×
Filtrai

Jei norite į savo miegamojo kambarį įnešti daugiau naujų potyrių bei netikėtumo, žaismingumo, plunksnų botagėliai yra kaip tik tai, ką galite išbandyti. Šie sekso žaisliukai yra itin populiarūs tarp porų, kurios nėra bandžiusios BDSM žaidimų, tačiau visuomet svajojo juos išmėginti. Jei susidomėjote ir norėtumėte plunksnų botagėliu papildyti savo miegamojo kambarį, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jo Glamonek.lt internetinės parduotuvės kataloge. Gera kaina, aukšta kokybė ir didelis asortimentas čia garantuotas!

OHMAMA FETISH RED STIMULATING FEATHER 13 CM

Dabartiniai fetišo žaislai - tinka seksualinei sferai. Populiariaja kalba tai reiškia malonumą arba susižavėjimą tam tikromis kūno dalimis ar daiktais tokiu būdu, kuris sukelia jaudulį ir malonumą. "Ohmama", siūlo visus sekso žaislus ir priedus, kad galėtumėte tai atlikti kaip niekada anksčiau, be kompleksų, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas.

4.9 42
BIJOUX LES PETITS BONBONS TICKLE ME TICKLER

Glostymas, tai pasiteisinimas norint suartėti. Tickle Me Tickler, gali būti naudojamas suvirpinti ir paerzinti visą kūną. Leiskite pojūčiams jus užvaldyti, žaisdami su mylimuoju ir mūsų švelniomis plunksnomis, stimuliuokite kiekvieną jo kūno kampelį. Švelnus plunksnų prisilietimas prie odos, nuves jus į visiškai naują, unikalių pojūčių pasaulį.

4.9 42

Kas yra plunksnų botagėlis ir kam jis reikalingas?

Plunksnų botagėliai arba tiesiog plunksnos yra BDSM žaisliukai, skirti suteikti daugiau pojūčių intymaus laiko su partneriu ar partnere metu, pliaukštelėjant per pasirinktas jo/jos kūno vietas ar jas švelniai stimuliuojant, kutenant. Šis žaisliukas yra idealus pasirinkimas pradedantiesiems, norintiems išbandyti vaidmenų žaidimus,...

Kas yra plunksnų botagėlis ir kam jis reikalingas?

Plunksnų botagėliai arba tiesiog plunksnos yra BDSM žaisliukai, skirti suteikti daugiau pojūčių intymaus laiko su partneriu ar partnere metu, pliaukštelėjant per pasirinktas jo/jos kūno vietas ar jas švelniai stimuliuojant, kutenant. Šis žaisliukas yra idealus pasirinkimas pradedantiesiems, norintiems išbandyti vaidmenų žaidimus, kadangi jo pagalba vienas partneris turi visą kontrolę savo rankose ir gali dominuoti, tuo tarpu kitas įsijaučia į paklusniojo rolę ir priima įvairias „bausmes“. Visgi, jie nėra tokie intensyvūs kaip botagai ar mentelės.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis plunksnų botagėlį?

Kadangi plunksnų ir plunksnų botagėlių asortimentas – gana platus, gali būti sudėtinga nuspręsti, kurį iš šių žaisliukų įsigyti labiausiai verta. Būtent dėl to pateiksime keletą pagrindinių aspektų, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti renkantis plunksnas ar plunksnų botagėlį:

  • Kokybė. Ieškokite žaisliukų, kurie būtų pagaminti iš aukštos kokybės plunksnų, kurios būtų minkštos ir patvarios. Taip pat plunksnos turėtų būti gerai pritvirtintos prie rankenos, kad naudojimo metu nekristų. 
  • Ilgis. Atkreipkite dėmesį į plunksnų ar plunksnų botagėlio ilgį. Nors ilgesni žaisliukai leidžia pasiekti daugiau, tačiau norint tiksliai juos valdyti reikia daugiau patirties. 
  • Stimuliacija. Taip pat pagalvokite, kokio intensyvumo stimuliacijos norėtumėte. Plunksnos skirtos kutenimui, švelniai kūno vietų stimuliacijai, tuo tarpu plunksnų botagėliai suteiks kiek intensyvesnius potyrius, tačiau tikrai ne per aštrius. 
  • Biudžetas. Tai, kokia bus plunksnų kaina priklauso nuo medžiagų, iš kurių jos pagamintos, kokybės, prekės ženklo, dizaino bei kitų panašių kriterijų. Dėl to nusistatykite aiškų biudžetą, kiek šiam žaisliukui galėtumėte išleisti. Gera žinia, jog perkant internetu, iš Glamonek.lt elektroninės parduotuvės šios kategorijos prekėms neretai taikoma akcija, leidžianti norimą plunksnų botagėlį ar plunksnas įsigyti kur kas pigiau. 

Atkreipdami dėmesį į šiuos aspektus, tikrai nesunkiai išsirinksite sau tinkamą žaisliuką. Turėkite omenyje, jog Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje galite pasinaudoti ir filtravimo įrankiu, kuriuo visas prekes akimirksniu surūšiuosite pagal aktualius kriterijus, pavyzdžiui, kainą, gamintoją, medžiagas bei kita.

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: