, kartu naudojant lubrikantą. Tai - priemonė, kuri yra skirta sumažinti trintį tarp žaisliuko ir gleivinės, pagerinti slydimą. Lubrikanto pagalba visi potyriai bus dar intensyvesni ir, žinoma, malonesni. 

Tiesa, tuo atveju, kai turimas analinis vibratorius yra silikoninis, jokiu būdu kartu nenaudokite silikono pagrindo lubrikanto. Jis, laikui bėgant, gali negrįžtamai pažeisti žaislo paviršių. Vietoje jo rinkitės vandens pagrindo priemonę, kuri irgi puikiai atlieka savo funkciją, yra lengvos tekstūros bei nepalieka dėmių. 

Tad, jei susidomėjote ir norėtumėte įsigyti tiek analinį vibratorių, tiek jam tinkantį lubrikantą, didelį jų pasirinkimą rasite internetu, Glamonek.lt elektroninėje parduotuvėje. Neretai čia visam asortimentui yra taikoma ir papildoma akcija, leidžianti norimą prekę įsigyti dar mažesne kaina nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: