×
Filtrai

Spenelių čiulptukai ir stimuliatoriai yra žaisliukai, skirti paįvairinti intymų gyvenimą bei stimuliuoti vieną jautriausių žmogaus kūno vietų – spenelius. Jie gali būti siurbtukų arba mini vibratorių pavidalo, įvairių dydžių bei spalvų, todėl tikrai kiekvienas nesunkiai ras jam labiausiai tinkantį šių žaisliukų modelį. Jei susidomėjote ir norėtumėte susipažinti su visu spenelių čiulptukų ir stimuliatorių asortimentu, užsukite pasižvalgyti į Glamonek.lt internetinę parduotuvę. Visos prekės, esančios kataloge, yra kruopščiai atrinktos, todėl pasižymi gera kaina ir aukšta kokybe. 

Spenelių čiulptukai ir stimuliatoriai

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)
GANA MEILĖS FLIRTAS – SIURBIMAS IR STIMULIAVIMAS – Aistringas meilužis
  • −15%
Klitorio stimuliatorius PRETTY LOVE FLIRTATION SUCTION AND...

"Pretty Love Passionate", nuostabus klitorio ir spenelių stimuliatorius su automatiniu siurbimu ir galinga vibracija, užtikrinančia stiprią stimuliaciją. Labai paprasta naudoti ir valyti, nes silikoninė rankovė yra nuimama. Norėdami pradėti naudoti, tiesiog paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką ir, kai baigsite, paspauskite vakuuminį atleidimą, kad pašalintumėte slėgį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
CALEX VACUUM TWIST SUCKERS BLACK
  • −15%
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius CALEX VACUUM TWIST SUCKERS BLACK

Spenelių siurbtukas, apima 2, visiškai reguliuojamus daugiafunkcinius siurbtukus. Unikalus vakuuminio slėgio dizainas. Tiesiog pasukite, kad sureguliuotumėte norimą siurbimo lygį. Neįtikėtinas siurbimas - padidina jautrumą.

  • Galimos kelios spalvos
Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
OHMAMA FETISH L DYDŽIO spenelių čiulptukas
  • −15%
  • Išparduota
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius OHMAMA FETISH NIPPLE SUCKER SIZE L

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
GALŽAS MEILĖS FLIRTAS – SIurbimas IR STIMULIAVIMAS – FANTAZIJOS PARTNERIS
  • −15%
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius PRETTY LOVE SUCTION AND STIMULATION

"Pretty Love Fantasy Partner", yra nuostabus spenelių stimuliatorius su automatiniu siurbimu ir galinga vibracija, užtikrinančia stiprią stimuliaciją. Labai paprasta naudoti ir valyti, nes silikoninė rankovė yra nuimama. Norėdami pradėti naudoti, tiesiog paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką ir, kai baigsite, paspauskite vakuuminį atleidimą, kad pašalintumėte slėgį.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
DARKNESS NIPPLE SUCKERS 5 cm skersmens
  • −15%
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius DARKNESS TRANSPARENT NIPPLE SUCKER 5 CM...

Sujunkite malonumą ir jaudulį, kurį teikia šie spenelių stimuliatoriai, masažuodami krūtis. Nustebkite, kaip neįtikėtinai paprastai ir efektyviai veikia šie siurbtukai. Tiesiog uždėkite siurbtukus ant norimos vietos.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
PRETTY LOVE STIMULIUOJANČIŲ SPENŲ SIUKČIUKAI
  • −15%
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius PRETTY LOVE STIMULATING NIPPLE SUCKERS...

Šie spenelių vibratoriai suteikia stebuklingų pojūčių, kaip įsimylėjėlių glamonės. Jis turi 12 vibracijos režimų, kurie suteikia jums jaudinančius pojūčius. Parsineškite šiuos spenelių vibratorius namo ir mėgaukitės fantastiška patirtimi.

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42
SEVENCREATIONS RINKINYS IŠ 10 SPENŲ SIURBUKLIO
  • −15%
  • Išparduota
Spenelių čiulptukas / stimuliatorius SEVENCREATIONS KIT OF 10 NIPPLES SUCTIONER

Spenelių siurbtukai su skirtingo dydžio silikoniniais žiedais. Pasiekite stimuliacijos aukštumas ir geriausią įmanoma malonumą!

Pristatymas
Atsiėmimas
4.9 42

Kaip pasirinkti medžiagą ir formą?

Tam, kad būtumėte maksimaliai patenkinti spenelių čiulptukais ir stimuliatoriais, atidžiai rinkitės medžiagą, iš kurios jie būtų pagaminti. Labai svarbu, jog šie sekso žaisliukai būtų malonūs ir švelnūs odai, jos nedirgintų. Dėl to dažniausiai jiems gaminti yra pasitelkiamas silikonas arba ABS plastikas. Taip yra dėl to, nes šios medžiagos yra...

Kaip pasirinkti medžiagą ir formą?

Tam, kad būtumėte maksimaliai patenkinti spenelių čiulptukais ir stimuliatoriais, atidžiai rinkitės medžiagą, iš kurios jie būtų pagaminti. Labai svarbu, jog šie sekso žaisliukai būtų malonūs ir švelnūs odai, jos nedirgintų. Dėl to dažniausiai jiems gaminti yra pasitelkiamas silikonas arba ABS plastikas. Taip yra dėl to, nes šios medžiagos yra saugios kūnui, jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, o taip pat jos yra hipoalerginės, t. y. nesukelia alergijos. Sekso žaisliukai, pagaminti iš jų, yra tinkami naudoti net ir itin jautrią odą turintiems žmonėms. 

ABS plastikas ir silikonas yra neporėtos medžiagos. Jie nesugeria kūno skysčių, lubrikantų bei juose nesikaupia bakterijos, kas gali kelti pavojų žmogaus sveikatai. Negana to, ABS plastikas ir silikonas yra be galo švelnios, lygios medžiagos, todėl spenelių čiulptukai ir stimuliatoriai, gaminami iš jų, yra malonūs odai. 

Kokiomis progomis naudoti spenelių čiulptukus ir stimuliatorius?

Spenelių čiulptukai ir stimuliatoriai gali būti naudojami tiek norint paįvairinti kasdienį seksualinį gyvenimą, tiek siekiant nustebinti savo antrąją pusę naujais potyriais tam tikromis progomis. Ne paslaptis, jog speneliai – jautri erogeninė zona, kurios stimuliavimas gali sukelti pojūčius, verčiančius aikčioti iš malonumo, ar net padėti pasiekti orgazmą. Tad, nieko nelaukite ir suteikite preliudijai dar daugiau aistros, pasitelkę šiuos sekso žaisliukus. Juos savo miegamajame galite naudoti ir ypatingomis progomis, pavyzdžiui, šv. Valentino dieną, per mylimo žmogaus gimtadienį ar draugystės/sužadėtuvių/vestuvių metines. 

Jei susidomėjote ir norėtumėte juos įsigyti internetu, gera vieta tai padaryti – Glamonek.lt elektroninė parduotuvė. Čia šios kategorijos prekėms neretai taikoma ir papildoma akcija, leidžianti dar daugiau sutaupyti. 

Priežiūra ir valymas

Jei norite, jog spenelių čiulptukai ir stimuliatoriai tarnautų kaip įmanoma ilgiau, būtinai tinkamai juos prižiūrėkite. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite spenelių čiulptukus šiltu muilo tirpalu, kad nuo jų pašalintumėte kūno skysčius, lubrikantą ar kitus nešvarumus. Na, o po valymo leiskite spenelių čiulptukams ir stimuliatoriams visiškai išdžiūti. 

Taip pat spenelių čiulptukus laikykite sausoje ir uždaroje vietoje. Tokiu būdu šiuos sekso žaisliukus apsaugosite nuo neigiamo UV spindulių, dulkių aukštos/žemos temperatūros ar drėgmės poveikio. 

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: