×
Filtrai

Jeigu reikėtų sudaryti sąrašą, kas – populiariausi sekso žaislai vyrams, tai į TOP viršūnę tikrai pretenduotų masturbatoriai. Šie žaisliukai leidžia vyrams bet kuriuo metu palepinti save malonumais bei praturtinti solo žaidimus visiškai naujais pojūčiais. Masturbatoriai vyrams gali padėti jausti į tikrą oralinį, vaginalinį ar analinį lytinį aktą panašias sensacijas. Nemažai masturbatorių iš glamonek.lt asortimento turi ir ypatingas funkcijas, pavyzdžiui, yra vibruojantys, išmanūs, turi šildymo režimą ar kitas ypatingas funkcijas. Patrauklia kaina visų tipų vyriškus masturbatorius galite pirkti ir internetu, tiesiai iš sau patogios vietos. Tiesiog užsukite į glamonek.lt, įsidėkite patikusius žaisliukus į krepšelį, apmokėkite užsakymą, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu.

Masturbatoriai vyrams

Rodoma 1-39 iš 351 prekės(-ių)
LELO - F1S V3 VYRAS MASTURBATOR RED XL
 • −10%
 • Nauja
Masturbatorius vyrams LELO - F1S V3 MALE MASTURBATOR RED XL

F1S™ V3 - tai su programėle susietas masturbatorius, kurį patobulinome patobulintomis funkcijomis, kad šis masturbatorius išpildytų didžiausias jūsų fantazijas. Kitaip nei šio masturbatoriaus pirmtakas - šis gali didžiuotis XL dydžiu. Šiame įrenginyje yra aštuoni vibracijos režimai, įskaitant interaktyvųjį režimą su dirbtiniu intelektu, kurį ką tik sukūrėme. Šį labai jautrų režimą galėsite pasiekti naudodami LELO mobiliąją programą. Du sinchronizuoti varikliai intensyviai stimuliuoja varpą ir varpos nervų galus, todėl juo galima naudotis nenaudojant rankų.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ONINDER – 10 GREIČIŲ MASTURBATORIUS SEULAS – NEMOKAMA PROGRAMĖ
 • Nauja
Masturbatorius vyrams ONINDER - SEOUL RECHARGEABLE MALE...

Atraskite nepakartojamą malonumą su ONINDER „SEOUL“! Šis elegantiškas prietaisas siūlo tobulą pažangių technologijų ir sudėtingo dizaino derinį, kad suteiktų jums nepakartojamo malonumo akimirkų. SEOUL turi 10 greičio ir 10 vakuumo efekto režimų, kuriuos itin lengvai galėsite valdyti mobiliąja programėle, ir individualizuoti intymią patirtį pagal savo norus. Juodas dizainas su raudona šilkografija suteikia elegancijos. Kompaktiškas dydis ir magnetinės saugos rankena leidžia lengvai ir diskretiškai pasiimti masturbatoriu su savimi bet kur.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KIIROO – PAJAUSK ŠVYTĖJIMĄ TAMSIOJE STROKERIJE
 • Nauja
Masturbatorius vyrams KIIROO - FEEL GLOW IN THE DARK STROKER

Seniai, seniai, tolimoje galaktikoje Kiiroo sukūrė šį antgamtinį masturbatorių, kuri šviečia tamsoje ir yra naujas jūsų malonumo portalas. Įeikite į ankštą, permatomą įėjimą, kuris yra šilko švlenumo ir pajuskite, kaip nušviečiate kelią į kulminaciją. Išjunkite šviesą kambaryje ir mėgaukitės „FeelGlow“ švytėjimu. Šis masturbatorius suteikia visiškai naują atmosferą jūsų naktiniams nuotykiams. Naudokite lubrikantą ir pasinerkite į glotnų, protą sukrečiantį malonumo pasaulį. Angos vidus išklotas stimuliuojančiais malonumo mazgeliais, tankus tunelis stimuliuoja ir masažuoja penį, kad pajustumėte tokią kulminaciją kurios dar neesate patyrę!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
KIIROO – PAJAUSKITE MELROSE MICHAELS STARS STROKER KOLEKCIJA
 • Nauja
Masturbatorius vyrams KIIROO - FEEL MELROSE MICHAELS STARS...

Ar kada nors susimąstėte, koks būtų jausmas, mylėtis su Melrose Michael? „Feel Melrose Michael“, buvo suformuota iš jos realių kūno dalių. Galite pajusti kiekvieną išskirtinę jos anatomijos detalę, atkartojamą mūsų neįtikėtinai minkštoje, odą primenančioje medžiagoje, kartu su rankove, kurioje yra raštų ir iškilimų, efektyvesniam, asmeniniam malonumui pasiekti.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams KIIROO - FEEL GENERIC PALE STROKER

Feel Stroker yra pirmasis Kiiroo masturbatorius, sukurtas atsižvelgiant į pačius tikroviškiausius ir realistiškiausius pojūčius. Tikrą odą primenanti medžiaga suteiks jums kuo maloniausių įspūdžių. Feel Stroker buvo sukurtas taip, kad puikiai tiktų su KIIROO KEON įdėklu. Galite įsigyti šį gaminį vieną arba derinti jį su KEON, kad patirtumėte maloniausią interaktyvią patirtį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ARMONY – MASTURBATOR FINGER & VIBRATOR BLUE GRADIENT
 • −10%
Masturbatorius vyrams ARMONY - MASTURBATOR FINGER & VIBRATOR...

Prekės ženklo ARMONY vyriškas masturbatorius yra sekso žaislas, skirtas teikti intensyvų malonumą ir pasitenkinimą. Šis masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, įskaitant TPE ir ABS, kurios garantuoja saugią ir malonią patirtį. Šis masturbatorius su 9 skirtingais vibracijos režimais siūlo daugybę pojūčių, kuriuos galima tyrinėti ir mėgautis.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ARMONY - MASTER MASTURBATOR & VIBRATOR WHITE
 • −10%
Masturbatorius vyrams ARMONY - MASTER MASTURBATOR & VIBRATOR...

ARMONY prekės ženklo vyriškas masturbatorius yra sekso žaislas, skirtas teikti intensyvų malonumą ir pasitenkinimą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, įskaitant TPE ir ABS, kurios užtikrina saugią, ir malonią patirtį. Šis masturbatorius su dešimčia skirtingų vibracijos režimų siūlo daugybę pojūčių, kuriuos galėsite tyrinėti ir mėgautis.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams EPIC - TELEMUS CYCLOPS MALE MASTURBATOR...

Telemus, silikoninis vyriškas masturbatorius iš prekės ženklo EPIC CYBERSILICOCK, yra šedevras, įkvėptas graikų mitologijos. Ryškių spalvų, primenančių ryškius Olimpo kraštovaizdžius - šis intymus žaislas suteikia dievišką potyrį jį naudojantiems. Šis masturbatorius nukels jus į naujas malonumo aukštumas ir yra sukurtas taip, kad pasiūlytų jums unikalų pasitenkinimą teikiančią patirtį. Jo ryškios spalvos nukels jus į fantazijų ir malonumų pasaulį, o matmenys garantuoja patogų prigludimą, ir optimalų stimuliavimą. Atraskite dangišką Telemus stimuliaciją ir pakelkite savo intymų malonumą į naujas aukštumas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams EPIC - BRONTES CYCLOPS MALE MASTURBATOR

Atraskite dangišką patirtį su Brontes, silikoniniu vyrišku masturbatoriumi iš prekės ženklo EPIC CYBERSILICOCK, įkvėpto graikų mitologijos! Su įspūdingomis spalvomis, primenančiomis dievų didybę, šis masturbatorius nukels jus į naujas malonumo aukštumas. Šis išskirtinis masturbatorius sukurtas taip, kad pasiūlytų jums unikalų pasitenkinimą teikiančią patirtį. Jo ryškios spalvos nukels jus į fantazijų ir malonumų pasaulį, o matmenys garantuoja patogų prigludimą, ir optimalų stimuliavimą. Atraskite dangišką Brontes stimuliaciją ir pakelkite savo intymų malonumą į naujas aukštumas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams EPIC - ARGES CYCLOPS MALE MASTURBATOR MOUTH

Patirkite senovės graikų mitologijos galią su Arges, silikoniniu vyrišku masturbatoriumi iš prekės ženklo EPIC CYBERSILICOCK! Šis išskirtinis masturbatorius sukurtas taip, kad pasiūlytų jums unikalų pasitenkinimą teikiančią patirtį. Jo ryškios spalvos nukels jus į fantazijų ir malonumų pasaulį, o matmenys garantuoja patogų prigludimą, ir optimalų stimuliavimą. Atraskite dangišką Arges stimuliaciją ir pakelkite savo intymų malonumą į naujas aukštumas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams EPIC - STEROPES CYCLOPS MALE MASTURBATOR

Pasinerkite į dievišką malonumą su Steropes – vyrišku masturbatoriumi, įkvėptu graikų mitologijos iš EPIC CYBERSILICOCK! Šis išskirtinis masturbatorius sukurtas taip, kad pasiūlytų jums unikalų pasitenkinimą teikiančią patirtį. Stropes - pavadintas legendinio graikų mitologijos Kiklopo vardu ir siūlo jums ergonomišką dizainą, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų penio. Jo ryškios spalvos nukels jus į fantazijų ir malonumų pasaulį, o matmenys garantuoja patogų prigludimą, ir optimalų stimuliavimą. Atraskite dangišką Steropes stimuliaciją ir pakelkite savo intymų malonumą į naujas aukštumas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – REALIŠKAS MAKŠČIOS IR išangės HAILEY VIBRATORIAUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Susipažinkite su tikrovišku, dvigubo įėjimo masturbatoriumi - makštįs ir išangė. Masturbatorius sukurtas taip, kad atrodytų ir suteiktų pojūtį lyg tikros moters angos, bus sunku atskirti įsiskverbimą į šią sekso lėle nuo tikro įsiskverbimo. Kai įeisite į bet kurią iš šių viliojančių ankštų skylių, jus pasitiks nuostabios tekstūros esančios viduje, kurios glamonėja ir stimuliuoja penį per visą ilgį. Raginame naudoti pridedamą kulkos vibratorių, kad visiškai išsprogdintumėte savo protą ir varpą, kai stumsite giliai į vidų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – ŽVAIGŽDŽIŲ MASTURBATORIAUS DANGAS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams PRETTY LOVE - STELLAR MASTURBATOR COVER

Mėgaukitės gilia, malonia masturbacija su ratuku - masturbatoriaus puodeliu. Šis fantastiškas vyriškas žaislas suteiks jums daug daugiau patirties nei įprasti masturbatoriai. Itin tikroviška įėjimo anga ir briaunotos vidinės rankovės sienelės sukuria tobulą įsiskverbimo pojūtį, o naujasis dizainas su kamuoliuku viduje, suteikia maksimalių pojūčių. Mėgaukitės tekstūruotu vidiniu kanalu, kol pasieksite intensyvų orgazmą.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – REALIŠKAS MAKŠTĖS IR Išangės EMILIA VIBRATORIAUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Susipažinkite su tikrovišku, dvigubo įėjimo masturbatoriumi - makštįs ir išangė. Masturbatorius sukurtas taip, kad atrodytų ir suteiktų pojūtį lyg tikros moters angos, bus sunku atskirti įsiskverbimą į šią sekso lėle nuo tikro įsiskverbimo. Kai įeisite į bet kurią iš šių viliojančių ankštų skylių, jus pasitiks nuostabios tekstūros esančios viduje, kurios glamonėja ir stimuliuoja penį per visą ilgį. Raginame naudoti pridedamą kulkos vibratorių, kad visiškai išsprogdintumėte savo protą ir varpą, kai stumsite giliai į vidų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL - REALISTIKUS VAGINOS IR ANUS LUNA VIBRATORIUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Susipažinkite su tikrovišku, dvigubo įėjimo masturbatoriumi - makštįs ir išangė. Masturbatorius sukurtas taip, kad atrodytų ir suteiktų pojūtį lyg tikros moters angos, bus sunku atskirti įsiskverbimą į šią sekso lėle nuo tikro įsiskverbimo. Kai įeisite į bet kurią iš šių viliojančių ankštų skylių, jus pasitiks nuostabios tekstūros esančios viduje, kurios glamonėja ir stimuliuoja penį per visą ilgį. Raginame naudoti pridedamą kulkos vibratorių, kad visiškai išsprogdintumėte savo protą ir varpą, kai stumsite giliai į vidų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – REALISTINĖ MAKŠČIO IR IŠANGIO MILA VIBRATORIAUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Susipažinkite su tikrovišku, dvigubo įėjimo masturbatoriumi - makštįs ir išangė. Masturbatorius sukurtas taip, kad atrodytų ir suteiktų pojūtį lyg tikros moters angos, bus sunku atskirti įsiskverbimą į šią sekso lėle nuo tikro įsiskverbimo. Kai įeisite į bet kurią iš šių viliojančių ankštų skylių, jus pasitiks nuostabios tekstūros esančios viduje, kurios glamonėja ir stimuliuoja penį per visą ilgį. Raginame naudoti pridedamą kulkos vibratorių, kad visiškai išsprogdintumėte savo protą ir varpą, kai stumsite giliai į vidų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - VICTORIA CHENEY MASTURBATOR ORANŽINĖ
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams PRETTY LOVE - VICTORIA CHENEY...

Mažas daikčiukas, skirtas milžiniškoms masturbacijos pramogoms! Šis daugkartinis masturbatorius turi spiralės formos angą ir stimuliavimo kamuoliuką viduje. Spiralinė anga priverčia masturbatorių suktis prasiskverbimo metu, o viršuje esantis kamuoliukas stimuliuoja reikiamą vietą ir suteikia jums naujų pojūčių. Apvalkalas turi stimuliuojančią ir jaudinančią tekstūrą, kuri intensyviai ir dinamiškai masažuoja varpą atliekant rankų darbą. Šį stilingą, odai nekenksmingą masturbatorių galite naudoti daug kartų. Išbandykite, garantuojame dar nepatirtą malonumą!

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – REALISTINĖ MAKŠČIA IR IŠANGAS HANNAH VIBRATORIUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Masturbatorius sukurtas taip, kad atrodytų ir jaustūsi ypač realistiškai, jums bus sunku atskirti šias tikroviškas skyles nuo tikrų skylių. Kai įeisite į bet kurią iš stulbinančiai ankštų skylių, jus pasitiks nuostabios tekstūros, kurios vilioja ir stimuliuoja nuo pradžios iki galo. Rinkitės iš dviejų intymaus malonumo angų - makšties ir išangės.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – REALIŠKAS MAKŠČIOS IR Išangės KYLIE VIBRATORIAUS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - REALISTIC VAGINA AND ANUS...

Jei trokštate tikroviškų pojūčių - šis masturbatorius yra skirtas jums, idealus sekso žaislas realistiškiems potyriams. Išpildykite savo dvigubą fantaziją su šiuo dviejų kanalų masturbatoriumi, leidžiančiu trenkti į galines duris taip stipriai, kaip norite! Vibracijos režimas ir keli skirtingi greičiai padidins jūsų stimuliaciją, kad galėtumėte patirti įvairius pojūčius.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – ZOEY VAGINOS FORMOS MASTUBADORAS DUAL ĮĖJIMAS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - ZOEY VAGINA-SHAPED...

Sukurtas nuotykių ieškantiems vyrams, ieškantiems įtraukiančių ir malonių potyrių, aukščiausios kokybės dviejų kanalų, šis masturbatorius puikiai tinka tiems, kurie nori patirti daugybę pojūčių. Nesvarbu ar norite paįvairinti savo solo nuotykius, ar patobulinti intymumą su savo partneriu, šis masturbatorius garantuotai nuves jus į nepamirštamą euforijos ir pasitenkinimo kelionę.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CAZY BULL – SARAH VAGINOS FORMOS MASTUBADORAS DVIGU ĮĖJIMAS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - SARAH VAGINA-SHAPED...

Sukurtas nuotykių ieškantiems vyrams, ieškantiems įtraukiančių ir malonių potyrių, aukščiausios kokybės dviejų kanalų, šis masturbatorius puikiai tinka tiems, kurie nori patirti daugybę pojūčių. Nesvarbu ar norite paįvairinti savo solo nuotykius, ar patobulinti intymumą su savo partneriu, šis masturbatorius garantuotai nuves jus į nepamirštamą euforijos ir pasitenkinimo kelionę.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL - CALABASH KRŪTINĖS FORMOS MASTUBADORAS
 • −15%
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - CALABASH BREAST-SHAPED...

Pasirengę padidinti savo solo pasitenkinimą? Prieš pradedant patepkite šiek tiek lubrikanto, tada panardinkite varpą į minkštą tunelį, kad pajustumėte jo stimuliuojančią, briaunuotą tekstūrą. Masturbatorius išsitempia, kad tilptų ilgesnis ir storesnis penis, ir visiškai uždengia varpos galvutę, kad galėtumėte patirti malonų erotišką susitikimą. Suspauskite šį masturbatorių taip stipriai, kaip norite, nesvarbu, ar jums patinka lėtas, ar intensyvus malonumas, mėgaukitės kiekvienu judesiu, kol pasieksite sprogstamąjį rezultatą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – ELENA MAKŠČIO FORMOS MASTUBADORAS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - ELENA VAGINA-SHAPED MASTUBADOR

Stebinanti ir itin tikroviška makštis su tikroviškomis detalėmis, ir pojūčiais. Slyskite per jos putlias lytines lūpas ir pajuskite, kaip intymus meilės tunelis sugriebia jūsų penį su kiekvienu įkišimu. Ši miela, maža makštis gali atlaikyti viską, ką galite duoti. Mėgaukitės masturbatoriumi lovoje, o tada pratęskite veiksmą duše.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL - CAROLINE MASTUBOS FORMOS MASTUBADORAS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - CAROLINE VAGINA-SHAPED...

Stebinanti ir itin tikroviška makštis su tikroviškomis detalėmis, ir pojūčiais. Slyskite per jos putlias lytines lūpas ir pajuskite, kaip intymus meilės tunelis sugriebia jūsų penį su kiekvienu įkišimu. Ši miela, maža makštis gali atlaikyti viską, ką galite duoti. Mėgaukitės masturbatoriumi lovoje, o tada pratęskite veiksmą duše.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL - SCARLET MASTUBADOR MASTUBADOR
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - SCARLET VAGINA-SHAPED...

Stebinanti ir itin tikroviška makštis su tikroviškomis detalėmis, ir pojūčiais. Slyskite per jos putlias lytines lūpas ir pajuskite, kaip intymus meilės tunelis sugriebia jūsų penį su kiekvienu įkišimu. Ši miela, maža makštis gali atlaikyti viską, ką galite duoti. Mėgaukitės masturbatoriumi lovoje, o tada pratęskite veiksmą duše.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL - ELIANA MASTUBADOR MASTUBADOR
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - ELIANA VAGINA-SHAPED...

Stebinanti ir itin tikroviška makštis su tikroviškomis detalėmis, ir pojūčiais. Slyskite per jos putlias lytines lūpas ir pajuskite, kaip intymus meilės tunelis sugriebia jūsų penį su kiekvienu įkišimu. Ši miela, maža makštis gali atlaikyti viską, ką galite duoti. Mėgaukitės masturbatoriumi lovoje, o tada pratęskite veiksmą duše.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - SMOOTH STRIPES CUPID MASTURBATOR EGG
 • −15%
Masturbatorius vyrams PRETTY LOVE - SMOOTH STRIPES CUPID...

Naujoviška rankovė yra paruošta glamonėti ir masažuoti iki galingos kulminacijos. Atidarykite diskretišką "CUPID" pakuotę ir mėgaukitės daugybe naujų pojūčių su subtiliai stimuliuojančiomis vidinėmis tekstūromis. Masturbatorius pagamintas iš itin tamprios medžiagos be ftalatų ir tinka bet kokio dydžio varpai. Dvipusio naudojimo "CUPID" suteiks jums skirtingus pojūčius!

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – WHIRL MYSTERY VENUS MASTURBATOR EGG
 • −15%
Masturbatorius vyrams PRETTY LOVE - WHIRL MYSTERY VENUS...

Naujoviška rankovė yra paruošta glamonėti ir masažuoti iki galingos kulminacijos. Atidarykite diskretišką "VENUS X" pakuotę ir mėgaukitės daugybe naujų pojūčių su subtiliai stimuliuojančiomis vidinėmis tekstūromis. Masturbatorius pagamintas iš itin tamprios medžiagos be ftalatų ir tinka bet kokio dydžio varpai. Dvipusio naudojimo "VENUS X" suteiks jums skirtingus pojūčius!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Masturbatorius vyrams KIIROO - FEEL DAINTY WILDER BY KIIRO...

Erotinė superžvaigždė Dainty Wilder – Ji džiaugiasi, kad pajusite kiekvieną jos makšties linkį. Derinkite masturbatoriu su "Keon" ar "PowerBlow" arba abiem, kad pajustumėte, kaip Dainty juda ir glamonėja jus realiu laiku. Pakilkite iki dangaus, kai patirsite koks jausmas iš tikrųjų yra būti su ja. Gundanti makštis, jaučianti kiekvieną iškilimą ant jūsų koto, o kiekvienas pojūtis rankovės viduje, stimuliuoja ir suspaudžia jus iki širdies gelmių. Kaip ir tikros makšties, šio masturbatoriaus įėjimas ir vidinė rankovė yra šilko glotnumo, kaip tikra oda. Sutepkite lubrikantu ir pradėkite savo intymią malonumo kelionę.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – ANALINIS MASTURBATORIAUS VYRAMS
 • −15%
 • Išparduota
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - ANAL MASTURBATOR FOR MEN

Šis visada pasiruošęs ir ištvirkęs užpakalis yra tikras nakties malonumas. Masturbatorius pagamintas iš tikroviškos TPR medžiagos. Nedvejodami išdulkinkite šią mažylę, kuri turi storą pūlingą ir tobulą užpakalį, kad pamirštumėte visas seksualines problemas, ir įneškite savo seksualiniam pasauliui nuolatinį džiaugsmą ir laimę. Šis žavus užpakalis turi vibratorių, kuris suteikia papildomo malonumo.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CRAZY BULL – MAKTIS IR IŠANUS SU REALISTU TINKLELIU SU VIBRACIJA
 • −15%
Masturbatorius vyrams CRAZY BULL - VAGINA AND ANUS WITH...

Ši tikroviška, gyvybinga makštis ir išangė perkelia vyrų masturbaciją į kitą lygį. Iš tikros makšties ir išangės anatomijos suformuotas masturbatorius yra vienas tikroviškiausių vyriškų sekso žaislų, kokį tik galima rasti rinkoje. Paverskite visus savo seksualinius troškimus tikrove su šia itin realistiško pojūčio vibruojančia makštimi, kuri pasižymi galingomis vibracijomis ir itin siaura išange, kad galėtumėte patirti neįtikėtiną stimuliaciją ir įsiskverbimą. Vidiniai šios tikroviškos makšties kanalai yra briaunoti, kad būtų jaučiamas didesnis pojūtis.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA - GEAR MASTURBATOR EGG
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - GEAR MASTURBATOR EGG

GEAR – susijungiančios ekstazės pavaros! Storos, į krumpliaratį panašios briaunos yra strategiškai išdėstytos visame kanale, todėl sukuriamas tvirtas prigludimas, skatinantis malonumą. Pajuskite įspūdingus kraštus, naudodami maksimalų tvirto ir labai elastingo elastomero efektą... Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA - MISTY II MASTURBATOR EGG
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - MISTY II MASTURBATOR EGG

MISTY II – gaivinanti pojūčių migla! Storą vidinį paviršių puošia daugybė smulkių, tankiai išdeliotų iškilimų. Itin elastingas elastomeras tvirtai spaudžia ir apgaubia jūsų kotą maloniai stimuliuodamas... Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA - KŪGINIS MASTURBATORIAUS KIAUŠINIS
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - CONE MASTURBATOR EGG

CONE – besisukantys malonumo kūgiai! Išskirtiniai susukti didelių, tvirtų vidinių kūgių kraštai sukuria intensyvų pojūtį. Atraskite naują stimuliuojančią patirtį dėl tvirtos ir elastingos atšokančių iškilimų medžiagos. Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA – MASTURBATORIAUS KIAUŠINIŲ COMBO
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - MASTURBATOR EGG COMBO

COMBO linksmas malonumo pasirinkimas! Gležni išsikišimai ir smulkūs įvairių formų iškilimai yra sudėtingai išdėstyti spiralės pavidalu. Mėgaukitės išsipūtimo, stimuliavimo ir labai elastingo elastomero deriniu. Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA - SHINY II MASTURBATOR EGG
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - SHINY II MASTURBATOR EGG

SHINY II – energijos suteikiantys euforijos spinduliai! Gundanti saulės forma ir ją supantys spinduliai sukuria nepaprastai jaudinantį pojūtį. Pasinerkite į jaudinančią stimuliaciją, kurią siūlo itin elastingos medžiagos kraštai. Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TENGA – SPIRALINIS KIAUŠINIŲ MASTURBATORIAUS
 • −15%
Masturbatorius vyrams TENGA - SPIRAL EGG MASTURBATOR

SPIRAL – spiralinis stimuliavimo malonumas! Kiekviena pakopa išdėstyta kaip sraigtiniai laiptai, kurie suteikia jaudinančią patirtį. Mėgaukitės subtiliu, bet aštriu stimuliavimu dėl itin elastingo gelio. Praėjus 10 metų nuo "HARD BOILED" serijos debiuto, dabar galima įsigyti naujuosius "HARD BOILED II", pagamintus su naujai suprojektuotomis vidinėmis detalėmis ir pažangia liejimo technologija. Masturbatoriai buvo sukurti su nauja, išskirtine rudos spalvos pakuotė. Šie naujai išleisti kiaušiniai supurtys viską ir atgaivins entuziazmą - vuole "EGG“ serijai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
JAMYJOB – SŪKURIO TURBO REŽIMO MASTURBATORIUS
 • −15%
Masturbatorius vyrams JAMYJOB - VORTEX THRUSTING AND 360º...

"JAMYJOB VORTEX UP AND DOWN", vyriškas masturbatorius – tai labai našus intymaus malonumo žaislas, kuris nukels jus į naujas pasitenkinimo aukštumas. Šiame elegantiškame, juodos spalvos su sodriai raudonais akcentais įrenginyje rasite daugybę išskirtinių funkcijų.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
JAMYJOB – SWING-R ŠILDYMO EFEKTU, SWING TECH IR VIBRACINĖS MASTURBATORIAUS
 • −15%
Masturbatorius vyrams JAMYJOB - SWING-R HEATING EFFECT, SWING...

"JAMYJOB SWING-R Male Masturbator" – tai kruopštaus dizaino ir didelio malonumo prietaisas, suteikiantis neprilygstamą intymią patirtį. Šis juodas masturbatorius su sodriai raudonu interjeru ir mygtukais išskirtinai sujungia stilių ir funkcionalumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Masturbatoriai mūsų asortimente

Internetinė parduotuvė glamonek.lt turi vieną gausiausių masturbatorių vyrams asortimentų visoje Lietuvoje. Vyrams galime pasiūlyti: ACT, BLACK & SILVER, CALIFORNIA EXOTICS, CRAZY BULL, G-VIBE, KIIROO, LELO, PIPEDREAMS, SATISFYER, TENGA bei daugelio kitų gamintojų masturbatorius. Jūsų patogumui veikia patogūs prekių filtrai ir rūšiavimo bei...

Masturbatoriai mūsų asortimente

Internetinė parduotuvė glamonek.lt turi vieną gausiausių masturbatorių vyrams asortimentų visoje Lietuvoje. Vyrams galime pasiūlyti: ACT, BLACK & SILVER, CALIFORNIA EXOTICS, CRAZY BULL, G-VIBE, KIIROO, LELO, PIPEDREAMS, SATISFYER, TENGA bei daugelio kitų gamintojų masturbatorius. Jūsų patogumui veikia patogūs prekių filtrai ir rūšiavimo bei palyginimo įrankiai. Su jų pagalba kiekvienam pirkėjui lengva rasti, kurie masturbatoriai vyrams labiausiai atitinka poreikius ir lūkesčius.

Kiekvienas modelis skiriasi savo medžiaga, dydžiu bei forma.

Vienas populiariausių yra fleshlight tipo masturbatorius. Tai – į ranką telpantis žaislas, kuris yra sukurtas taip, jog būtų anatomiškai panašus į intymias žmogaus kūno dalis. Taip galima žaisti solo žaidimus, tačiau turint realistišką fleshlight, jaustis taip, lyg šiuo metu būtumėte ne vieni, o žaistumėte su partnere.

Brangesni vyrų masturbatoriai gali dar labiau imituoti moters kūno anatomiją. Tai bus apatinės moters kūno dalies imitacija su masturbatoriumi sueičiai. Taip malonumo kartelė pakeliama dar aukščiau. Lengva pamatyti, jog skiriasi ir medžiagos, iš kurių šie žaisliukai gaminami. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų, tačiau vienos suteiks labiau premium pojūčius, o kitos džiugins patrauklesne kaina.

Vibruojantys ir automatiniai masturbatoriai

Aukštesnės klasės masturbatorius dar gali būti ir tarsi vibratorius vyrams. Vibruojantys ir automatiniai ar išmanūs masturbatoriai savo funkcijų dėka suteikia dar geresnius pojūčius. Įvairios pulsacijos, impulsai ir skirtingo intensyvumo stimuliacijos gali patenkinti kone kiekvieną. Na, o automatizuotos programos imituoja žmogaus judesius ir siūlo galimybę solo žaidimais užsiimti net be rankų.

Tai ne tik žaislai, bet ir aukštųjų technologijų kūriniai, dažnai turintys nuotolinio valdymo pultus arba programėles telefonuose, kad malonumą pavyktų pakelti į naują lygį.

Analiniai masturbatoriai

Analiniai masturbatoriai yra specialaus tipo žaisliukai. Jų anga, tekstūra ir pritaikymas gali tiksliai imituoti analinį lytinį aktą ir suteikia išskirtinę patirtį besimasturbuojančiam vyrui. Toks žaisliukas paprastai turi apspaudžiantį tunelį su tekstūra, skirtą intensyviai stimuliacijai.

Kaip ir kiti, taip ir analinis masturbatorius dar gali veikti ir kaip penio vibratorius.

Tikroviškos vaginos

Realistiški masturbatoriai yra labai populiarūs. Tikroviškos vaginos tiek iš išorės, tiek iš vidaus, po įsiskverbimo, gali tiksliai atkurti vaizdą ir sensacijas, jaučiamas tikro akto metu. Šios vaginos paprastai gaminamos iš silikono ar Fanta Flesh medžiagos. Ant išorės matysite detales – klitorių, lytines lūpas ir kitas anatomines savybes, kurios padidins įsitraukimą bei malonumą.

Kaip prižiūrėti masturbatorių?

Visi sekso žaislai, ar tai būtų dildo, vibratoriai vyrams, masturbatoriai, stimuliatoriai ar kiti žaislai, juos reikia prižiūrėti. Tinkama priežiūra įprastai susideda iš dviejų kertinių elementų – valymo bei tinkamo laikymo.

Po kiekvieno naudojimo, masturbatorių nuplaukite ir išvalykite su šilto vandens ir švelnaus/neutralaus muilo tirpalu arba žaislų valikliu. Pastarasis ypač reikalingas, jei medžiaga yra porėta, pavyzdžiui, TPE arba TPR.

Tarp naudojimų, masturbatorius laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Labai patogu, jeigu šiam žaisliukui turėtumėte maišelį arba dėžutę.

Dar vienas, labai svarbus niuansas - nenaudokite silikoninių lubrikantų su silikoniniais žaislais, kad medžiaga nesugestų.

Iš ko pagaminti masturbatoriai?

Prekių filtrų pagalba galite susiaurinti rezultatus, kad matytumėte tik tam tikrus kriterijus atitinkančius žaisliukus. Kai kalbame apie masturbatorius vyrui, labai svarbu yra tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Apžvelkime kiekvienos medžiagos savybes ir privalumus.

ABS

ABS (arba akrilonitrilo butadieno stirenas) yra termoplastinis polimeras. Dėl to, kad yra patvarus bei atsparus, jis neretai naudojamas ir sekso žaislų gamyboje. Paprastai masturbatorių ar kitų sekso žaislų gamyboje šis kietas, blizgus ir lygus polimeras pritaikomas išoriniams masturbatorių korpusams ar rankenoms gaminti.

Fanta Flesh

Aukštos kokybės masturbatoriai ir sekso žaislai gali būti gaminami iš fanta flesh. Tai – unikali medžiaga, kuri gali pakankamai neblogai atkurti tikros odos tekstūrą ir pojūčius. Iš fanta flesh pagaminti vyrų masturbatoriai dažniausiai yra premium segmento atstovai su tikrai aukšta kaina.

Guma

Gumos papildomai pristatinėti nereikia. Lanksti ir elastinga medžiaga puikiai tinka sekso žaislų gamyboje. Dabar, ji paprastai pasirenkama pačių pigiausių žaisliukų gamyboje.

PU (poliuretanas)

Poliuretanas yra universali plastiko pagrindo medžiaga, naudojama masturbatoriuose. Dėl savo patvarumo ir lankstumo PU gali būti minkštas ir pritaikomas išorinėse korpusų dalyse. Iš jo pagaminti žaisliukai dažnai džiugina maloniu, prabangiu pojūčiu.

PVC (polivinilchloridas)

PVC yra dar viena plastikinė medžiaga. Ji džiugina patrauklia kaina, tačiau nebūtinai suteiks tokio lygio malonumą, kaip iš kitų sąraše esančių medžiagų pagaminti masturbatoriai vyrams.

Silikonas

Silikonas yra aukščiausios kokybės medžiaga, plačiai naudojama sekso žaisliukų gamyboje. Ji vertinama dėl saugumo, patvarumo ir hipoalerginių savybių. Silikonas yra minkštas, lankstus ir gali imituoti odos pojūtį, todėl suteikia tikrovišką patirtį vyrams.

TPE (termoplastinis elastomeras)

TPE - tai plastiko ir gumos mišinys. Jo tekstūra gali priminti odą (kaip silikonas), tačiau TPE masturbatoriai bus pigesni. Visgi, TPE yra porėtas, todėl iš jo pagamintus žaisliukus reikia kruopščiai valyti ir prižiūrėti.

TPR (termoplastinė guma)

TPR yra panašus į TPE ir dėl minkštumo ir elastingumo. Jis pigesnis už silikoną ir gali imituoti tikros odos pojūtį. TPR taip pat yra porėtas, todėl galioja tos pačios rekomendacijos dėl valymo ir priežiūros.

Masturbatoriai: ką naudinga apie juos žinoti?

 • Didžiulė įvairovė. Masturbatoriai būna įvairių formų, pvz., fleshlight, realistiški modeliai ir vibruojantys ar net išmanūs variantai.
 • Medžiaga. Silikonas, ABS, Fanta Flesh, TPE ir TPR suteikia skirtingus pojūčius. Na, o kai kurie modeliai net yra atsparūs vandeniui, tad su jais galima žaisti duše.
 • Svarbiausia – higiena. Tinkamas valymas ir priežiūra gali padėti gerokai prailginti žaisliuko tarnavimo laiką bei išlaikyti gerą higieną.
 • Lubrikantas – jūsų draugas. Žaisdami su masturbatoriais visada naudokite lubrikantą, kad apsaugotumėte medžiagą nuo pažeidimo ir visada jaustumėtes komfortiškai.
 • Yra ir diskretiškų variantų. Nemažai šių žaisliukų yra diskretiški, suteikiantys privatumo.
 • Galima patirti be galo didelį malonumą. Tekstūruotas masturbatoriaus vidus sustiprina malonumą.
 • Ilgis. Rinkitės tokio ilgio masturbatorių, kuris patogiai tilptų ten, kur jį norėtumėte laikyti ir užtikrintų malonius, patogius žaidimus.
 • Specialus funkcionalumas. Kai kurie žaisliukai turi papildomas funkcijas, pavyzdžiui, vibruoja, pulsuoja, rotuoja, smūgiuoja. Visa tai gali būti verta dėmesio ir kiek aukštesnės kainos.

Į ką atsižvelgti renkantis masturbatorių?

Jeigu norite išsirinkti geriausią masturbatorių internetu, turime jums keletą patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti:

 • Dėl higienos ir patogumo prioritetą visada teikite medžiagoms, kurios suteiks maloniausius pojūčius.
 • Apsvarstykite, ar norite kuo realistiškesnio dizaino masturbatoriaus, ar svarbu, kad modelis būtų kuo išmanesnis bei su daugiau funkcijų.
 • Vidinės masturbatorių tekstūros gali labai skirtis, o tai turi įtakos pojūčiui. Nenuvertinkite to.
 • Pasižiūrėkite į tai, kaip lengva bus valyti ir prižiūrėti žaislą. Tai priklauso nuo medžiagų, iš kurių jis pagamintas.
 • Patikrinkite, ar žaislui reikia tam tikro tipo lubrikanto, pvz., vandens pagrindo.
 • Aukštesnės kokybės medžiagos gali kainuoti brangiau, tačiau jos turėtų tarnauti ilgiau.
 • Palyginkite kitų pirkėjų atsiliepimus.

Na, o jeigu vyksta akcija ir masturbatorius vyrams pavyks įsigyti net geresne kaina nei įprastai – tai bus proga, kurios nevertės praleisti.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: