×
Filtrai

Antpirščiai – tai itin nedideli sekso žaisliukai, kuriuos galima užsimauti ant piršto ir taip suteikti didesnę stimuliaciją pasirinktai erogeninei zonai. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, jie gali būti skirtingų dydžių bei dizainų, todėl kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią modelį. Taip pat kai kurie iš jų pasižymi ir vibravimo funkcija, kuri užtikrina dar intensyvesnius potyrius. Jei susidomėjote, apžiūrėkite visą antpirščių asortimentą Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur jiems taikoma itin gera kaina. 

Antpirščiai

Rodoma 1-39 iš 42 prekės(-ių)
PRETTY LOVE - DIZZY FINGERS GORGON BLACK
 • −15%
 • Nauja
Antpirštis PRETTY LOVE - DIZZY FINGERS GORGON BLACK

Mažas, bet galingas. Neįtikėtinas pasitenkinimas poroms arba solo. Įkraunamas antpirštis pagamintas iš itin glotnaus silikono. "Užmeskite" šią malonią vibraciją ant piršto - elastinga medžiaga puikiai priglunda, kad intymiu momentu liktų vietoje. Įjunkite vibraciją ir nukreipkite stimuliaciją tiksliai ten, kur norite.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – MINI Smagūs žaislai, pagaminti iš MAGIC BEE VIBRATOR & SUCKER
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis PRETTY LOVE - MINI FUN TOYS BY MAGIC BEE...

Šis antpirštis yra puikus miegamojo priedas solo ar poros preliudijai ir seksualioms pramogoms! Patirkite galingą stimuliavimą su šiuo įkraunamu, silikoniniu vibratoriumi! Šis mažylis turi 10 dangiškų pulsavimo režimų, kurie suteiks jums nepakartojamą stimuliaciją, kad surastumėte savo didžiausią malonumą!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
ARMONY - PIRŠTŲ STIMULIATORIUS IR VIBRATORIAUS ŽALIA
 • −10%
Antpirštis ARMONY - FINGER STIMULATOR & VIBRATOR GREEN

Susipažinkite su intymiu antpirščiu, skirtu suteikti asmeninį malonumą ir jaudinančius pojūčius. Jis yra pagamintas iš aukščiausios klasės medicininio silikono ir ABS, užtikrina saugią ir patogią patirtį vartotojui. Su 9 skirtingais vibracijos režimais šis sekso žaislas leidžia tyrinėti įvairius pojūčius – nuo ​​švelnaus pulsavimo iki intensyvios vibracijos ir visada prisitaiko prie jūsų pageidavimų. Šis vibratorius, aprūpintas 3,7 V ličio baterija, yra galingas ir patikimas, intensyviai stimuliuojantis kiekvieną kartą naudojant.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - CORBIN BLACK VIBRATOR PIRKŠTO dangtelis
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - CORBIN BLACK VIBRATOR...

Choreografuokite savo kulminacinę rutiną naudodami „Pretty Love Fingering Vibrator“. Šis jaudinantis aksesuaras, puikiai tinka solo seansams ar porų žaidimams, yra naudojamas su viduriniu arba rodomąju pirštu, kad ranka taptų tobulu vibratoriumi. Patrinkite, palieskite ir švelniai paspauskite intymias vietas, mėgaudamiesi visišku, be pastangų valdymu. Vidinei stimuliacijai įkiškite pirštus į makštį ir leiskite vibruojančiai kulkai dūzgti prieš klitorį. Kad ir kaip nuspręstumėte naudoti šį sensacingą, silikoninį sekso žaislą, jis tikrai bus vertas vietas jūsų intymių žaislų dėžutėje.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - ORLANDO PURPLE VIBRATORIUS PIRŠTŲ DANGA
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - ORLANDO PURPLE VIBRATOR...

Pakanka vieno jūsų intymaus prisilietimo, kad visai savaitei liktumėte be žado, ypač jei tai daroma naudojant šį vibratorių - antpirštį. Naudokite šį sekso žaislą, kad pasiektumėte sprogstamą orgazmą sau ir savo mylimajam. Šio sekso žaislo galia yra po ranka, patirkite šiurpuliukus per jūsų ar jūsų partnerio kūną. Slyskite pirštu intymiomis zonomis, kad patirtumėte jaudinančių įspūdžių, kur tik norite.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - MARICO BLACK ELECTRO-STIMULIATORIUS PIRŠTŲ dangtelis
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - MARICO BLACK...

Panerkite į elektrostimuliacijos pasaulį su šiuo silikoniniu antpirščiu iš "Pretty Love". Valdykite septynis elektros stimuliacijos režimus vieno mygtuko paspaudimu. Žaislas sukurtas su elektrinės cirkuliacijos funkcija, todėl elektroninė stimuliacija veiks ir su įkištu pirštu, ir su paauksuota dalimi, kuria masažuosite jautrias vietas. Antpirštis pagamintas iš aukštos kokybės aksominio minkšto silikono, be ftalatų. Vidiniam naudojimui elektrinius žaislus galima naudoti tik su steriliu vandens pagrindu pagamintu lubrikantu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE - VANCE BLACK RABBIT VIBRATORIŲ PIRKŠTO dangtelis
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - VANCE BLACK RABBIT...

Tai mažas zuikis, kuris jus priblokš. Mielas zuikio antpirštis pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono, suformuotas į žavingą sekso žaislą, kuriam niekas negalėtų atsispirti! Jame yra 2 varikliai ir 10 itin malonių vibracijos režimų, kuriais kiekvieną kartą palietus visą kūną - sukelia šiurpuliukus. Intensyvi vibracija verčia zuikio galvą nuolat judėti – taip sukuriant papildomą stimuliaciją. Tiesiog įkiškite pirštą į šį svajingo žaislo vidų ir būsite pasiruošę.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – VIBRATORIUS GORGON PURPLE ĮKRAUJAMAS PIRŠTU
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - GORGON PURPLE RECHARGEABLE...

Mažas, bet galingas. Neįtikėtinas pasitenkinimas poroms arba solo. Įkraunamas antpirštis pagamintas iš itin glotnaus silikono. "Užmeskite" šią malonią vibraciją ant piršto - elastinga medžiaga puikiai priglunda, kad intymiu momentu liktų vietoje. Įjunkite vibraciją ir nukreipkite stimuliaciją tiksliai ten, kur norite.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA FINGER VIBRATOR PINK NEON XMAS EDITION
 • −15%
Antpirštis OHMAMA FINGER VIBRATOR

Kai jūsų „pirštui“ reikia šiek tiek pagalbos ir palaikymo, šis stilingas antpirštis pasiruošęs jums padėti! Jis pagamintas iš 100% minkšto silikono ir su galingo greičio vibruojančia kulka. Šis sekso žaislas pasieks įspūdingą 11 000 aps./min., kad būtų garantuotas trokštamas pasitenkinimas. Minimalus triukšmas, mažesnis nei 60 dB ir ergonomiškas dizainas, daro šį žaislą labai diskretišką, ir malonų akiai.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – DELPHINI POWERFUL FINGERING STIMULATOR PURPLE
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - DELPHINI POWERFUL...

Žaidimas pirštais - gali teikti didesnį pasitenkinimą naudojant šį užsegamą, silikoninį vibratorių. Sukurkite malonumą nuo nulio, naudodami 10 vibracijos intensyvumo režimų. Malonumas iš išorės ir viduje, aksominis, lygus apvalkalas, puikiai slysta ir praplečia jūsų trynimo diapazoną kampuotu, tekstūruotu piršto galiuku.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
IBIZAÃÂ - TIRŠTYBĖS SIURBIMO VIBRATORIAUS
 • −15%
Antpirštis IBIZA - THIMBLE SUCKING VIBRATOR

Pasiruoškite autentiškam meilės romanui - pirštų vibratorius, išsiskiriantis itin galingu varikliu ir įvairiomis naudojimo galimybėmis. Neužmezgant tiesioginio kontakto, "Ibiza™ Finger" klitorio stimuliatoriaus ir vibratoriaus garso bangos greitai, bet švelniai stimuliuoja klitorį ir suteikia didžiulį malonumą bei suteikia stiprų malonumo pojūtį. Vienu metu glostykite klitorį ir tuo pačiu metu naudokite vibratorių.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE – DELPHINI POWERFUL PIRKŠTAS STIMULIATORIUS TAMSIAI MĖLYNAS
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE - DELPHINI POWERFUL...

Dabar žaidimas pirštais suteiks didensnį pasitenkinimą naudojant šį, užsegamą, silikoninį antpirštį. Susikurkite savo malonumą nuo 0, naudodami 10 skirtingų vibracijos režimų. Pajuskite kaip keliaujate orgazmo link su "Delphini" antpirščiu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PIRŠTŲ VIBRATORIAUS STIMULIAVIMAS MASAŽŪRIS
 • −15%
Antpirštis FINGER VIBRATOR STIMULATING MASSAGER

Jei norite patirti intensyvų vibruojantį malonumą, ši klitorio erzinimo kulka - kaip tik jums. Tiesiog dėvėkite ją, priglauskite prie savęs šį glotnų ir elastingą sekso žaislą ir pajuskite intensyvias kulkos vibracijas. Šis žaislas buvo sukurtas taip, kad tilptų prie moters klito ir makšties, todėl jūs iškart pajusite intensyvias vibracijas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
HAPPY LOKY DUCKYMANIA PAKRAUJAMAS SILIKONINIS STIMULIAVIMO PIRŠTAS
 • −15%
Antpirštis HAPPY LOKY DUCKYMANIA RECHARGEABLE...

"Ducky" yra stimuliuojantis antpirštis, turintis neprilygstamą galią. Jis yra toks mažas, kad jį galite pasiimti bet kur. Jis yra diskretiškas kaip geriausias jūsų meilužis, galingas kaip geras vyras ir juokingas kaip geriausias partneris. Su minkštu aksominiu silikono sluoksniu, puikiai tinkančiu nešiotis rankinėje ir stimuliuoti bet kur, ar tai būtų darbas, draugų susitikimai ar kur tik jūsų vaizduotė prašo. Tiesiog švelniai įkiškite pirštą į "Ducky" ir suaktyvinkite! Visa kita padarys jis, pradės masažuoti jūsų klitorį ar varpą, pasiekdamas vibruojančius pojūčius, kai širdis to prašo.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
B SWISH - VIBRATOR BTEASED BASIC ORCHIC
 • −15%
Antpirštis B SWISH - VIBRATOR BTEASED BASIC ORCHIC

Kutenkite ir erzinkite klitorį ar spenelius su pulsuojančiu "Bteased Basic" mini varikliu. Lanksti rankena patogiai jaučiasi tarp pirštų, kad būtų sukurta tikslinga stimuliacija. Puikiai tinka solo žaidimams arba žaidimui poroje. Atsigulkite ir leiskite, kad aksominis, neakytas, kūnui saugus silikonas ir antgalio tekstūruotos briaunos hipnotizuotų jūsų pojūčius.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
COVERME VIBRATOR DUCKYMANIA PURPLE
 • −15%
Antpirštis COVERME DUCKYMANIA RECHARGEABLE SILICONE...

Atraskite revoliuciją! "Ducky" yra galingas, bet mažas vibruojantis antpirštis, kurį bus galima pasiimti visur su savimi, nes jis yra diskretiškas kaip jūsų slaptas meilužis, galingas kaip geras ir stiprus vyras ir nepaprastai juokingas kaip jūsų geriausia draugė. Pagamintas iš minkšto ir aksominio silikono, „Ducky“ puikiai tinka kelionėse ir stimuliuoti bet kurioje vietoje, pavyzdžiui, darbe, draugų susitikime... Masažuokite savo poros klitorį, spenelius ar penį. Užtikrinti nuostabūs pojūčiai!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
WOMANVIBE AISHA SILIKONINIS STIMULIAVIMO PIRŠTAS
 • −10%
Antpirštis WOMANVIBE AISHA

Pristatome jums nuostabų "Womanvibe Aisha" stimuliatorių! Naudokite jį bet kada ir bet kur, nes dėl kompaktiško dydžio jis yra diskretiškas. Kai jūsų pirštui reikia pagalbos, "Aisha" suteiks jums reikalingą pagalbą! Antpirštis pasiekia neįtikėtiną 11 000 aps./min. greitį, o triukšmas mažesnis nei 55 dB.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER CANDY CANE FINGER VIBRATOR ORANŽINĖ
 • −30%
Antpirštis SATISFYER CANDY CANE FINGER VIBRATOR

"Candy Cane" - naujovė, skirta džiaugsmui be lyties. Sukurta taip, kad jį būtų lengva nešioti ant rankos, jis puikiai tinka glamonėti klitorį, varpos kotą ar bet kurią įsivaizduojamą erogeninę zoną!

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA VIBRUOTI PIRŠTU 5 REŽIMAI
 • −15%
Antpirštis OHMAMA - THIMBLE 5 VIBRATION MODES

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama" siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA SILIKONINĖ TEKSTŪRĖ RANKOVĖ PIRKŠTUI
 • −15%
Antpirštis OHMAMA FETISH - TEXTURED SILICONE ANAL...

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama" siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA TEKSTŪRINIS ANTGALIS STIMULIAVIMAS PIRŠTAS 8 CM
 • −15%
Antpirštis OHMAMA TEXTURED VIBRATING THIMBLE 8 CM

O mama! Kai jūsų pirštui reikia šiek tiek pagalbos ir palaikymo, šis stilingas, pirštinis vibratorius, pasiruošęs jums padėti! Pagamintas iš 100% minkšto silikono, su galinga vibruojančia kulka. Šis žaislas pasieks įspūdingą 11 000 aps./min., kad būtų užtikrintas maksimalus pasitenkinimas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA PIRSTU STIMULIUOJAMAS DRUGELIS
 • −15%
Antpirštis OHMAMA BUTTERFLY STIMULATING THIMBLE

O mama! Atėjo laikas jaustis laisvai ir skristi. Dabar su šiuo stimuliatoriumi - drugelio dizainu, galite tai padaryti. Tai puikiai papildys jūsų piršto galią. Masturbatorius, galingas vibracijas perduos į ausis ir sparnus, kad galėtumėte nuskristi į geriausią kulminaciją.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
VIBRATORIUS OHMAMA PIRŠTAS TRIUŠIS
 • −15%
Antpirštis OHMAMA STIMULATING THIMBLE WITH RABBIT

O mama! Kai jūsų pirštui reikia šiek tiek pagalbos ir palaikymo, šis stilingas, pirštinis vibratorius, pasiruošęs jums padėti! Pagamintas iš 100% minkšto silikono, su galinga vibruojančia kulka. Šis žaislas pasieks įspūdingą 11 000 aps./min., kad būtų užtikrintas maksimalus pasitenkinimas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER HIGH FLY FINGER VIBRATOR FUCHSIA
 • −30%
Antpirštis SATISFYER HIGH FLY FINGER VIBRATOR FUCHSIA

Mūsų naujausios vibracijos leidžia jūsų pirštams vadovauti... „High Fly“, yra mūsų naujausias gaminys, skirtas džiaugsmui be lyties. Sukurtas taip, kad jį būtų patogu laikyti rankoje, puikiai tinka glamonėti klitorį, penio kotą ar bet kurią įsivaizduojamą erogeninę sritį! Su unikaliais sparnais "High Fly", šis stimuliatorius pakels jūsų malonumą į naujas aukštumas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
BIJOUX CLITERAPY VIBRUOJAMAS PIRKŠTAS GERIAU UŽ JŪSŲ BUJ.
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis BIJOUX CLITHERAPY VIBRATING FINGERTIP...

Ką daryti, jei gyvenimas suteikė garbės turėti klitorį? Tiesiog mėgaukitės malonumais kuriuos galite patirti! Pasirinkite antpirštį, kuriame reguliuosite vibruojančią kulką, paspauskite mygtuką ir pasirinkite mėgstamą greitį. Geresnis nei buvęs ir geresnis už kitą!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE NORTON FINGERTIP VIBRACIJA IR SUKIMO FUNKCIJOS
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis PRETTY LOVE NORTON FINGERTIP VIBRATION...

Pakanka tik prisilietimo prie jūsų intymios zonos, kad nuverstumėte save nuo kojų visą savaitę, ypač jei tai daroma naudojant vibratorių su pirštais. Naudokite šį sekso žaislą, kad patirtumėte orgazmą sau ir savo mylimajam. Jūsų sekso žaislo galia yra po ranka ir sukels šiurpuliukus per jūsų ar jūsų partnerio stuburą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE MAXWELL FINGERING VIBRATOR
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis PRETTY LOVE MAXWELL FINGERING VIBRATOR

Pakanka tik prisilietimo prie jūsų intymios zonos, kad nuverstumėte save nuo kojų visą savaitę, ypač jei tai daroma naudojant vibratorių su pirštais. Naudokite šį sekso žaislą, kad patirtumėte orgazmą sau ir savo mylimajam. Jūsų sekso žaislo galia yra po ranka ir sukels šiurpuliukus per jūsų ar jūsų partnerio stuburą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE ADONIS STIMULIUOJAMAS PIRKŠTAS
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE ADONIS STIMULATING FINGERTIP

Pakanka tik prisilietimo prie jūsų meilės, kad nuverstumėte ją nuo kojų visą savaitę, ypač jei tai daroma naudojant vibratorių su pirštais. Naudokite šį sekso žaislą, kad pasiektumėte orgazmą sau ir savo mylimajam. Įkiškite pirštą į nedidelį ir aptakų žaislą, kad pajustumėte intymų jaudulį, kur tik norite.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE SMART – ĮKRAKinamas KIŠTIS PIRKŠTU
 • −15%
Antpirštis PRETTY LOVE SMART - RECHARGEABLE FINGER...

Jame yra 7 vibracijos režimai su atminties funkcija. Žaislas sukurtas sprogstantiems orgazmams jums ir jūsų mylimajam. Įkiškite pirštą į mažą ir aptakų žaislą, kad patirtumėte jaudinamų įspūdžių, kur tik norite.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE FLIRTATION - FINGERING VIBRATOR STANFORD
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis PRETTY LOVE FLIRTATION FINGERING...

Paverskite savo ar partnerio pirštą nepaprastu malonumo įrankiu su šiuo antpirščiu - vibratoriumi. Jūsų klitorį sužavės šis stimuliatorius, kurio lenktas dizainas puikiai pritaikytas jūsų pirštui, kad būtų užtikrintas maksimalus vikrumas. Jo minkšta, silikoninė tekstūra sukuria labai malonų pojūtį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE FLIRTATION – PIRKŠTO VIBRATORIAUS STUDARAS
 • −15%
 • Išparduota
Antpirštis PRETTY LOVE FLIRTATION FINGERING...

Paverskite savo ar partnerio pirštą nepaprastu malonumo įrankiu, su šiuo pirštų vibratoriumi. Jūsų klitorį sužavės šis stimuliatorius, kurio lenktas dizainas puikiai pritaikytas pirštui, kad būtų užtikrintas maksimalus vikrumas. Jo minkšta silikoninė tekstūra sukuria labai malonų pojūtį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kam skirti antpirščiai?

Antpirščiai – labai universalūs sekso žaisliukai, kurie gali būti naudojami įvairių erogeninių zonų stimuliavimui. Dažniausiai jais veikiamas klitoris, speneliai, varpa, sėklidės, tarpvietė, išorinės bei vidinės lytinės lūpos. Kai kurie modeliai tinka ir negiliai vaginalinės ar analinės angos stimuliacijai. 

Kadangi antpirščiai pasižymi itin mažu...

Kam skirti antpirščiai?

Antpirščiai – labai universalūs sekso žaisliukai, kurie gali būti naudojami įvairių erogeninių zonų stimuliavimui. Dažniausiai jais veikiamas klitoris, speneliai, varpa, sėklidės, tarpvietė, išorinės bei vidinės lytinės lūpos. Kai kurie modeliai tinka ir negiliai vaginalinės ar analinės angos stimuliacijai. 

Kadangi antpirščiai pasižymi itin mažu dydžiu, jo pagalba galima tikslingai stimuliuoti konkrečias kūno vietas. Įvairiais iškilumais marginta antpirščio tekstūra ar jo skleidžiamos vibracijos bei pulsacijos akimirksniu sužadina aistrą ir net padeda pasiekti dar stipresnį orgazmą. Tad, nieko nelaukite ir paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą, pasirūpindami šiuo mažu sekso žaisliuku, kuris garantuotai suteiks naujų potyrių. 

Ar antpirščiai yra klitoriniai vibratoriai?

Nors dauguma žmonių antpirščius naudoja vien klitorio stimuliacijai, vibracija bei pulsacija galima veikti ir kitas kūno vietas: spenelius, lytines lūpas, sėklides, varpą ar tarpvietę. Nebijokite eksperimentuoti ir tyrinėti savo kūną – atraskite, kurių zonų stimuliavimas atneša didžiausią malonumą. Be to, kadangi daugelis antpirščių vibratorių turi keletą skirtingų vibracijos ir pulsacijos režimų, kiekvienas nesunkiai pasirinks sau tinkamiausią intensyvumą. 

Antpirščiai internetu

Jei domina antpirščiai, tačiau nežinote, kur galėtumėte šiuos sekso žaisliukus įsigyti internetu gera kaina, Glamonek.lt elektroninė parduotuvė tam yra puiki vieta. Mes siūlome platų šių priemonių, skirtų intymiam gyvenimui paįvairinti, asortimentą. Kad galėtumėte greičiau ir lengviau pasirinkti, pasinaudokite mūsų internetinėje parduotuvėje esančiu filtravimo įrankiu, kurio pagalba visas prekes galėsite surūšiuoti pagal kainą, medžiagas, iš kurių yra pagamintos, skersmenį, ilgį, prekės ženklą bei tai, ar žaislas yra atsparus vandeniui. 

Turėkite omenyje, jog Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge esantys antpirščiai yra atrinkti itin kruopščiai, todėl visi jie yra pagaminti iš kokybiškų, kūnui saugių medžiagų. Dėl to, kad ir kurį iš jų nuspręstumėte įsigyti, tikrai nepasigailėsite. Negana to, neretai čia yra taikoma ir papildoma akcija, leidžianti norimą prekę įsigyti dar pigiau nei įprastai. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: