×
Filtras
Kaina
-
Prekės ženklas
Pristatymas
Filtrai

Jei seksualinis gyvenimas jūsų nebedžiugina bei norėtumėte į jį įnešti daugiau naujų potyrių, BDSM suvaržymo žaidimai yra kaip tik tai, ką turėtumėte išmėginti. Sekso juostos – BDSM priemonės, kurios yra sukurtos tam, kad būtų galima saugiai apriboti partnerio (-ės) judesius. Kadangi jos yra lipnios, šios juostos puikiai laikosi ant kūno ir gali būti labai universalios, naudojamos įvairioms kūno vietoms apjuosti. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite šių BDSM priemonių internetu, Glamonek.lt kataloge. Čia visos prekės yra atrinktos itin kruopščiai bei pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. 

BDSM lipnios juostos

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Apibrėžimas ir funkcijos

Sekso juostos – tai priemonės, kurių pagalba galima apriboti partnerio (-ės) judesius intymios veiklos metu. Jos yra puikus pasirinkimas visiems, kurie svajoja išbandyti dominuojančio ir paklūstančio roles. Priklausomai nuo turimų norų, sekso juostomis gali būti apvyniojami riešai, kulkšnys, šlaunys bei kitos kūno dalys, kas sustiprintų bejėgiškumo ir...

Apibrėžimas ir funkcijos

Sekso juostos – tai priemonės, kurių pagalba galima apriboti partnerio (-ės) judesius intymios veiklos metu. Jos yra puikus pasirinkimas visiems, kurie svajoja išbandyti dominuojančio ir paklūstančio roles. Priklausomai nuo turimų norų, sekso juostomis gali būti apvyniojami riešai, kulkšnys, šlaunys bei kitos kūno dalys, kas sustiprintų bejėgiškumo ir paklusnumo jausmą. Šios priemonės yra labai universalios ir gali būti naudojamos, siekiant išpildyti pačias įvairiausias surišimo pozicijas ir fantazijas. 

Kaip pasirinkti tinkamas sekso juostas?

Kadangi sekso juostų asortimentas – platus, gali būti sudėtinga nuspręsti, kurios iš jų geriausiai tiktų jums. Dėl šios priežasties renkantis rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

  • Medžiaga. Įsitikinkite, jog sekso juostos yra pagamintos iš medžiagų, kurios yra saugios odai bei jos nedirgina. Tokiu būdu apsisaugosite nuo diskomforto, kylančio tuomet, kai lipnią juostą norėsite atplėšti nuo odos, kadangi kokybiškos juostos turėtų neskausmingai atlipti nuo kūno. 
  • Plotis ir ilgis. Pagalvokite, kokio pločio ir ilgio turėtų būti sekso juosta. Kadangi ją galima karpyti, didesni ritinėliai suteiks daugiau laisvės bei leis išbandyti daugiau įvairių surišimo pozų. 
  • Spalva. Sekso juostos gali būti įvairių spalvų, nuo ryškiaspalvės raudonos iki klasikinės juodos. Ją rinkitės pagal tai, kokią atmosferą norite sukurti – spalvą galite derinti tiek prie kambario interjero ar kitų sekso žaisliukų, tiek prie apatinio trikotažo. 
  • Kaina. Sekso juostų kaina priklauso nuo to, iš kokių medžiagų jos yra pagamintos, koks jų plotis bei ilgis. Gera žinia, kadangi Glamonek.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms yra taikoma papildoma akcija, kurios pagalba reikalingą inventorių intymiems žaidimams galėsite įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. 

Vadovaudamiesi šiais patarimais, nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausias sekso juostas. Jei susidomėjote ir norėtumėte jas įsigyti internetu greitai, patogiai ir prieinama kaina, geriausia vieta tam – Glamonek.lt elektroninė parduotuvė. Nieko nelaukite ir įsitikinkite tuo patys!

Call Our Store

+33-976-8754

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: