×
Filtras
Kaina
-
Spalva
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

BDSM žaidimai niekada nepraranda savo populiarumo tarp porų, kadangi jie yra itin aistringi bei suteikia naujų potyrių miegamajame. Jei ir jūs norėtumėte išbandyti dominuojančio ir paklūstančio roles, botagas yra tas sekso žaisliukas, kuris padės visa tai įgyvendinti. Priklausomai nuo jūsų norų ir turimų poreikių, jis gali būti skirtingo dizaino, ilgio ir medžiagų, iš kurių yra pagamintas, tad tikrai kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią variantą. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur šios kategorijos prekes galite įsigyti internetu greitai, patogiai ir itin gera kaina. 

Kam skirti botagai?

Botagėlis – tai sex žaidimams pritaikytas įrankis, skirtas suteikti intensyvesnius potyrius intymaus laiko su partneriu ar partnere metu. Šis BDSM plakimo įrankis dažniausiai yra naudojamas tuomet, kai vienas partneris nori perimti visą kontrolę į savo rankas ir įsijausti į valdovo (-ės) vaidmenį. Pliaukštelėjimai gali būti tarsi bausmė paklūstančiai pusei, todėl...

Kam skirti botagai?

Botagėlis – tai sex žaidimams pritaikytas įrankis, skirtas suteikti intensyvesnius potyrius intymaus laiko su partneriu ar partnere metu. Šis BDSM plakimo įrankis dažniausiai yra naudojamas tuomet, kai vienas partneris nori perimti visą kontrolę į savo rankas ir įsijausti į valdovo (-ės) vaidmenį. Pliaukštelėjimai gali būti tarsi bausmė paklūstančiai pusei, todėl įmanomas tikrai ne vienas scenarijus, kaip būtų galima šį sekso žaisliuką panaudoti. 

Svarbiausia – prieš įtraukdami tokią priemonę į savo seksualinį gyvenimą, aptarkite tai su savo partneriu (-e). Pasidomėkite, ką jis/ji mano apie šią idėją, kokios būtų jo/jos ribos, kurių nenorėtų peržengti, bei kokias fantazijas norėtų išpildyti. Galite net susitarti gestą ar tam tikrą žodį, kuris reikštų, jog BDSM žaidimus laikas sustabdyti, kadangi antroji pusė patiria diskomfortą. Visa tai leis jaustis patogiai intymaus laiko metu ir kurs stipresnį tarpusavio ryšį, leis geriau vienas kitu pasitikėti. 

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis botagą?

Kadangi botagų pasirinkimas yra gana didelis, gali būti sudėtinga nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tiktų jums. Būtent dėl to čia pateiksime keletą pagrindinių aspektų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis šį sekso žaisliuką:

  • Medžiaga. Botagėlis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui: odos, gumos ar silikono. Rinkitės ją pagal tai, kurią liesti būtų maloniausia bei kokią patirtį su BDSM žaisliukais turite. Tarkime, botagėlis iš odos suteiks kiek švelnesnius pojūčius nei tas, kuris bus pagamintas iš gumos. 
  • Uodegėlės. Taip pat atsižvelkite, kiek botagas turi uodegėlių – kuo jų daugiau, tuo bus švelnesnis pliaukštelėjimas. Viena, storesnė uodegėlė suteiks kur kas intensyvesnius ir aštresnius potyrius. 
  • Rankena. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ir į rankeną. Ją turėtų būti patogu laikyti ne tik trumpą laiką, bet ir ilgesnį, jei intymūs žaidimai užsitęstų. 
  • Ilgis. Turėkite omenyje, jog trumpesnius botagus yra lengviau valdyti, o ilgesni labiau tinka tiems žmonėms, kurie jau žino, kaip naudoti šiuos sekso žaisliukus. 
  • Kaina. Botago kaina priklauso nuo tokių faktorių kaip: medžiagos, iš kurios yra pagamintas, dizaino, ilgio, gamintojo bei kita. Gera žinia, jog Glamonek.lt šios kategorijos prekėms reguliariai taikoma papildoma akcija, kurios pagalba norimą botagėlį galėsite įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. 

Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Vadovaudamiesi šiais faktoriais, tikrai nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią sekso žaisliuką. Na, o jei paieškos procesas vis tiek vargina, nepamirškite, jog galite pasinaudoti internetinėje svetainėje esančiu filtravimo įrankiu, kuriuo visas prekes surūšiuosite pagal tam tikras dominančias savybes. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: