×
Filtrai

Sekso rinkiniai – tai komplektai, sudaryti iš įvairių, intymiems žaidimams skirtų prekių. Jų pagalba nesunku pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę bei intymų laiką paversti kur kas smagesniu, aistringesniu ir atnešančiu daugiau naujų potyrių. Sekso prekių rinkiniai gali būti labai įvairūs – nuo mini vibratorių komplektų iki analinių kaiščių rinkinių, tad sau tinkamiausią variantą nesunkiai ras kiekvienas. Jei susidomėjote ir norėtumėte apžiūrėti visą šių prekių asortimentą, pasižvalgykite jų Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Čia gera kaina ir aukšta kokybė garantuota!

Sekso rinkiniai

Rodoma 1-30 iš 30 prekės(-ių)
Sekso rinkinys PRETTY LOVE - PRODUCT KIT FOR COUPLES

Klasikinis dovanų rinkinys, specialiai pritaikytas 30-mečiui. Geriausiai parduodamų produktų serija, kruopščiai atrinkta mūsų ištikimiems vartotojams. Kiekvienas kūrinys buvo parinktas taip, kad žavėtų jus ir jūsų partnerio kūnus. Tai viskas, ko jums kada nors reikėjo ir dar daugiau. Gerbkite savo kūną ir protą naudodami šį neįtikėtiną rinkinį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso rinkinys SHUNGA - NAUGHTIER KIT

Ši produktų kolekcija padės ištirti tabu ir juos sulaužyti. Niekas nepranoksta troškimo tyrinėti kūno geismą vienam ar su mylimuoju. "Shunga Naughter Kit" yra įdomiausias šiuo metu egzistuojantis intymios kosmetikos rinkinys. "Shunga Naughter Kit" panardina jus į apgaubiančio afrodiziako atmosferą. Dovanų pakuotėse, kuriose galima sutalpinti smulkias malonias smulkmenas, būsimų vartotojų laukia geriausi intensyvaus malonumo hitai.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SECRETROOM PEASURE KIT 2 AUKSO LYGIS
 • Išparduota
Sekso rinkinys SECRETROOM PLEASURE KIT GOLD LEVEL 2

Puikūs rinkiniai, sukurti poroms, norinčioms romantiškai pabėgti, aistringai savaitgalio išvykai ar nakčiai iš miesto. "Secretroom" rinkiniai, yra puikaus dydžio nešiotis krepšyje, lagamine ar bet kokiame aktyvaus įsimylėjėlio transportavimo objekte. Aukso lygis, poroms, kurios jau išmano seksualinius žaidimus vidutiniame lygyje, tie žaidėjai, kurie nori pakilti į kitą aukštesnį lygį arba poros, kurios nori linksmintis ir kartais panaudoja kokį nors sekso žaislą ar stimuliatorių. Pristatome :Gold" rinkinį, kuris puikiai sužadins visus pojūčius.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SECRETROOM PEASURE RINKINYS BRONZINĖS 2 LYGIS
 • Išparduota
Sekso rinkinys SECRETROOM PLEASURE KIT BRONZE LEVEL 2

Puikūs rinkiniai, sukurti poroms, norinčioms romantiškai pabėgti, aistringai savaitgalio išvykai ar nakčiai iš miesto. "Secretroom" rinkiniai, yra puikaus dydžio nešiotis krepšyje, lagamine ar bet kokiame aktyvaus įsimylėjėlio transportavimo objekte. Pristatome bronzinį rinkinį, kuris yra puikus rinkinys pradedantiesiems, kurie pradeda kelti malonumo objektus ar seksualinius žaidimus į aukštesnį lygį nei pagrindinis pradedantysis. Bet kuri pora, kuri pradeda šį veiksmą, turi turėti tai, ko reikia, kad galėtumėte jausti, stimuliuoti ir žaisti..

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso rinkinys CALEX WEARABLE ANAL TRAINING SET 5 PIECES

Pasinerkite į išangės stimuliavimo pasaulį, naudodami 5 dalių nešiojamą analinio treniruočių rinkinį. Šiame unikaliame rinkinyje yra 5 nešiojamų analinio treniruočių zondų rinkinys, skirtas saugiai veikti ir patogiai padidinti malonumą su kiekvienu naudojimu. Kad galėtumėte mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti jaudinantis analinio žaidimo pasaulis, treniruotės yra skirtos užtikrinti visišką saugumą ir pasitenkinimą. Kiekvienas mūsų rinkinyje esantis zondas laipsniškai ilgėja ir didėja, kad būtų puikus malonumas bet kokio lygio žaidimui. Su unikaliu nešiojamu dizainu, kiekvienas zondas yra užbaigtas lanksčiu flanšiniu pagrindu, kuris užtikrina patogumą, lengvą mobilumą ir lengvumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso rinkinys CALIFORNIA EXOTICS ANAL RIPPLE KIT

Atsiverkite jaudinančio analinio malonumo pasauliui. Mėgaukitės keliais drebinančiais malonumais su 3, skirtingų dydžių analiniais kaiščiais, švelniai išlenktų korpusu, kartu su tvirtu siurbtuko pagrindu. Švelniai padidinkite savo malonumą naudodami natūraliai išlenktą dizainą, kad pataikytumėte į visas reikiamas vietas ir žaidimo metu viskas būtų patogu. Kiekvienas mūsų rinkinyje esantis zondas palaipsniui ilgėja ir didėja, kad būtų užtikrintas puikus malonumas bet kokio lygio žaidimo malonumui.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALIFORNIA EXOTICS DILATOR TRIO
 • Išparduota
Sekso rinkinys CALIFORNIA EXOTICS DILATOR TRIO

Išplėskite savo malonumo akiratį su "Boundless Dilator Trio". Besiūlių plėtimo priemonių rinkinį sudaro 3 graduoti silikoniniai plėtikliai su pirštų kilpa ir klasikiniu dizainu. Jausmingas, smailėjantis zondas ir graduotas dydis, leidžia švelniai išplėsti angą. Aukščiausios kokybės silikoniniai zondai turi patvarią piršto kilpą, skirtą švelniai įkišti ir stimuliuoti. Patogi kilpa gali būti suporuota su mini vibruojančia kulka, kad pojūčiai būtų sustiprinti!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA SILICONE ANALINIŲ KIŠTUČIŲ RINKINYS - PURPURA
 • Išparduota
Sekso rinkinys OHMAMA - SILICONE ANAL PLUG SET

O mama! Visas asortimentas analinio sekso žaislų tam, kad drąsiai ir nesunkiai galėtumėte mėgautis analiniu seksu! Nepamirškite, išangė yra labai svarbi moters kūno eroginenė zona, analinis seksas gali sukelti labai didelį malonumą.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
TINKANČIŲJŲ ANALINIŲ KIŠTUČIŲ RINKINYS 3 Vnt. TRICOLOR
 • −30%
Sekso rinkinys SATISFYER ANAL PLUGS SET 3 PCS

Satisfyer, yra stilingi žaislai! Tinka visoms auditorijoms ir bet kokiam skoniui. „Satisfyer“ pristato šį, 3 skirtingų dydžių analinių kištukų rinkinį, skirtą 3 skirtingiems pojūčiams. 100% pagamintas iš hipoalerginio silikono ir tinka pradedantiesiems ar pažengusiems.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER ANAL PLUGS SET 3 PCS
 • −30%
Sekso rinkinys SATISFYER ANAL PLUGS SET 3 PCS

Satisfyer, yra stilingi žaislai! Tinka visoms auditorijoms ir bet kokiam skoniui. „Satisfyer“ pristato šį, 3 skirtingų dydžių analinių kištukų rinkinį, skirtą 3 skirtingiems pojūčiams. 100% pagamintas iš hipoalerginio silikono ir tinka pradedantiesiems ar pažengusiems.

 • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
Sekso rinkinys PRETTY BOTTOM - BEGGINER'S ANAL KIT...

Ar norėtumėte pasinerti į nuostabų išangės stimuliacijos pasaulį? Su šiuo rinkiniu, skirtu pradedantiesiems, tai bus patogu ir paprasta atlikti. Šis rinkinys sudarytas iš 3, aukštos kokybės silikoninių kaiščių ir turi puikias savybes, kaip teisingai atlikti darbą. Tiesiog pradėkite nuo mažiausio ir palaipsniui tęskite, kad užbaigtumėte didžiausiu.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SATISFYER MARVELOUS FOUR – VIBRATORIAUS IR ORO IMPULSŲ RINKINYS
 • −30%
 • Išparduota
Sekso rinkinys SATISFYER MARVELOUS FOUR - VIBRATOR &...

Atraskite maksimalų universalumą ir 4 mūsų absoliučius bestselerius. Silikoninių žaislų pagrindai, yra keičiami ir gali būti lengvai pritvirtinami prie pagrindo, spustelėjus ir pasukus juos 90° kampu. Taigi galite lengvai pasirinkti, kokio mylimojo norite. Yra klasikinis klitorio stimuliatorius, triušio vibratorius, masažuoklis ir analinis stimuliatorius. Galite lengvai pasirinkti programas naudodami +/- mygtuką.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SECRETROOM PEASURE RINKINYS, SIDABRINIS 1 LYGIS
 • Išparduota
Sekso rinkinys SECRETROOM PLEASURE KIT SILVER LEVEL 1

Puikūs rinkiniai, sukurti poroms, norinčioms romantiškai pabėgti, aistringai savaitgalio išvykai ar nakčiai iš miesto. "Secretroom" rinkiniai, yra puikaus dydžio nešiotis krepšyje, lagamine ar bet kokiame aktyvaus įsimylėjėlio transportavimo objekte. Sidabrinis lygis, galiojantis poroms, turinčioms daugiau žinių apie sekso žaidimus ir norinčioms įkopti į seksualinius pojūčių viršūnę.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OBESESINIS - TIGERLA LEOPARD RANKELIAI IR AUSYS
 • −15%
 • Išparduota
Antrankiai OBSESSIVE TIGERLA LEOPARD

Oho, koks kačiukas! Dabar galite mėgautis viliojančiu leopardo raštu, kuris sušildys šį vakarą. Būkite itin plėšri ir jauskitės seksualiai su "Tigerlla" rinkiniu, kuris suteiks pasitikėjimo koketišku, bet viliojančiu stiliumi. Pabrėžkite savo charakterį ir atrodykite jausmingai, dėvėdama šį galvos apdangalą ir antrankius kartu su intriguojančiais apatiniais!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Sekso prekių rinkinių asortimentas

Glamonek.lt elektroninės parduotuvės kataloge galima rasti pačių įvairiausių sekso prekių rinkinių. Visi jie yra atrinkti itin kruopščiai, todėl pasižymi aukšta kokybe bei yra pagaminti iš kūnui saugių, malonių medžiagų. Būtent dėl to, visai nesvarbu, kurį iš jų nuspręsite įsigyti, nepasigailėsite. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, jie gali...

Sekso prekių rinkinių asortimentas

Glamonek.lt elektroninės parduotuvės kataloge galima rasti pačių įvairiausių sekso prekių rinkinių. Visi jie yra atrinkti itin kruopščiai, todėl pasižymi aukšta kokybe bei yra pagaminti iš kūnui saugių, malonių medžiagų. Būtent dėl to, visai nesvarbu, kurį iš jų nuspręsite įsigyti, nepasigailėsite. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, jie gali suteikti skirtingą stimuliaciją: vaginalinę, analinę ar klitorio, o taip pat ir pasižymėti tokiomis savybėmis kaip pulsacija, vibracija ar net vakuumo efektu. 

BDSM ir fetišo rinkiniai

Vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų – BDSM ir fetišo rinkiniai. Jų pagalba galima įsijausti į  dominuojančio bei paklūstančio roles, išbandyti vaidmenų žaidimus. Įprastai tokį rinkinį gali sudaryti: botagėlis, akių raištis, antrankiai, burnos kaištis, spenelių spaustukai ar glostymo įrankis – plunksnelė. Skirtingų komplektacijų – tikrai ne viena, todėl, rinkdamiesi, pagalvokite, kurios iš šių priemonių būtinai turėtų būti rinkinyje. 

Analinio sekso rinkiniai

Jei jus domina analinis sex rinkinys, jį taip pat galite įsigyti Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje. Dažniausiai į tokį komplektą įeina skirtingo dydžio analiniai kaiščiai, kas yra labai patogu visiems, ketinantiems išbandyti analinius žaidimus. Ne paslaptis, jog pirmiausia analinei stimuliacijai rekomenduojama rinktis mažiausio dydžio žaisliukus, o tik vėliau, pripratus prie naujų pojūčių, palaipsniui pereiti prie didesnių. Toks rinkinys užtikrina, jog skirtingo dydžio kaiščius turėtumėte vienoje vietoje ir nereikėtų jais rūpintis atskirai. 

Sekso prekių rinkiniai: kokį pasirinkti?

Sekso prekių rinkinių asortimentas – milžiniškas, todėl gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tiktų būtent jums. Kad visas rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, siūlome atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

 • Paskirtis. Pagalvokite, kokiam tikslui norėtumėte naudoti sekso prekių rinkinį. Ar jus domina vaginalinė, analinė stimuliacija, o gal vaidmenų žaidimai? Kad ir kas tai bebūtų, nė neabejojame, jog Glamonek.lt rasite savo poreikius geriausiai atitinkantį rinkinį. 
 • Komplektacija. Taip pat sekso prekių rinkiniai gali būti skirtingų dydžių ir komplektacijų. Aiškiai žinokite, kokie sekso žaisliukai ar priedai turėtų būti rinkinyje, o taip pat nuspręskite, iš kelių elementų jis turėtų būti sudarytas. Kuo daugiau skirtingų žaisliukų, tuo daugiau scenarijų gali būti išpildyta miegamajame. 
 • Kokybė. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kokia yra sekso rinkinio kokybė. Visos jo dalys turėtų būti pagamintos iš saugių, žmogaus kūnui malonių medžiagų, kurios nesukeltų nepageidaujamų odos reakcijų ar kitų nemalonių potyrių. 
 • Papildomos funkcijos. Pagalvokite, kokiomis savybėmis ir papildomomis funkcijomis turėtų pasižymėti rinkinyje esantys sekso žaisliukai – pulsacija, vibracija, o gal vakuumo efektu?
 • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek tokiam komplektui galėtumėte išleisti. Turėkite omenyje, jog rinkinio kaina įprastai priklauso nuo tokių faktorių kaip: gamintojo, kokybės, komplektacijos, papildomų funkcijų, medžiagų, iš kurių žaisliukai yra pagaminti, bei kita. Gera žinia, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms reguliariai yra taikoma papildoma akcija, leidžianti norimą rinkinį įsigyti pigiau. 

Atkreipdami dėmesį į šiuos aspektus, nesunkiai išsirinksite, kuris sekso rinkinys jums tinka labiausiai. Perkant internetu, iš Glamonek.lt, galite pasinaudoti ir specialiu filtravimo įrankiu, kurio pagalba visas prekes galėsite surūšiuoti pagal prekės ženklą, kainą, funkcijas, medžiagas, iš kurių yra pagamintos, ilgį, atsparumą vandeniui bei kitas panašias savybes. Visa tai leis kur kas greičiau ir lengviau rasti jus dominančią prekę. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: