×
Kategorijos
Savybės
Tūris (ml)
Kaina
-
Skersmuo (cm)
Dydis
Spalva
Medžiaga
Ilgis (cm)
Atsparus vandeniui
Prekės ženklas
Maitinimas
Pristatymas
Filtrai

Jei jums įdomu naujausios tendencijos, vyraujančios erotinių prekių industrijoje, bei norite susipažinti su dar nematytais šių prekių modeliais, užsukote kaip tik ten, kur reikia! Čia rasite naujausias, ką tik asortimentą papildžiusias prekes, kurios pasižymi ne tik išskirtiniais dizainais, bet neretai ir papildomomis funkcijomis, užtikrinančiomis dar didesnį malonumą intymaus laiko metu. Jei susidomėjote ir norėtumėte iš arčiau apžiūrėti šias erotines prekes, pasižvalgykite jų Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Gera kaina, aukšta kokybė ir didelis produktų pasirinkimas čia garantuotas!

Naujausios prekės

Rodoma 1-39 iš 163 prekės(-ių)

Kokiomis savybėmis pasižymi naujausios erotinės prekės?

Glamonek.lt erotinių prekių parduotuvė nuolat atnaujina savo asortimentą, siūlydama naujausių modelių produktus jums. Tačiau kokiomis savybėmis jie pasižymi? Šios prekės neretai yra sukurtos, naudojant pažangiausias technologijas ir didelį dėmesį skiriant kūnui saugioms medžiagoms, tokioms kaip ABS plastikas ar silikonas. Visa...

Kokiomis savybėmis pasižymi naujausios erotinės prekės?

Glamonek.lt erotinių prekių parduotuvė nuolat atnaujina savo asortimentą, siūlydama naujausių modelių produktus jums. Tačiau kokiomis savybėmis jie pasižymi? Šios prekės neretai yra sukurtos, naudojant pažangiausias technologijas ir didelį dėmesį skiriant kūnui saugioms medžiagoms, tokioms kaip ABS plastikas ar silikonas. Visa tai leidžia užtikrinti, jog erotinės prekės bus itin patogios naudoti, nedirgins odos bei nesukels nepageidaujamų reakcijų. Nemaža dalis produktų taip pat yra pritaikyti įvairioms seksualinėms orientacijoms ir kūnų tipams, tad juos gali išbandyti visi. 

Kaip išsirinkti erotinę prekę?

Jei jus gundo įvairios erotinės pramogos, tačiau nežinote, kaip išsirinkti sau labiausiai tinkantį produktą, tai - ne problema! Susipažinkite su keliais pagrindiniais aspektais, kurie padės greičiau priimti tinkamą sprendimą:

  • Paskirtis. Visų pirmiausia, pagalvokite, kam jums bus reikalinga erotinė prekė. Ar norite paįvairinti savo ir partnerio (-ės) seksualinį gyvenimą, ar ieškote produkto, padėsiančio pasiekti didesnį malonumą solo žaidimų metu. Kad ir kas tai bebūtų, nė neabejojame, jog šią prekę atrasite Glamonek.lt erotinės parduotuvės kataloge. 
  • Stimuliacija. Taip pat nuspręskite, kokią stimuliaciją mėgstate labiausiai: vaginalinę, analinę, klitorio ar kitų intymių zonų, pavyzdžiui, spenelių. Žinant tai, rinktis produktą bus kur kas paprasčiau. 
  • Kokybė. Pirmenybę teikite aukštos kokybės gaminiams, kurie yra pagaminti iš kūnui saugių medžiagų. Gera žinia, kadangi Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge visi produktai yra atrinkti itin kruopščiai, tad pasižymi išskirtine kokybe. 
  • Kaina. Galiausiai, nusistatykite, kokį biudžetą galite skirti erotinei prekei. Dažniausiai kaina priklauso nuo tokių faktorių kaip produkto tipo, papildomų funkcijų, medžiagų, iš kurių yra pagamintas, ar prekės ženklo. 

Atkreipdami dėmesį į šiuos aspektus, nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią prekę. Turėkite omenyje, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje galima naudotis ir specialiu filtravimo įrankiu, kurio pagalba visas prekes akimirksniu surūšiuosite pagal kategoriją, savybes, kainą, dydį, medžiagas, iš kurių yra pagamintos, atsparumą vandeniui bei kita. 

Kodėl erotines prekes verta pirkti internetu, iš Glamonek.lt

Domina erotinės prekės internetu? Tuomet žinokite, jog geriausia vieta joms įsigyti – Glamonek.lt elektroninė parduotuvė. Čia verta pirkti dėl kelių priežasčių. Visų pirma, visos prekės, esančios kataloge, yra atidžiai atrinktos, pagamintos iš kūnui saugių medžiagų, patvarios bei pasižymi išskirtiniais dizainais. Be to, Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje visoms prekėms reguliariai yra taikoma papildoma akcija, kurios pagalba dominančius produktus galima įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. Siekiame, jog klientai apturėtų kuo geresnę apsipirkimo patirtį, tad kiekviena prekė čia turi atskirą puslapį su išsamiu aprašymu, leisiančiu lengviau apsispręsti, kuris produktas yra tinkamiausias būtent jums. 

Tad, viskas, ką reikia padaryti, norint įsigyti patinkančią erotinę prekę – įsidėti ją į krepšelį, pasirinkti patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą bei laukti, kol užsakymas pasieks jus. Prekes Lietuvoje pristatome per 1-6 darbo dienas, o, įsigijus prekių bent už 29 eurus, pristatymas nieko nekainuos!

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: